Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału Empty Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału

on Sro Cze 22, 2016 12:55 pm
Istnieją różne typy potencjału, które można odblokować. Jeden, zapożyczony od Bogów, oraz drugi, którym poczęstować mogą Czarnoksiężnicy (np. Bibidi, Babidi). Istnieje także trzeci, czwarty oraz piąty typ. Nie jest łatwe zdobycie czegoś takiego. O ile Bogom (czy w przypadku trzeciego i czwartego typu) trzeba zaimponować i pokazać, że jest się wartym zachodu, co nieraz kosztuje wiele siły i nerwów, o tyle w tym drugim, Czarnoksiężnicy wybierają osoby, w sercach których znajduje się mrok. Nie potrzeba im nic więcej, albowiem uraczeni magią Majin, zostają sługami Czarnoksiężników. Tylko osoby o wielkiej dumie i woli potrafią przeciwstawić się zaklęciu.
Mało kto wie, ale istnieje także pewne zaklęcie, które umożliwia przejęcie kontroli nad dowolną osobą. Mimo pełnej świadomości użytkownika, nie jest możliwe samodzielne przeciwstawienie się tej magii...
Jakby nie było, wszystkie power up'y są niesamowite i dodają mnóstwo siły użytkownikowi.

Dzielą się one na:
- Święta Woda; Wieża Korina, kot Korin/Wieża Chocolaya
Po wypiciu tej niezwykłej wody, wojownik otrzymuje nowe siły, a co za tym idzie, rośnie jego szybkość, energia no i oczywiście wytrzymałość. Święta Woda ma też zdolności lecznicze, gdyż podana osobie opętanej, całkowicie zdejmuje z niej klątwę.
Efekt: +8 do każdej statystyki,
Typ: stała.
Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału Wi-ta-Woda
_____

- Nameczańskie Odblokowanie Potencjału; Planeta Namek, Guru/Saichoro.
Na odległej planecie Namek, istnieje pewna osoba, która posiada niesamowite zdolności. Tą osobą jest nie kto inny niż sam Saichoro. Za pomocą zwykłego dotknięcia, potrafi obudzić i wydobyć na wierzch ukryty potencjał wojownika. Trwa to zaledwie kilka sekund, a efekt jest oszałamiający.
Efekt: +13 do każdej statystyki,
Typ: stała.
Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału Odblokowanie-potencja-u-Guru
_____

- Rytuał Ro Kaioshina (Mystic); Królestwo Kaioshin, Ro Kaioshin.
- Rytuał Ro Makaioshina (Mystic); Królestwo Makaioshin, Ro Makaioshin.
Bogowie, podobnie, jak Saichoro z Planety Namek, potrafią wydobyć z użytkownika ukryte pokłady energii. Wydawać by się mogło, że to nic specjalnego. Nic bardziej mylnego! Rytuał, jaki oferuje Ro Kaioshin/Makaioshin w ogóle nie przypomina tego nameczańskiego. Atrybuty rosną jeszcze bardziej, ale jest pewien haczyk... Trzeba czekać kilkanaście godzin, siedząc w jednej pozycji, z maksymalnym skupieniem umysłu. Bułka z masłem, prawda?
Wygląd użytkownika nie ulega zmianie. Transformacje nie dają żadnego efektu, ponieważ przy próbie transformacji, uwalnia się cały potencjał (Mystic). Można powiedzieć, że Mystic staje się nowym base użytkownika.
Efekt: +25 punktów do każdej statystyki, w przypadku Saiyan (a także tych ras, których kolejne przemiany nie zostają nowym base, tylko są power upem, który można włączyć i wyłączyć),
WOJOWNIK TRACI MOŻLIWOŚC PRZEMIANY W FORMY OD SSJ DO SSJ4 - JEGO WYGLĄD NIE ULEGA ZMIANIE, MNOŻNIKI POZOSTAJĄ TAKIE SAME JAK W PRZYPADKU PRZEMIANY NA DANY POZIOM.
Typ: stała.
Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału Mystic
_____

- Kontrola Umysłu (Majin); Czarnoksiężnicy.
Kiedy ktoś jest naprawdę zły, a w jego sercu kryje się mrok, jest on wtedy idealnym celem dla Czarnoksiężników, którzy nieustannie rozbudowują swoją armię. Za pomocą czarnej magii, rzucają oni zaklęcie na swoją ofiarę. Opętaniu towarzyszy przeszywający ból, zupełnie jakby zaraz miało rozłupać głowę na kawałki...
Po ukończonym rytuale, o ile można to tak nazwać, ofiara znajduje się całkowicie pod kontrolą nowego Pana. Na czole pojawia się czarna litera "M", oczy są podkrążone, a mięśnie są naprężone do tego stopnia, że na całym ciele wyskakują pulsujące żyły.
Tylko osoby o wielkiej dumie i woli potrafią przeciwstawić się zaklęciu i oczyścić swój umysł - nie zmienia to jednak faktu, że ich ciało ciągle jest pod wpływem czarnej magii.
Efekt: +20 punktów do każdej statystyki.
Typ: stała do śmierci*.
Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału Majin
*Po śmierci gracz traci moc "Majin", jego statystyki wracają do momentu sprzed kontroli umysłu. Jest to czar, który anulowany jest w momencie śmierci.
_____

- Ultra Instinct (Migatte no goku'i):
Ultra Instinct jest przekroczeniem własnych limitów. Tylko ci, którzy próbowali wszystkich swoich sił i mimo porażki nie poddali się, będą mogli otrzymać nową moc, która otworzy przed nimi nowe horyzonty.
Osoba użytkująca Ultra Instinct sprawia wrażenie zupełnie innej, odmienionej. Wszystkie atrybuty jakie do tej pory brały udział w walce, teraz są podkręcone na maksa, sprawiając, że ciało reaguje samo, unikając i atakując, tańcząc wręcz na polu walki.
Transformacje wspólne/Odblokowanie potencjału Ultra-Instinct

1. Ultra Instinct "Omen"(Migatte no goku'i "Chō"):
Omen często nazywany jest jako zwykły Ultra Instinct, jednakże podobnie jak w przypadku Super Saiyanina 4, jest to tylko ułatwienie nazewnictwa. Prawdziwy Ultra Instinct jest umiejętnością, która pozwala na natychmiastową reakcję ciała, które porusza się samo i jest czymś stałym (czymś, co tylko prawdziwi mistrzowie sztuk walk mogą osiągnąć po wieloletnim treningu).
Charakteryzuje się aurą, która opływa wokół ciała powoli i spokojnie, niczym woda spływająca po laminacie. Włosy są uniesione ku górze, przechodzą w artystyczny nieład, ale zachowują swój naturalny kolor. Oczy pokrywają się szarym kolorem. Temperatura ciała jest wysoka, przez co wydaje ono mnóstwo ciepła.
Wymagania: 7500 PL, ostatnia transformacja rasowa.
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość, energia x15, 1000ki/post fabularny.

2. Ultra Instinct (Migatte no goku'i):
Nazywany potocznie jako "Mastered Ultra Instinct", jest rozwinięciem "Omenu" i kolejnym krokiem w samodoskonaleniu się. Jest to ostatni, najwyższy stopień wtajemniczenia.
Charakteryzuje się aurą, która opływa wokół ciała powoli i spokojnie, niczym woda spływająca po laminacie. Włosy są uniesione ku górze, przechodzą w artystyczny nieład, przyjmują białą barwę i srebrzyście się połyskują. Oczy pokrywają się szarym kolorem. Temperatura ciała jest wysoka, przez co wydaje ono mnóstwo ciepła.
Wymagania: 10000 PL, Ultra Instinct "Omen".
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość, energia x20, 1000ki/post fabularny.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach