Tsufulianie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Tsufulianie

Pisanie by Admin on Pon Wrz 07, 2015 9:19 am

Tsufulianie. Rasa, która toczy z Saiyaninami zacięte boje o swoją planetę. Jeszcze przed wojną, przyjęli Saiyan do siebie, ugościli ich, a w nagrodę zostali wygnani na najdalsze zakątki rubinowej Vegety.
Są inteligentną rasą, posługują się zaawansowaną technologią, ale nawet ta nie zdołała uratować ich przed bestialskimi barbarzyńcami. Tsufulianie dzielą się na dwie kategorie: rasa ludzka, która nie posiada żadnych specjalnych umiejętności (ich główną bronią jest inteligencja), oraz rasa mutantów (potrafią używać energii ki, a także posiadają umiejętność przejmowania kontroli nad człowiekiem na którym pasożytują), którzy powstali w probówkach w ramach eksperymentu. Jakby nie było, obie szanują się tak samo, stawiając jednych i drugich na równi.
Rasa ludzka, jak sama nazwa mówi, przypomina tych, którzy zamieszkują Ziemię. Jedyna różnica pomiędzy nimi to wzrost, ponieważ Tsufulianie z reguły są niscy. Wyjątkami są mutanci, którzy potrafią dobić nawet do dwóch metrów. Trzeba dodać, że eksperymentalni przedstawiciele tej rasy wyglądają inaczej, gdyż nie przypominają ludzi.
Planeta: Vegeta/Plant
Wrodzona umiejętność:
- Szybsza regeneracja - tylko mutanci - prowadząc pasożytniczy tryb życia, a także potrafiąc manipulować swoim ciałem, Tsufulianie regenerują szybciej swoje życie i energię, 8% zdrowia co jeden post fabularny.
- Pasożytowanie/składanie jaj - tylko mutanci - w czasie przebywania w obcym ciele, postać może "złożyć jajo" wewnątrz niego i gdy się "wykluje", ofiara zostaje "sługą" Tsufulianina.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 335

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach