Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału

Pisanie by Admin on Sro Cze 22, 2016 12:55 pm

Istnieją różne typy potencjału, które można odblokować. Jeden, zapożyczony od Bogów, oraz drugi, którym poczęstować mogą Czarnoksiężnicy (np. Bibidi, Babidi). Istnieje także trzeci, czwarty oraz piąty typ. Nie jest łatwe zdobycie czegoś takiego. O ile Bogom (czy w przypadku trzeciego i czwartego typu) trzeba zaimponować i pokazać, że jest się wartym zachodu, co nieraz kosztuje wiele siły i nerwów, o tyle w tym drugim, Czarnoksiężnicy wybierają osoby, w sercach których znajduje się mrok. Nie potrzeba im nic więcej, albowiem uraczeni magią Majin, zostają sługami Czarnoksiężników. Tylko osoby o wielkiej dumie i woli potrafią przeciwstawić się zaklęciu.
Mało kto wie, ale istnieje także pewne zaklęcie, które umożliwia przejęcie kontroli nad dowolną osobą. Mimo pełnej świadomości użytkownika, nie jest możliwe samodzielne przeciwstawienie się tej magii...
Jakby nie było, wszystkie power up'y są niesamowite i dodają mnóstwo siły użytkownikowi.

Dzielą się one na:
- Święta Woda; Wieża Korina, kot Korin/Wieża Chocolaya
Po wypiciu tej niezwykłej wody, wojownik otrzymuje nowe siły, a co za tym idzie, rośnie jego szybkość, energia no i oczywiście wytrzymałość. Święta Woda ma też zdolności lecznicze, gdyż podana osobie opętanej, całkowicie zdejmuje z niej klątwę.
Efekt: +8 do każdej statystyki,
Typ: stała.
_____

- Nameczańskie Odblokowanie Potencjału; Planeta Namek, Guru/Saichoro.
Na odległej planecie Namek, istnieje pewna osoba, która posiada niesamowite zdolności. Tą osobą jest nie kto inny niż sam Saichoro. Za pomocą zwykłego dotknięcia, potrafi obudzić i wydobyć na wierzch ukryty potencjał wojownika. Trwa to zaledwie kilka sekund, a efekt jest oszałamiający.
Efekt: +13 do każdej statystyki,
Typ: stała.
_____

- Rytuał Ro Kaioshina (Mystic); Królestwo Kaioshin, Ro Kaioshin.
- Rytuał Ro Makaioshina (Mystic); Królestwo Makaioshin, Ro Makaioshin.
Bogowie, podobnie, jak Saichoro z Planety Namek, potrafią wydobyć z użytkownika ukryte pokłady energii. Wydawać by się mogło, że to nic specjalnego. Nic bardziej mylnego! Rytuał, jaki oferuje Ro Kaioshin/Makaioshin w ogóle nie przypomina tego nameczańskiego. Atrybuty rosną jeszcze bardziej, ale jest pewien haczyk... Trzeba czekać kilkanaście godzin, siedząc w jednej pozycji, z maksymalnym skupieniem umysłu. Bułka z masłem, prawda?
Wygląd użytkownika nie ulega zmianie. Transformacje nie dają żadnego efektu, ponieważ przy próbie transformacji, uwalnia się cały potencjał (Mystic). Można powiedzieć, że Mystic staje się nowym base użytkownika.
Efekt: +25 punktów do każdej statystyki, w przypadku Saiyan (a także tych ras, których kolejne przemiany nie zostają nowym base, tylko są power upem, który można włączyć i wyłączyć),
WOJOWNIK TRACI MOŻLIWOŚC PRZEMIANY W FORMY OD SSJ DO SSJ4 - JEGO WYGLĄD NIE ULEGA ZMIANIE, MNOŻNIKI POZOSTAJĄ TAKIE SAME JAK W PRZYPADKU PRZEMIANY NA DANY POZIOM.
Typ: stała.
_____

- Kontrola Umysłu (Majin); Czarnoksiężnicy.
Kiedy ktoś jest naprawdę zły, a w jego sercu kryje się mrok, jest on wtedy idealnym celem dla Czarnoksiężników, którzy nieustannie rozbudowują swoją armię. Za pomocą czarnej magii, rzucają oni zaklęcie na swoją ofiarę. Opętaniu towarzyszy przeszywający ból, zupełnie jakby zaraz miało rozłupać głowę na kawałki...
Po ukończonym rytuale, o ile można to tak nazwać, ofiara znajduje się całkowicie pod kontrolą nowego Pana. Na czole pojawia się czarna litera "M", oczy są podkrążone, a mięśnie są naprężone do tego stopnia, że na całym ciele wyskakują pulsujące żyły.
Tylko osoby o wielkiej dumie i woli potrafią przeciwstawić się zaklęciu i oczyścić swój umysł - nie zmienia to jednak faktu, że ich ciało ciągle jest pod wpływem czarnej magii.
Efekt: +20 punktów do każdej statystyki.
Typ: stała do śmierci*.
*Po śmierci gracz traci moc "Majin", jego statystyki wracają do momentu sprzed kontroli umysłu. Jest to czar, który anulowany jest w momencie śmierci.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 306

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach