Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 379
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Techniki Changelingów

on Czw Cze 23, 2016 10:32 pm
1. Whirlwind Blow [Iki Wo Hakifuki Tobasu]:
Idealna technika do pozbycia się kilku przeciwników na raz, tworząc sobie tym samym więcej miejsca dla siebie. Technika sama w sobie jest banalna, gdyż wystarczy tylko zagwizdać. Oddech zamienia się w tornado, które wyrzuca przeciwników na kilka metrów w górę i bok, technika nie może być kontrolowana bez kontroli ki (np. mając w zasięgu kilka osób nie możemy wybrać działania na jednej), a jej zasięg to 10 metrów dookoła użytkownika.
Wymagania: 480 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 60 KI za osobę
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 40 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

2. Death Beam [Desubīmu]:
Mordercza technika, która występuje w postaci lasera, przebijającego wszystko, co stanie na jego drodze. Przebicie skały, metalu, czy ciała ludzkiego to żaden problem. Idealna technika do torturowania swojego przeciwnika. Przedziuraw mu wszystkie kończyny, by nie mógł się ruszać i zostaw go by się wykrwawił!
Wymagania: 700 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 100 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 70 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

3. Finger Blitz Barrage [Renzoku Fingā Burittsu]:
Seria niewielkich energetycznych pocisków, które w szybkim tempie, jeden za drugim, wystrzeliwują z palca wskazującego. Palec należy skierować w stronę obranego wcześniej celu.
Wymagania: 800 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 150 KI za pocisk. (Maksymalnie 10 pocisków)
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 55 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

4. Darkness Eye Beam [Dākunesu Ai Bīmu]:
Promienie, czy jak kto woli lasery strzelające z oczu użytkownika. By wykonać tę technikę, należy mieć w zasięgu wzroku swój cel. Nie można kontrolować promieniami, gdyż lecą one z niebywałą prędkością i sterowanie nimi w tej sytuacji jest niemożliwe.
Wymagania: 1000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 250 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 45 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

5. Death Cannon [Desu Kyanon]:
Kanon Śmierci to technika, która polega na skumulowaniu energii w otwartej dłoni i po prostu uwolnieniu jej, by w postaci promienia energii pomknęła w stronę przeciwnika. Jest banalną techniką, ale przydatną.
Wymagania: 1000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki określa się na 55 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

6. Death Wave [Daichiretsuzan]:
Sposób kumulowania energii podobny jest do tego przy Death Ballu, jednak w tym przypadku, energia po zamachnięciu się ręką, przybiera kształt ostrzopodobny. Jej zadaniem jest przecięcie danej powierzchni. Czy będzie to skała, czy człowiek, to zależy już od użytkownika tej techniki.
Wymagania: 1500 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki określa się na 65 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

7. Death Saucer [Tsuibi Kienzan]:
Technika, która wygląda praktycznie tak samo, jak Kienzan, z tą tylko różnicą, że w tym przypadku, możliwe jest wyprodukowanie dwóch naraz, a także przy odpowiednim skupieniu i kontakcie wzrokowym z dyskami, można nimi kontrolować. Idealne do zabawy w berka... śmiertelnego berka.
Wymagania: 1700 PL
Efekt: Przecina dosłownie wszystko powodując poważne obrażenia. Trafienie w kończynę = 1/3 HP, tułów lub głowa śmierć, 800 KI za dysk.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki określa się na 55 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

8. Nova Strike [Novua Sutoraiku]:
Wokół użytkownika pojawia się kulista aura. Można powiedzieć, że w ten sposób, Changeling sam zamienia swoje ciało w pocisk, który otoczony ogromną energią KI, jest w stanie zmieść przeciwnika z drogi.
Wymagania: 1900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci + szybkość , 600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = szybkość użytkownika. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

9. Imprisonment Ball [Chōeki Bōru]:
Kula energii, która jest w stanie uwięzić w sobie żywy organizm, powoli zadając mu obrażenia. Bardzo niebezpieczna technika, ale także ciężka do okiełznania. Wybucha w momencie kontaktu z elementami zewnętrznymi. Wyjątkiem jest dotyk osoby, która przyczyniła się do uwięzienia ofiary. Wydostanie się z techniki wymaga większej siły niż przeciwnika.
Wymagania: 2300 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x2 na 1s, 600 KI/użycie, 250 KI/tura jeśli przeciwnik jest trzymany dłużej niż jedna tura.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości. Technika nie powiedzie się jeśli przeciwnik ma większą szybkość.

10. Death Ball [Desu Bōru]:
Unieś rękę do góry z wystawionym palcem wskazującym i skumuluj energię nad głową. Po chwili oczom ukaże się niewielka kula energii, która w zastraszającym tempie zwiększać będzie swoją objętość, aż do rozmiarów Genkidamy! Jedna z potężniejszych technik, jakie widział Wszechświat.
Wymagania: 2800 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 1500 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki określa się na 60 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.


Bez umiejętności kontroli ki nie jest możliwe zwiększanie dmg technik wsadzając w nie więcej energii (+50 ki = +50 dmg)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach