Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 402

Szpilkowa Góra Empty Szpilkowa Góra

on Nie Gru 20, 2015 12:06 pm
Nie jest to do końca góra, ale taką właśnie przyjęto w Piekle nazwę. Jest to skupienie ogromnych, bardzo ostrych kolców. Kolejne niebezpiecznie miejsce, w jakie łatwo wpaść. Nie jedna już osoba miała swoje ciało przebite na wylot za swoje naganne zachowanie.
Można się z tego samemu uratować, ale dziura w ciele pozostanie...
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Pią Gru 09, 2016 1:12 pm
Duże zdziwienie było Laptora kiedy tylko wylądował w jakimś miejscu, chociaż światło tunelu wyglądało nieco inaczej. To tak jakby widział piekło ogólnie, ale przejście okryte było magiczną barierą, która i tak przerzuca kogoś gdzie indziej. Kolce były centymetry od jego ciała, jednak nie przestraszył się bo miał taką podświadomość, że jego ciało jest gumowe i takie rzeczy nie mogą mu zagrozić a nawet pozostawić śladu na demonie. Cofnął się o dwa kroku i wzbił się w powietrze a następnie rozglądnął po okolicy, wszak miał odszukać jegomościa, krewnego Makaioshinów, którym zwyczajnie się nie chciało teleportować i szukali dziwnych wymówek, że nie mogą tego zrobić. Żałosne.
-HHAAAAALLLOOOOO-Wykrzyknął Laptor wisząc jakieś 10 metrów nad ziemią. Nie dostrzegł jeszcze żadnej żywej duszy co było dziwne jak na piekło w końcu trafiają tutaj chyba najgorsi z najgorszych? Tak było w tym jego świecie, ten jest jakiś dziwny, w swoim nigdy nie słyszał o czymś takim jak Makaioshini, właściwie ciekawe kim byli, tego musiał dowiedzieć się zaraz po powrocie z tego dosyć ciekawego kolorystycznie miejsca.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sob Gru 10, 2016 8:01 pm
MG

Czarna dziura wypluła Laptora, wrzucając go prosto do piekła. Jego oczom ukazała się Szpilkowa Góra, która często wykorzystywana jest do karania "niegrzecznych" mieszkańców piekła.
Gdy tak lewitował i rozglądał się za bogiem, którego miał odnaleźć, przyciągnął uwagę kogoś zupełnie innego.
- Ej, Ty tam! Tu nie wolno latać! Złaź na dół natychmiast! - tajemniczy facet krzyknął, a kiedy Laptor odwrócił się w stronę dochodzącego dźwięku, ujrzał dwóch mężczyzn, którzy wgapiali w niego swoje ślepia. Widać, że byli nieco podenerwowani. Jeden z nich dzierżył sporych rozmiarów maczugę.
Spoiler:

Szpilkowa Góra Dbz13-01
- Tak, tu latanie jest zabronione! Nie widzisz tych ostrych igieł?! - krzyknął drugi, wymachując zaciśniętą pięścią. Mimo pokaźnej sylwetki, nie wyglądali na specjalnych inteligentów. W sumie, do pracy w piekle nie potrzebni byli tacy pracownicy, co dużo myślą o swojej pracy. Mogliby zwariować, mając na co dzień do czynienia z nieboszczykami. Do tego nieboszczykami, którzy mają sporo za uszami...

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sob Gru 10, 2016 9:17 pm
Laptor sobie leciał i leciał kiedy do dotarł do niego jakiś brudny głos i to jaki niegrzeczny... No już się miał zamachnąć z ki w ryj tym tępym gnojom, ale w sumie najpierw mógł dowiedzieć się tego co na tą chwilę bardzo potrzebował, dlatego powoli udał, że ląduje a w trakcie lotu zapytał dwóch dużych, napakowanych olbrzymów z koszulkami "Hell":
-A może wiecie gdzie znajdę Gomasu? Wysłali mnie jego bracia mam tu coś do przekazania. Mówili, że mi pomożecie a jak nie to mam to im zgłosić, zejdą tu i was zniszczą.-Szybko wykminił demon jeszcze nie lądując, najpierw informacja od tych osobników oscylujących w brodziku intelektualnym.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Nie Gru 11, 2016 3:45 pm
MG

Dwaj mężczyźni nie spuszczali wzroku z różowego demona, zupełnie tak, jakby ktoś ich zaczarował, by trzymali oczy w jednym punkcie. Ale to nie były czary, to po prostu była nieufność spowodowana faktem, że wcale a wcale nie znali Laptora. Nieufność była jak najbardziej na miejscu.

Gdy majin zniżył swój lot, by przybliżyć się nieco do dwóch strażników-demonów, oni zrobili kilka kroków w jego stronę, jeszcze bardziej zmniejszając panujący pomiędzy nimi dystans.
- Gomasu? - powtórzył jeden z nich, drapiąc się maczugą po głowie. Drugi zaś sprawiał wrażenie, jakby intensywnie myślał, próbując przywołać sobie w głowie cokolwiek, co związek miałoby z hasłem "gomasu".
- Wiem! - nagle krzyknął, bijąc pięścią w otwartą dłoń. - Widziałem tu takiego gościa, prowadził jakieś badania, ale tutaj go nie ma. Szukasz w złym miejscu, facet. Bo jesteś facet, nie? - zmrużył swoje oczy, lustrując Laptora.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Nie Gru 11, 2016 4:55 pm
Laptor nie odpowiedział teraz na pytanie dwóch gości, wisiał nad powierzchnią w powietrzu mniej więcej 3 metry i spuścił wzrok, jego ręka powędrowała na brodę, którą potarła w zadumieniu. Istotnie demon o czymś myślał, tylko o czym? A no o tym, że skoro oni go znają, lecz go tutaj nie ma to może świadczyć, że albo nie ma go w pobliżu tej góry otoczonej kolcami albo nie ma go w piekle. Któraś odpowiedź musi być prawidłowa. Demon teraz usiadł na ziemię, wszak obiecał to im dwóm ale tak na prawdę chciał usłyszeć odpowiedź na jeszcze jedno pytanie, nie tracił czujności i był czuły na każdy ruch dwóch osobników.
-Gdzie go znajdę? Odszedł z piekła?-Wprawdzie pytanie powtórzył, ale musiał mieć pewność, że TU to znaczy TU a nie w całym piekle.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Pon Gru 12, 2016 4:17 pm
MG

- Z piekła nie odszedł, ale w tym miejscu go nie ma. - powtórzył pierwszy.
- No, tu go nie ma. - przytaknął drugi, a wyrazy ich twarzy przypominały swoisty poker face, nie zdradzając żadnych emocji. To raczej nie była ich zagrywka, a jedynie głupota, jaka wypełniała ich głowy.
- Wydaje mi się, że ostatnio takiego cudaka widziałem w okolicach Krwawej Fontanny. Badał wszystkie lokacje piekielne, jakby szukał czegoś. A czego? Tego to nie my nie wiemy. A wiemy dużo, hue hue hue! - zaczął się cieszyć i uśmiechać jak głupi do sera, a jego towarzysz jedynie mu przyklasnął i pokiwał porozumiewawczo głową.
- Bardzo dużo! Heu heu heu! - Ah, ta inteligencja piekielnych istot! Taka wysoka!
Nagle w kieszeni czerwonego demona coś zadzwoniło. Zorientował się dopiero po chwili, wkładać rękę do wibrującej kieszonki.

Tururururu~!

Wyjął telefon komórkowy, który wyglądał jak słuchawka od starych telefonów stacjonarnych. Nie posiadał on klawiatury, tylko dwa guziki i małą, pokrzywioną antenkę na górze. Strażnik przycisnął zielony przycisk, po czym ze słuchawki wybuchł głośny głos mężczyzny. Można było ustalić, że to staruszek, najprawdopodobniej bezpośredni przełożony tej dwójki. Wydzierał się tak, że obaj panowie musieli zatykać swoje uszy i odciągać telefon najdalej od siebie jak tylko się dało. Po chwili bez słowa pożegnania rozłączył się, a ze słuchawki poleciał czarny dym, jakby coś się tam przypaliło. Strażnicy wyglądali na przestraszonych.
- Yyy... musimy już iść. Poszukaj swojej zguby przy Krwawej Fontannie, to w tamtą stronę! Bajbaj! - wskazali równocześnie palcami kierunek, w którym znajdowała się wymieniona wcześniej fontanna i prędko zawinęli się obaj, zostawiając Laptora samego.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Pon Gru 12, 2016 6:36 pm
Z dziwnym wyrazem twarzy patrzył Laptor na to co się dookoła niego dzieje, dlaczego spotkał takich dwóch debili na całe piekło? Właściwie to miał ochotę z stamtąd odejść bo jeden był głupszy od drugiego do tego niebieski i czerwony to dwa najbardziej kontrastujące się kolory dlatego też to zestawienie wyglądało co najmniej śmiesznie no i brzydko rzecz jasna. Miny dwóch tępych cip wyglądały jakby były bez mózgu i działały za pomocą ziemniaka.
-Tak, geniusze są z was...-Powiedział sobie Laptor patrząc gdzieś w bok. Następnie jego uwagę przykuł wydobywający się z kieszeni dźwięk. Nie wiedział zbytnio co to jest, jednak wydobył się z niego męski głos. Następnie przestraszył ich tym co do nich powiedział. Speszeni spojrzeli na siebie i zdecydowali się odejść i powiedzieli o tym demonowi oznajmiając, że muszą już pędzić. Wskazali jeszcze kierunek drogi w którym można podążyć. Laptor westchnął głęboko i po prostu ruszył biegiem tam gdzie wskazywał palec tych debili.

z/t -> Krwawa fontanna
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Czw Gru 15, 2016 8:09 pm
Laptor ukradkiem zerknal na notatki stsruszka gdy juz dolatywal do szpilkowej gory, tutaj by znowu nie muaiec rozmawiac z dwoma downami zlecial na ziemie i ruszyl biehiem przed siebie. Notatki okazaly sie jakies dziwne, schowal je do kieszeni i przebieral nozkami tak szybko jak tylko potrafilo jego gumowate cialo. Po drodze znowu wspominam swoje magiczne sztuczki jakie mogl robic w przeszlosci, czarowac cukierki, ciskac we wrogow przerozne energie kii. Jego czulka byla dosc pomocna, gietka i wytrzymala jak reszta ciala pozwalala nawet na owijanie sie wokol przeciwnika co wlasciwie nie bylo zbyt rozwaznw gdyz bez niej mozna bylo pozbawic sie szans na wykonanie ciekawej techniki. Oczywoscie to wszystko ty byly tylko opowiesci jego ojca, sam nigdy nie doswiadczyl prawdziwej walki gdy galaktyka w ktorej zyli byla pod ich panowaniwm a wszystkie inne formy zyvia nie odwazaly sie atakowac majinow, chyna ze odmiencow jak jego ojciec samotnych i tylko grupowo. Sam uciekl i trafil tutaj... Szpilkowa gora byla prawie przebyta tyle zajely mu te rozmyslenia i nawet nie wiedzial kiedy przebyl ta cala droge.
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sob Lut 18, 2017 1:08 am
Beatroo poczuł wielką ulgę z racji rozstania się z Babidim, aczkolwiek wcale nie był obiektywnie szczęśliwy. Był załamany i rozgoryczony poniesioną w głupi sposób śmiercią, a następnie wpadnięciem w sidła maga, który odebrał mu możliwość sprzeciwu. Marnym pocieszeniem był dla niego fakt, że nikt nie był świadkiem tego, jak Babidi zdobył nad nim władzę. Jedyne czego teraz pragnął Sayianin było zerwanie tej zależności, a na to nie miał absolutnie żadnego wpływu. Może jak odejdę tak daleko jak to możliwe, to jego moc mnie nie dosięgnie? Taka myśl była jedyną, jaka wydała mu się w tej chwili sensowna, toteż szedł cały czas przed siebie, licząc na to, że w końcu znajdzie się poza zasięgiem wroga. Nawet jeśli uda mi się uciec, to będę musiał znaleźć sposób na to, by go zabić. Będę poniżony w chuj jak się ktoś dowie o tym, że spierdalam przed taką marną kupą gówna. Piekło w gruncie rzeczy nie okazało się takim złym miejscem, za jakie uchodziło. Beatroo zasyłszał od wielu rozmaitych istot w kosmosie różnych opowieści o życiu pośmiertnym, lecz każde traktował z przymrużeniem oka. Wychodził z założenia, że co ktoś może wiedzieć o śmeirci, skoro jeszcze nie umarł. Wpadł do obrzydliwej fontanny i spotkał się z paskudnym robalopodobnym czarownikiem, ale poza tym nikt nie obdzierał go ze skóry, nie przypalał ogniem, nie zasypywał głazami, ani nie nabijał na ostre pale. Jedyną dolegliwością była wszechogarniająca pustka. Ciężko było ocenić upływający czas, ale Beatroo zdawał sobie sprawę, że w tym czasie na Vegecie mógł już minąć tydzień, a on nie czuł ani pragnienia ani zmęczenia. Nie spotkał żadnej innej potępionej duszy i to było najgorsze. Pomyślał sobie, że piekło jest piekłem, bo jest tak wielkie, że nigdy nikt do nikogo nie dotrze.
Gdy w końcu dotarł do zgrupowania skalnych igieł postanowił się zatrzymać i podumać nad swoją sytuacją. Niczego nie był w stanie wymyślić, lecz leżące na ziemi głazy (zapewne ukruszone fragmenty igieł) podsunęły mu pomysł zabicia czasu i uspokojenia myśli zwyczajnym treningiem. Przerzucanie kamieni sprawi, że przestanie rozmyślać nad swoim beznadziejnym położeniem. Beatroo nie miał żadnego planu treningowego, zresztą nie uważał, że jest mu on teraz potrzebny. Zabrał więc się po prostu za wielkie kamienie i te które które okazywały się odpowiednie masą, kształtem i możliwością uchwytu unosił nad głową, podrzucał czy też żonglował nimi za pomocą stóp leżąc na ziemi. Prócz głazów uwagę przykuły też same igły, na które się wspinał. Te ćwiczenia wykonywał na zmianę i zamierzał robić to tak długo, aż mu się odechce.
Shin
Shin
Liczba postów : 395

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Pon Lut 20, 2017 8:19 pm
MG


Beatroo nie był w tym miejscu jednak sam. Nagle, z przeciwnej strony do drogi którą nasza marionetka Babidiego obrała, wyłoniła się dwójka demonów. Byli napakowani, wysocy, ubrani w obcisłe podkoszulki i cali przepoceni. Nie różnili się od siebie praktycznie niczym, z tym że jeden był cały czerwony, z małymi czarnymi różkami, natomiast drugi cały niebieski z niebieskimi różkami. Mieli gładkie, chyba jakimś cudem ogolone facjaty i niebieskie oczy. Głowy sterylnie wygolone... Do tego... Gadali między sobą po rusku! No to se trafił...
Gdy zauważyli świeżego Majina, ocenili go uważnie wzrokiem, od góry do dołu. Zaczęli się śmiać i wytykać go palcami. Pierwszy odezwał się czerwony.
Patrz, Liwanienka, na tą ciote! Widzisz tą brodę? Wygląda jakby jego starym był kozioł! Do tego ten tatuaż na czole... Co, twój były miał na imię Mateusz, pierdolony pedale?
Potem wtrącił się niebieski.
-Hahaha, a jak, Vladimirze! Pewnie go bolcował co dzień tak mocno, że ten w końcu zdechł! Co, dupa cie boli? Hehehehe
Były to oczywiste zaczepki w stronę Saiyanina. Degeneraci szukali bójki.
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sob Mar 11, 2017 1:01 am
Beatroo nasłuchiwał docinków dwóch dziwnych postaci, które się pojawiły na jego drodze. Rozsądek z jednej strony podpowiadał mu, by nie szukał zaczepek, lecz jednocześnie czuł w sobie dziwny zew. Prawdopodobnie był on efektem klątwy Babidiego.
"Kurwa, co się ze mną dzieje. Zazwyczaj byłem w stanie się opanować, a teraz aż mnie świerzbi, by przyjebać"
Beatroo starał się opanować emocje, lecz obecność irytującej dwójki nie pomagała, podobnie jak ich żarciki. Saiyanin pomyślał, że skoro ćwiczenia przychodzą mu nadspodziewanie łatwo (za życia nie dysponował taką tężyzną) to może warto zaryzykować. "To chyba jest to czuje większość moich ziomków - Saiyan. Nic dziwnego, że tak się zachowują, skoro tak w nich buzuje. Może warto zaryzykować i wypróbować te moce o których mówił robal. Zresztą i tak już jestem nieboszczykiem, więc co mi się może stać"? Beatroo widowiskowo, z kilkoma saltami zeskoczył z jednej ze skalnych igieł, tak że pojawił się jakieś 10 metrów przed duetem tajemniczych osobników.
- Widzę, że dzielicie się rozumem. Kutasem pewnie też, choć w waszym przypadku to pewnie jeden trzyma mikroskop, a drugi szuka. Chodźcie parówy! - mówiąc to wykonał gest dłońmi zachęcający przeciwników do starcia.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Wto Mar 14, 2017 10:57 am
MG

Dłużej nie trzeba było czekać. Obie strony konfliktu były gotowe i chętne do skrzyżowania swoich rąk i obdarowania się kilkoma mocnymi lujami na twarz.
Sayanin Beatroo wylądował jakieś 10 metrów przed duetem osobników, po czym wycedził prosto w ich twarze obelgę w stylu tej, przez którą tutaj trafił. Widocznie nie umiał się opanować i był to jego... swego rodzaju urok osobisty.
Czerwony gbur, stojąc tuż obok swojego towarzysza, przechylił swoją głowę w bok tak, że aż mu w karku strzeliło. Uśmiechnął się błogo, czując niemałą przyjemność i jakby ulgę. Drugi, niebieski, stał spokojnie. Faktycznie myśleli chyba razem, bo grzecznie czekał, aż jego czerwonoskóry kumpel wystartuje. Czyżby się jakoś dogadali?
I poszedł! Kurz za nim podniósł się, całkowicie zasłaniając jakąkolwiek widoczność niebieskiego. Nie widział nic i jego nikt nie widział. Beatroo patrzył jak wielka, mięsista, czerwona postać zbliża się ku niemu, lecąc już z wyciągniętą ręką do tyłu. Gdy był wystarczająco blisko, wyciągnął ją przed siebie, uderzając zaciśniętą pięścią prosto w czarny tatuaż w kształcie "M" na czole Saiyanina. Coś gruchnęło, ale nie wiadomo, czy to w czaszce brodacza, czy w dłoni Vladimira.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Wto Mar 14, 2017 6:24 pm
Beatroo cieszył się na tę walkę, gdyż nigdy nie czuł się tak silny jak teraz, a okazja wydawała się doskonała ku temu, by wypróbować nowe możliwości. Jego położenie i tak było beznadziejne, był martwy, opanowany przez urok maga i, na tę chwilę, nieświadomy tego jak może się z tego wyplątać.
Obserwował szybki atak pierwszego z przeciwników i gdy ten znalazł się dostatecznie blisko i zadawał swój cios Saiyanin powziął szybki zamiar złożenia prawej pięści i zbicia nią atakującej ręki przeciwnika. Lewą zamierzał chwycić szyję przeciwnika, ścisnąć mocno, choćby i tak mocno by jego palce zatopiły się i spotkały w karku przeciwnika i przypalić twarz przeciwnika ki blastem. Wszystko po to, by przeciwnika chociaż chwilowo wyłączyć z obiegu. Walczył z dwoma i nie mógł sobie pozwolić na to, by skupić się wyłącznie na jednym, tym bardziej że nie był pewien planów drugiego z nich.
Zamierzał ugodzonego przeciwnika odrzucić w bok i ruszyć szybko na niebieskiego, by uprzedzić ewentualny atak i wykorzystać czas, który zarobił na Vladimirze.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sro Mar 15, 2017 10:06 pm
MG

Zbicie pięści nie powiodło się, a Saiyanin oberwał prosto w czoło. Jednakże, był na tyle silny, że nie został odrzucony, a jedynie zrobił krok w tył. Chwycił lewą ręką szyję przeciwnika, ścisnał mocno i wystrzelił Ki Blasta, który wybuchł tuż przed twarzą Vladimira. Powstały dym skutecznie ograniczał widoczność, ale wciąż trzymał skurczybyka w swoim uścisku, więc dał radę go odrzucić w bok. Usłyszał po chwili tylko dźwięk czegoś ciężkiego uderzającego o twardą glebę.
W momencie, w którym ruszył na na niebieskiego Liwanienke, poczuł jak coś zaciska się wokół jego kostki i uniemożliwia mu wyrwanie się do przodu. Prawie upadła na twarz.
Vladimir zaliczył glebę, ale zdołał schwytać brodacza. Szarpnął swoją ręką, chcąc przewrócić Saiyanina i zrównać do swojego poziomu. Beatroo kątem oka widział, jak Liwanienka nabiera rozpędu i kieruje się w jego stronę.
_____
Zaktualizuj scouterowy pobór Ki za użycie Ki Blasta.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sro Lip 05, 2017 7:34 pm
Wylądował w miejscu, które przypominało góry. Ostre kolce zdawały się obserwować każdy jego ruch. Na jednym z nich dostrzegł osobę. Był to przebity na wylot mężczyzna, który, kaszląc krwią, usiłował nieporadnie się uwolnić. Najwidoczniej kolec nie uszkodził najważniejszych organów wewnętrznych - stwierdził Antical, powoli podlatując do osobnika z dziurą w ciele.
- Potrzebujesz pomocy? - zapytał
- T.. tt... tak - odparł rozmówca
- Czy znasz osoby, których imiona to Atalin i Theos?
- Nn.. nnn.. i... e... błaa.... gg... a... m - zacharczał przebity jegomość.
- Szkoda... chętnie Ci jednak pomogę... - odparł zielonooki, wyciągając rękę w stronę mężczyzny. Oczy cierpiącego zmarłego zaświeciły się. Czuł się uradowany, że w końcu znalazł się ktoś, kto postanowił udzielić mu pomocy. Wyciągnął swoją dłoń i chwycił prawicę Anticala.
Ddzz... i... ę... - nie zdążył dokończyć, ponieważ młody saiyanin ruszył przed siebie, powoli ciągnąc ciało trzymanego mężczyzny w stronę podstawy, ostrego jak brzytwa, kolca.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA - przeraźliwy krzyk rozdarł, panującą w tym miejscu ciszę. PPRZESTAŃ BŁAGAM - krzyczał... Antical nie przywiązywał jednak do tego zbytniej uwagi. Z rozkoszą patrzył, jak dziura w we wnętrznościach jego chwilowej zabawki robi się coraz większa, aż w końcu, w pewnym momencie, ciało, które saiyanin trzymał za rękę, rozdarło się na pół. Dolna część sama opadła na ziemię. Górną natomiast, zielonooki wyrzucił z obrzydzeniem. Nieprzydatny śmieć... tfu... - pomyślał. Szukał swoich rodziców. Miał nadzieję znaleźć ich jak najszybciej, ponieważ zajęcie to zaczynało go nudzić. Muszę jak najszybciej rozpocząć wykonywanie planu ucieczki... - rozważał, latając dookoła kolców. Liczył na to, że w końcu spotka kogoś, kto udzieli mu informacji na temat miejsca przebywania matki i ojca...
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Czw Lip 06, 2017 12:44 pm
MG

Antical buszował po piekle w najlepsze. Szukał czegoś lub kogoś. Nie tak dawno temu udzielił "pomocy" jednej osobie, która nie okazała się być dla niego pożyteczna. Widok był przykry, jednakże wcale a wcale nie poruszyło to Anticala. W żaden sposób. Rozpoczął więc dalszą wędrówkę po czeluściach Piekła...

Szpilkowa Góra słynęła jako jedna z najgorszych kar dla niegrzecznych mieszkańców Piekła. Przebijani byli oni na wylot i zdejmowani zostali dopiero po jakimś czasie, gdy okazali skruchę. Jeśli ich złe wyczynki powtarzały się, trafiali oni bezpośrednio tutaj.
Dzisiejszego dnia nie było tutaj nikogo. Zdażały się i takie dnie. Nawet najwięksi zbrodniarze muszą czasami odpocząć od snucia niecnych planów.

Na horyzoncie pojawiła się postać. Z każdym stawianym krokiem jej wygląd coraz bardziej się ujawniał. W pewnym momencie tajemnicza osoba znalazła się tak blisko Anticala, że całkowicie mógł ujrzeć jej twarz. Tą tajemniczą osobą był... inny Saiyanin! Miał małpi ogon, więc to po tym można było poznać jakiej jest rasy. Rozczochrany był we wszystkie strony, a jego lico przyozdobione było kozią bródką. Ubrany był w zbroję z jednym naramiennikiem, bez żadnych ochraniaczy na uda czy krocze. Kombinezon miał czarny, a buty i rękawice białe. Standard. Zatrzymał się naprzeciwko zielonookiego i zlustrował go swoim zimnym spojrzeniem. Po chwili odezwał się, goszcząc na swej twarzy parszywy uśmieszek.
- Yo. W końcu znalazłem jakiegoś Saiyanina. Powiedz, byłbyś zainteresowany współpracą ze swoim pobratymcem?

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Czw Lip 06, 2017 1:40 pm
Pustka. Nikogo wokół. Brak żywej duszy zaczynał go coraz bardziej frustrować. Przemierzając kolejne kilometry piekła zastanawiał się, ile dobrych osób może znajdować się we wszechświecie. W końcu sam nie znał ani jednej, więc fakt, że tak ciężko znaleźć tu kogokolwiek niezmiernie go dziwił.

Na horyzoncie dostrzegł zarys postaci. W końcu... - pomyślał, zatrzymując się w powietrzu, po czym, powoli, zakładając swe ręce na piersiach, wylądował na ziemi. Jego stopy delikatnie dotknęły gruntu, wzbijając w powietrze niewielki obłok kurzu. Gracja, z jaką bezlitosny morderca potrafił się poruszać była zaskakująca. Stał w miejscu, obserwując, jak kontury osoby, którą dostrzegł stają się coraz wyraźniejsze, by po chwili ujrzeć, już całkiem wyraźnie, z kim ma do czynienia. Saiyanin... To dobrze... - stwierdził zielonooki, uważnie obserwując, każdy, pojedynczy ruch mężczyzny.

Pytanie, które zostało zadane Anticalowi było propozycją współpracy. Młodzieniec, wbijając swój wzrok, prosto w oczy rozmówcy, zdawał się go jednak nie słyszeć. Czy spotkałeś w tym miejscu kobietę imieniem Atalin, lub mężczyznę, Theosa? - zapytał. Tak naprawdę, doskonale usłyszał o co został zapytany, jednak od samego początku chciał pokazać, kto w tej relacji będzie dyktować warunki. Pomożesz mi ich odnaleźć, potem rozważę Twoją propozycję - zakomunikował zimnym głosem. To, co napotkany saiyanin chciał mu zaproponować, nie interesowało zielonookiego. Przyda się podczas ucieczki. To chyba jedyne, do czego może się przydać... - myślał. Zdecydował się jednak, póki co, nie informować rozmówcy o swoim planie. Nie wiadomo, czy można mu ufać. Te pierdolone małpy potrafią być zdradliwe... - dodał w myślach, czekając na reakcję pobratymca.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Czw Lip 06, 2017 10:02 pm
MG

Saiyanin przeczesał dłonią swoje włosy, po czym poskubał sie w swoją kozią bródkę. Jego ogon latał na lewo, to na prawo, jak krowa, kiedy odgania muchy od swojego zadka. Wydawał się mieć gdzieś to, co powiedział, o co zapytał Antical. Przynajmniej na razie. Uśmiechnął się zadziornie, po czym pochylił głowę w bok i spojrzał gdzieś w dal, mrużąc swoje oczy. Prawe oko zmrużył bardziej. Chciał wyglądać tak, jakby mocno o czymś dumał. Sięgnał lewą dłonią na wysokość swojej głowy i małym palcem pogmerał w nim, wydłubując cąłkiem sporą iloć woskowiny. Spojrzał na nią i kciukiem strącił ją gdzieś w bok.
- Atalin i Theos? Owszem, widziałem. Często tutaj wisieli przebici. Naprawdę miły widok, kiedy kara dosięga tego, kto na nią zasłużył, he! - zakpił sobie, jednakże po chwili przybrał bardziej poważny wygląd.
- Co od nich chcesz? - zapytał, krzyżując na klacie swoje ręce. Uśmiech zniknął z jego lica.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Pon Lip 10, 2017 3:57 pm
Antical cały czas stał z rękami założonymi na piersiach. Bezczelny styl wypowiedzi jego rozmówcy sprawił, że delikatny zastrzyk adrenaliny na ułamek sekundy uderzył do jego głowy. Skroń zielonookiego lekko zapulsowała, jednak ten natychmiast się opanował. Zdanie, które wypowiedziane zostało w jego stronę, może nie bezpośrednio, jednak było pewnego rodzaju formą obrazy rodziców młodzieńca. Miło Ci patrzyć na ich cierpienie skurwysynu? - pomyślał. Nie mógł jednak zareagować, zdawał sobie sprawę, że samotne poszukiwania wiążą się ze sporą stratą czasu, a biorąc pod uwagę, że musiał zacząć wykonywać plan ucieczki, musiał, póki co, pohamować złość.

Muszę z nimi porozmawiać, posiadają cenne dla mnie informacje - powiedział. Fakt, że Atalin i Theos to jego rodzice, postanowił zachować w tajemnicy, ponieważ nie wiedział, jaki stosunek ma do nich, co dopiero napotkany, rozmówca. Z tego co usłyszał do tej pory, wywnioskował, że na pewno nie można określić go słowem "sympatia". Zaprowadź mnie do nich, a zaraz potem... Cie zamorduje...porozmawiamy o Twojej propozycji... - dodał, czekając na odpowiedź.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Wto Lip 11, 2017 8:23 pm
MG

- Oooo proszę. Masz do nich jakąś sprawę? W sumie to podobnie wyglądasz... Niee, to pewnie złudzenie. Nie spotkałem tu nowego Saiyanina od... Bardzo długiego czasu. - machnął ręką rozbawiony, po czym skinął głową kilka razy, opierając swoje ręce na biodrach. Zlustrował Anticala dokładnie, aż w końcu odwrócił się na pięcie i machnął dłonią, by zielonooki ruszył za nim.
- Dobra, chodź, gościu. Zaprowadzę Cię do nich. - przekręcił swoją głowę w bok, kątem oka obserwując Anticala. Na jego twarzy namalował się kolejny raz wredny uśmiech. Nie było pewności czy mówił prawdę. Mógł przecież blefować.
- Ostatni raz widziałem ich... Hmm, niech no się zastanowię. To było gdzieś w tę stronę! - powiedział głośniej, energiczniej, ruszając pierwszy. Po kilku krokach odbił się od podłoża i wzleciał do góry. Z tego, co wynikało z kierunku podróży, obaj Saiyanie kierowali się w stronę Piekielnej Łąki.
_____
Napisz posta tutaj a potem od razu w tamtym miejscu. Lub po prostu w tamtym, Twoja decyzja.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sro Lip 12, 2017 11:21 am
Mężczyzna zgodził się zaprowadzić zielonookiego do jego rodziców. Antical nabrał jednak pewnych podejrzeń co do prawdomówności swego rozmówcy. Z natury był nieufny, więc dziwne zachowanie saiyanina sprawiło, że młodzieniec postanowił być bardzo ostrożny w kontaktach z nim. Muszę zweryfikować jego umiejętności... podróż może mi w tym pomóc... - pomyślał, odbijając się od ziemi tuż po tym, jak rozmówca dał znak do startu. Miał zamiar ruszyć z pełną prędkością i zobaczyć, czy zmarły mieszkaniec planety Vegeta da radę dotrzymać mu kroku. Jeśli będzie zbyt wolny, dostosuję swoją szybkość do jego... - myślał, powoli unosząc się w powietrze. Jak masz w ogóle na imię? Ja jestem Shin... - skłamał, zadając pytanie. Wolał nie ujawniać swojego prawdziwego imienia. Gdyby tamten rzeczywiście znał lepiej jego rodziców, od razu zorientowałby się, że został okłamany... Ruszyli, a zielonooki natychmiast rozwinął maksymalną prędkość, na jaką pozwalały mu jego zdolności... obserwował, czy jego przewodnik za nim nadąża...

z/t piekielna łąka
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sro Sie 02, 2017 9:42 am
Honoberuto leciał przez piekło szukając jakiegoś ustronnego miejsca. Myślał przy tym o zdarzeniu przy fontannie krwi. Co jakiś czas przelatywał mu przed oczami widok rozgniecionej głowy Pui Puia i jej kawałków które rozbryznęły się po okolicy. Zastanawiał się jak potężny musi być Babidi, ten który był sprawcą tego czynu. Teraz jego groźby nie wydawały mu się być tak niedorzecznymi. Być może rzeczywiście potrafi przejmować nad innymi kontrolę. Będzie musiał uważać, bo nie wyglądało to dobrze. Tymczasem jednak musi znaleźć sposób aby o tym zapomnieć. Dotarł właśnie na pewne ciekawe miejsce. Wyniosłość terenu o dużej średnicy. Nie ona sama zwróciła jego uwagę, a stojący na niej las ciekawych formacji skalnych przypominających wyglądem jakieś kolce czy igły. Zleciał na dół. Wylądował obok jednej ze skał i usiadł, opierając się o nie. Dobrze będzie się zdrzemnąć.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1889

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sro Sie 02, 2017 5:57 pm
MG

Koniec przygody.

_________________
Szpilkowa Góra Haricotto-Heaven
avatar
Gość
Gość

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

on Sro Sie 02, 2017 6:11 pm
Nie spał zbyt długo. Śnił mu się Pui Pui i jego rozwalona czaszka. Cholera, naprawdę musi zrobić coś aby wyrzucić z głowy tego cymbała! Był changelingiem, a do tego amatorem morderstw. Powinien rozkoszować się takimi widokami, a nie budzić się jak małe dziecko które obejrzało horror mimo ostrzeżeń rodziców. Zły na samego siebie, wstał i popatrzał na skaliste kolce. Pomyślał po chwili, że tego typu przeszkody mogą posłużyć mu do treningu. Slalom między poszczególnymi skałami, rozwalanie kolców energią lub własnym ciałem, może nawet testy wytrzymałości na jakże ostro zakończonych czubkach owych igieł… Możliwości było naprawdę wiele, z niego zaś była wcale niegłupia jaszczurka. Nie tracąc więc czasu, zabrał się za rozgrzewkę. A zaraz potem za trening właściwy. Coś mu mówiło że te ćwiczenia będą ostatnimi przed pewną... Zmianą, która nastąpi.

START TRENINGU 02-08-2017 18:11
Sponsored content

Szpilkowa Góra Empty Re: Szpilkowa Góra

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach