Androidy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Androidy

Pisanie by Admin on Pon Wrz 07, 2015 12:25 pm

Androidy, inaczej mówiąc - sztuczni ludzie. Dzielimy je na dwie kategorie: androidy stworzone z człowieka oraz androidy stworzone całkowicie od zera, posiadające sztuczną skórę i metalowy szkielet.
Nie można wyczuć ich energii, niezależnie od kategorii. Przeważnie tworzone są przez szalonych naukowców, którym marzy się władza nad światem. Ich jedynym celem w tym przypadku jest zabijanie. Rzadko kiedy zdarza się, że android ma wolną wolę.
Roboty stworzone z ludzi, mimo wdrożonych mechanizmów w ich ciele, zachowują umiejętności rozrodcze. Mogą się rozmnażać, ale wiadome jest, że ich dziecko nie odziedziczy ich mocy, gdyż będzie zwykłym człowiekiem.
Ich energia jest nieskończona, czyli łopatologicznie mówiąc - nigdy się nie wyczerpie.
Wrodzona umiejętność:
- Nieskończona energia - brak poboru energii za transformacje i techniki im przypisane (rasowe), brak wydzielania energii sprawia, że Android/Cyborg jest niemożliwy do wykrycia umiejętnością wykrywania KI; można tego dokonać tylko za pomocą Scoutera).

Uwaga! Androidy nie posiadające energii nie będą mogły nauczyć się żadnej techniki wspólnej!
W przypadku Androidów, ich energia wykorzystywana jest tak samo, jak w przypadku innych ras (jeśli chodzi o techniki wspólne), ale po upłynięciu czasu w postaci dwóch postów fabularnych poza walką, energia napełnia się do 100%.
W przypadku technik rasowych, jedna technika może być użyta raz na dwa posty (w czasie walki) i nie płaci się za nią kosztu ki.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 335

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach