Bogowie - Shinjin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Bogowie - Shinjin

Pisanie by Admin on Pon Wrz 07, 2015 1:08 pm

Kaiōshin:

Bogowie to istoty wywodzące się z rasy Shinjinów, których zadaniem jest ochrona Wszechświata przed złem. Są najważniejszym bóstwem w Zaświatach. Rodzą się z drzewa Kaiju zasadzonego na Planecie Kaioshin, a dokładniej mówiąc z jego złotych owoców. Najważniejszymi z ich przedstawicieli są:
- Dai Kaiōshin,
- Wschodni Kaiōshin,
- Zachodni Kaiōshin,
- Północny Kaiōshin,
- Południowy Kaiōshin,
- Kaiōshin Czasu.
Pełnią oni najważniejsze funkcje i każdy z nich odpowiada za jeden z czterech regionów Wszechświata. Wyjątkiem jest Kaiōshin Czasu i Dai Kaiōshin, który sprawuje pieczę nad swoimi towarzyszami. Do tego, doliczyć trzeba jeszcze Rō Kaiōshina, najstarszego i najmądrzejszego z nich. Charakteryzują się szpiczastymi uszami i oczami o szlachetnym spojrzeniu. Wszyscy noszą podobne ubrania, różniące się detalami.
Każdy gracz chcący grać bogiem, zaczyna jako zwyczajny bóg. Dopiero później, w trakcie rozwoju fabularnego będzie miał szansę zostania opiekunem jednej ze stron wszechświata. Należy jednak pamiętać, że nie każdy gracz będzie miał taką możliwość - liczba bogów sprawujących pieczę nad różnymi stronami wszechświata jest ograniczona.
Planeta: Królestwo Kaiōshin


Makaiōshin:

Każda moneta ma dwie strony... Tak samo jest w przypadku Bogów, których można podzielić na tych dobrych i na tych złych. W przeciwieństwie do Kaiōshinów, Makaiōshinowie nie zamieszkują Królestwa Kaiōshin. Zaraz po urodzeniu, w sercach niektórych wykrywane jest zło i mrok. Zsyłani są oni wtedy do miejsca, które zamieszkałe jest przez demony. Miejsce to, nazywane jest potocznie Królestwem Makaiōshin, gdyż to właśnie tam ci wygnańcy sprawują władzę.
Ich przywódcą - albo lepiej mówiąc tym, który sprawuje nad nimi pieczę - jest Bóg Demonów Démigra. On ma największą władzę i to do niego należy ostateczna decyzja.
Przedstawiciele tej rasy wygnańców, charakteryzują się (podobnie jak ich dobry odpowiednik) szpiczastymi uszami i przenikliwym spojrzeniem.
Planeta: Królestwo Makaiōshin

Wrodzona umiejętność:
- Wiedza o innych rasach - nie jest to umiejętność, ale bycie istotą boską, która tworzy życie, daje niezbędną wiedzę na temat każdej z ras.
- Boska KI - bez specjalnego przeszkolenia, śmiertelnicy nie będą w stanie wyczuć ich energii.
- Kai Kai - dodatkowa technika, którą otrzymują na start gracze grający bogami. Pozwala to na natychmiastowe przemieszczenie się do miejsc, bez potrzeby wykrywania obcej energii KI. Oczywiście, teleportacja ta działa tylko w przypadku miejsc, które już kiedyś zostały odwiedzone lub są w zasięgu wzroku (np. zerkanie na daną planetę przez Magiczną Kulę)
- Tworzenie przedmiotów typu jedzenie i picie (mieczy, zbroi itp dostępne jako umiejętność)
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 335

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach