Wnętrze Pałacu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Wnętrze Pałacu

Pisanie by Admin on Czw Sty 07, 2016 12:31 pm

Pałac połączony jest z ogromną platformą, w której wyryte są korytarze i wybudowane pokoje, w których pomieścić się może spora liczba osób. Biorąc pod uwagę fakt, że prawie cały czas ta budowla zamieszkała jest tylko przez dwie osoby, Wszechmogącego i jego sługę Mistera Popo, większość przestrzeni pozostaje niezagospodarowana.
Wewnątrz pałacu znajduje się specjalne pomieszczenie Wszechmogącego, a w nim jego tron, na którym zazwyczaj przesiaduje, robiąc sobie przerwę od czuwania nad Ziemią.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 335

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Wnętrze Pałacu

Pisanie by Kurisa on Sob Maj 05, 2018 12:02 pm

Walka w końcu dobiegła końca. Kurisa miała zamiar wprowadzić ostatni atak - kopnięcie, które miało wybić przeciwnika z platformy w przestrzeń powietrzną. Jednak przed wykonaniem kopnięcia zatrzymał ją głos Popo, który stanowczo mówił, że to koniec walki. Dziewczyna wróciła do poprzedniej formy i upadła na jedno kolano próbując łapać oddech pomimo panującego w tym miejscu trudu. Musiała chwilę odsapnąć. Pierwszy krok już za mną. Będę musiała nauczyć się korzystać z tej formy efektywniej, bo póki co mam wyraźne problemy z tym. Dużo czasu nie potrzebowała, bo po chwili wstała i ruszyła za Mr. Popo w stronę pałacu. Weszła do środka i z zainteresowaniem zaczęła rozglądać się na boki. To miejsce wydawało się być jakieś takie większe, niż z wyglądu na zewnątrz, a przynajmniej takie sprawiało wrażenie. To miejsce pewnie nie raz jeszcze ją zaskoczy, bo to dopiero początek tej przygody. Szła dalej za nim, aż zaprowadził ją do celu.
- A więc to Ty jesteś Wszechmogącym? Witaj. Mam na imię Kurisa. - Powiedziała od razu, gdy go zobaczyła i wykonała ukłon w jego stronę na znak szacunku do jego osoby. On zapewne był jeszcze ważniejszym bytem na tej planecie niż Kamesenin czy sam Korin. Chciała wypaść przed nim dobrze i miała nadzieję, że pozwoli jej wejść do tejże komnaty, w której czas płynie wolniej. Potrzebowała mocy, aby ochronić to, co jest dla niej najważniejsze. Pytanie brzmi, czy faktycznie dostąpi tego zaszczytu? W grę nie wchodziła tylko natura i przyroda, ale również i życie każdej istoty na Ziemi. Nie znała do końca planów Beliala, ale już widziała, do czego są zdolne te istoty. Trzeba było powstrzymać panoszące się zło, nie miała innego wyboru.
avatar

Kurisa

Liczba postów : 143

Powrót do góry Go down

Re: Wnętrze Pałacu

Pisanie by Haricotto on Sob Maj 19, 2018 12:15 pm

MG

Przygoda przerwana. Postać Kurisy opuszcza Pałac Wszechmogącego.

_________________
avatar

Haricotto
Admin/Time Patrol
Admin/Time Patrol

Liczba postów : 1292

Powrót do góry Go down

Re: Wnętrze Pałacu

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach