Androidy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Androidy

Pisanie by Admin on Pon Wrz 07, 2015 12:25 pm

Androidy, inaczej mówiąc - sztuczni ludzie. Dzielimy je na dwie kategorie: androidy stworzone z człowieka oraz androidy stworzone całkowicie od zera, posiadające sztuczną skórę i metalowy szkielet.
Nie można wyczuć ich energii, niezależnie od kategorii. Przeważnie tworzone są przez szalonych naukowców, którym marzy się władza nad światem. Ich jedynym celem w tym przypadku jest zabijanie. Rzadko kiedy zdarza się, że android ma wolną wolę.
Roboty stworzone z ludzi, mimo wdrążonych mechanizmów w ich ciele, zachowują umiejętności rozrodcze. Mogą się rozmnażać, ale wiadome jest, że ich dziecko nie odziedziczy ich mocy, gdyż będzie zwykłym człowiekiem.
Ich energia jest nieskończona, czyli łopatologicznie mówiąc - nigdy się nie wyczerpie.
Wrodzona umiejętność:
- Nieskończona energia - brak poboru energii za transformacje i techniki im przypisane (rasowe), brak wydzielania energii sprawia, że Android/Cyborg jest niemożliwy do wykrycia umiejętnością wykrywania KI; można tego dokonać tylko za pomocą Scoutera).

Uwaga! Androidy nie posiadające energii nie będą mogły nauczyć się żadnej techniki wspólnej!
Androidy mimo niewyczerpalnej energii, nie mogą korzystać z technik wedle swojej woli, poniżej tabelka:

Spoiler:
Androidy do 1600PL muszą odczekać 1 post (1 technika na post) między każdym użyciem jakiejkolwiek techniki.
Androidy od 1600PL (włącznie) muszą odczekać 2 posty między każdym użyciem techniki od 1600PL (włącznie) i 1 post do użycia techniki poniżej 1600PL

Przykład:
Android posiadający 2000PL używa Super Electric Strike(1100PL), przed ponownym użyciem tej techniki i każdej innej, musi odczekać 1 turę, lecz jeśli użyje S.S. Deadly Bomber(2050PL) to musi odczekać 2 tury do użycia każdej techniki powyżej i włącznie 1600PL, ale 1 turę do użycia techniki poniżej 1600PL.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 316

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach