Port lotniskowy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Port lotniskowy

Pisanie by Admin on Pon Cze 20, 2016 11:36 pm

Miejsce, w jakim lądują statki kosmiczne Saiyan. Podłoże lotniska wyposażone jest w specjalnego rodzaju amortyzatory, które spowalniają i wyłapują nadlatującą kapsułę. Często się właśnie zdarza, że statki kosmiczne nie są w stanie wyhamować w odpowiednim momencie, dlatego też te specjalne maty amortyzujące są bardzo potrzebne jak i zachwalane.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 316

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Retsu on Wto Kwi 18, 2017 9:24 pm

Wylądowały trzy kapsuły. "Boom" rozległo się w szarej kapsule o szmaragdowym kolorze okrągłego okienka. Statek ten uderzył w galaretowatą poduszkę, amortyzującą upadek kapsuły i w ogóle zapewniającą bezpieczne lądowanie. Drzwi syknęły i otworzyły się i czerwona rękawica na palcach Retsu wyłoniła się pierwsza zza drzwi. Retsu wyszedł cały i rozglądnął się. Trójka nieporuszonych saiyan, która była z nim odchodziła już w nieznanym mu kierunku. On także zupełnie nieprzejęty tym co się wydarzyło skierował się w kierunku rampy na której można było obserwować kosmos przez dużą szybę w dachu. Co prawda był nieco zmęczony całym tym zajściem, do tego nie obyło się bez ran i zniszczeń zbroi, toteż szybko opuścił miejsce do obserwowania i udał się na początek do magazynu, by wymienić cały strój. Właściwie nie był pewny, czy go dostanie ale chciał pobrać zapasowy, nie powinno być z tym żadnych problemów. Obecny wypierze sobie w swoich domu, rodzinnym domu do którego ma zamiar wrócić od razu po odbyciu krótkiej wizyty w magazynie. Musiał również zażyć kąpieli, zjeść coś i odpocząć sowicie...
avatar

Retsu

Liczba postów : 66

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Shiro on Sro Kwi 19, 2017 12:45 pm

Mistrz Gry

Ach, jakże wspaniale jest wrócić sobie po ciężkiej misji na rodzimą planetę. Wymienić zbroję, umyć się, zjeść coś i wyspać. Brzmi cudownie, nieprawdaż? Nie ma tego dobrego, ni ciula. Kilka chwil po lądowaniu scouter Retsu zapikał trzykrotnie, a z jego małego głośniczka wydobył się szumiący, znudzony głos:
- Wojownik Retsu ma się natychmiast stawić w... tych, no... koszarach. Powtarzam: waaaah - ziewnął - Wojownik Retsu ma się natychmiast stawić w koszarach.
Oznaczało to że najpewniej otrzyma od razu nową misję. Z jednej strony otrzymał rozkaz jak najszybszego pojawienia się, by wysłuchać polecenia przełożonego, z drugiej niezbyt wypadałoby się pokazywać kogoś starszemu rangą w takim stanie. Wybór należał do niego.

Możesz już teraz robić z/t do wybranego tematu.
avatar

Shiro
Wschodni Kaioshin

Liczba postów : 301

http://www.strawpoll.me/12564308

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Shin on Pią Cze 23, 2017 10:30 pm

Shin otrzymał od przełożonych odpowiednie rozkazy i natychmiast wziął się za ich wykonywanie. Wyleciał z domu jak burza i skierował się w stronę Portu Lotniskowego. Leciał przez miasto, oglądając spokojną panoramę Vegety.
*Jak to kurwa jest. Kilka kilometrów stąd Saiyanie giną w walce z brudnymi Tsufulami, a tutaj wszyscy żyją w miarę spokojnie i prawie że po cichu. Raz na jakiś czas ktoś kogoś pobiję czy tam okradnie, ale na ogól jest... Do porzygu milusio i zwyczajnie. To trochę chore...Ale musimy z tym żyć. Jeśli nasza misja się powiedzie, nasze przyszłe pokolenia nie będą wiedziały co to znaczy walka o własną planetę. Będą mogły w spokoju zając się rozwijaniem naszej cywilizacji, aż w końcu staniemy się najpotężniejszym imperium o jakim słyszał świat. No, ale lepiej w pierwszej kolejności zająć się nasza gospodarką, która leży i kwiczy jak świeżo zarzynane prosię!*
Gdy tak rozmyślał, doleciał w końcu na wskazane mu miejsce. Potem tylko musiał znaleźć odpowiedni dok.
*Czwórka... Czwórka... Czwórka... Gdzie się podziałaś czwóreczko kochaniutka... O, tu jesteś! Dok numer cztery! No to w drogę!*
Shin poleciał na teren umówionego Doku... No i czekał. Czekał na dalszy rozwój wydarzeń w tematyce "Uda mi się misja i coś w życiu osiągnę czy wszystko popsuję i zdechnę gdzieś na bruku jak zbity kundel"
avatar

Shin

Liczba postów : 396

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Laptor on Pią Cze 23, 2017 10:38 pm

MG


Jak codziennie było tutaj mnóstwo ludzi, jednakże panował tutaj prowizoryczny porządek. Każdy chodził swoją ścieżką lub znajdowali się przy swoich dokach spacerując tylko prostymi ścieżkami do magazynów i tak dalej. Saiyan był tyle samo co Changów, ale ci posilili się również innymi rasami, dlatego ich armia była dużo liczniejsza... Przy doku numer 4 znajdowała się grupa 5 saiyanów.
Spoiler:
Przyłożyli oni dłoń do piersi i wykonali typowe dla Królestwa powitanie.
- Jesteś Shin? Będziesz dzisiaj dowodził naszą piątką. Prosimy o wytyczne i informacje o misji. - Wydawało się, że nie mają pojęcia o super saiyaninie, nie, na pewno nie mają... W doku numer 4 nie było statku, jedynie sześć okrągłych, białych kapsuł.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1282

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Shin on Sob Cze 24, 2017 9:13 pm

Shin przejrzał uważnym okiem wszystkich zebranych. No cóż, może nie byli bardzo silni, ale powinni wystarczyć na zwykłą misję zwiadowczą, dodatkowo na jakąś tam Namek. Nie brzmi to zbytnio jak ważna planeta z jakimiś silnymi wojownikami. Powinno pójść gładko i szybko. Przeszedł się wzdłuż nich, stanął przed samym środkiem grupy i powiedział to, co powiedziane być powinno.
-NOOO DOBRA, SŁABEUSZE! ZOSTALIŚCIE WYBRANI NA MISJĘ ZWIADOWCZĄ! OD TEGO MOMENTU AŻ DO JEJ SKOŃCZENIA MACIE SIĘ MNIE BEZGRANICZNIE SŁUCHAĆ, CHYBA ŻE PRZYJDĄ DO NAS INNE ROZKAZY! MACIE BYĆ POSŁUSZNI NICZYM PSY PRZY BUDZIE, BYĆ NA KAŻDE MOJE ZAWOŁANIE, WYKONYWAĆ KAŻDY MÓJ ROZKAZ! JAK POWIEM "STAĆ!" TO STAJECIE, "IŚĆ!" TO IDZIECIE, A JAK POWIEM "SRAĆ" TO SRACIE! KAŻDA NIESUBORDYNACJA BĘDZIE KARANA NA MIEJSCU A POTEM PRZEKAZYWANA PANI CELUTTE, KTÓRA MISJĘ TĘ MI NAKAZAŁA! MAMY POLECIEĆ NA PLANETĘ NAMEK, ZROBIĆ SZYBKI ZWIAD I WRÓCIĆ! JEŚLI NAPOTKAMY PRZESZKODĘ NIE DO PRZEJŚCIA-OMIJAMY, JEŚLI SIĘ NIE DA-PYTAMY O DALSZE ROZKAZY! OCZEKUJĘ OD WAS PEŁNEJ LOJALNOŚCI I MORALE PONAD, KURWA, NORMY! JAK KTOŚ MI BĘDZIE NARZEKAŁ ŻE BOLI GO DUPA TO MU JĄ PRZYPIEKĘ! A TERAZ DO KAPSUŁ! JEŚLI KTOŚ MA JAKIEŚ DALSZE PYTANIA, MA SKONTAKTOWAĆ SIĘ ZE MNĄ PRZEZ SOUTER! ZACZYNAMY AKCJĘ!
Shin miał wielką nadzieję, że dobrze odegrał typowego Bad-Assa-Dowódce. Chciał wywrzeć wrażenie kogoś dość ważnego, że może sobie pozwoli na takie słownictwo. Jeśli nikt z podwładnych do niego nie wyburzył siłowo, a co najwyżej oś odburknął, ten po prostu poszedł do kapsuły i wybrał na cel Namek. Jeśli reszta oddziału byłaby już przygotowana, zarządził by start i odleciał. Jednak jeśli któryś z nich do niego wyburza, odpala SSJ'jota dosłownie na chwilę i uderza go z całej pary w bebzon, a potem wykonuję akcję pójścia do kapsuły.
avatar

Shin

Liczba postów : 396

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Laptor on Sob Cze 24, 2017 9:49 pm

MG


Shin bawił się w wojsko, to było dziwne jak na saiyanina, ale cóż. W końcu Shin był psychopatą i bawił się w coś wymyślonego. Przedstawił sytuację swoim wojownikom. Podczas przemowy jeden z nich zapytał drugiego, niezwykle cichutko:
- Co to jest pies przy budzie? - Na co dostał odpowiedź wzruszonych ramion. Skończył przemowę, poszedł do kapsuły, a resztą zrobiła to samo. Gdy wystartowały w powietrze do Shina odezwały się dwa komunikatory.
- Ale możemy zabawić się mieszkańcami, tak?
- Co to jest pies przy budzie?

z/t orbita Vegety

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1282

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Port lotniskowy

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach