Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 379
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Techniki Demonów/Majinów

on Pon Cze 27, 2016 1:21 pm
1. Vaporize [Kiechae]:
Technika polegająca na wystrzeleniu promienia energii, który w zetknięciu z ciałem przeciwnika zamienia się w energetyczną kulę (czyli odwrotnie do tego, co robią inne techniki). Zaleca się wykonywanie w bliższym kontakcie do 5 metrów.
Wymagania: 500 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 60 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s.  Szybkość techniki określa się na 45 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

2. Ultimate Cannon [Arutimetto Kyanon]:
Skumulowana energia, która formuje się na kształt zwyczajnego KI Blasta. Jednakże, jest od niego nieco silniejsza.
Wymagania: 700 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 50 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s.  Szybkość techniki określa się na 50 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

3. Guilty Flash [Giruti Furasshu]:
Potężna wiązka energetyczna, która zaraz po wystrzeleniu z dłoni staje się coraz szersza, tym samym zwiększając swój ostateczny zasięg.
Wymagania: 900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 55 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

4. Vanishing Beam [Ushinawa Retsutsu Aru Bīmu]:
Fala uderzeniowa, wystrzeliwana z jednej lub dwóch rąk, wedle uznania użytkownika. Może występować w postaci promienia albo zwykłej kuli energetycznej.
Wymagania: 1150 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 250 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s.  Szybkość techniki określa się na 60 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

5. Chocolate Beam [Chokorēto Bīmu]:
Promień wystrzeliwany z czuba na głowie, lub z palca u dłoni, który w zetknięciu z celem, zamienia go w czekoladę lub inną słodycz. Możliwa jest także przemiana w inny produkt spożywczy.
Wymagania: 1300 PL
Efekt: 200 KI/użycie, technika nie powiedzie się jeśli przeciwnik ma większą statystykę szybkości (jeśli stoją twarzą w twarz, wszystko zależy od sytuacji)
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s.

6. Illusion Smash [Iryūjon Sumasshu]:
Technika polegająca na błyskawicznym otwieraniu portali, przez które użytkownik może "przenosić" swoje kończyny i teleportować je bliżej wroga. Dobrze wykorzystana może zagwarantować zwycięstwo.
Wymagania: 1500 PL
Efekt: Natychmiastowe utworzenie portalu, 150 KI/użycie

7. Annihilation Attack [Jinrui Zetsumetsu Kōgeki]:
Technika polegająca na wyciągnięciu ręki do góry i wystrzeleniu z niej kilkudziesięciu fal uderzeniowych, które mkną do celu. Można w ten sposób ustrzelić więcej niż tylko jedną osobę.
Wymagania: 1700 PL
Efekt: DMG zależny od ilości kul:
1 promień: energia postaci x2, 100 ki za promień.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki określa się na 70 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

8. Evil Impact [Ebiru Inpacuto]:
Ogromna kula energii, która wystrzelona zostaje z jednej ręki. Bardzo często pojawia się w towarzystwie wyładowań elektrycznych. Występuje w czerwonym kolorze.
Wymagania: 2000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s.  Szybkość techniki określa się na 60 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

9. Stone Spit [Sekkatsuba]:
Technika, która zamienia ślinę w substancję, która z zetknięciu z żywym organizmem, zamienia go natychmiastowo w kamień. Jeśli kamienna rzeźba zostanie zniszczona na kawałki, ofiara natychmiastowo umiera.
Wymagania: 2400 PL
Efekt: 500 KI/użycie, technika nie powiedzie się jeśli przeciwnik ma większą statystykę szybkości (jeśli stoją twarzą w twarz, wszystko zależy od sytuacji)
Dodatkowo: Przygotowanie techniki jest natychmiastowe.

10. Destroy Everything [Nani mo Kamo Kieteshimae]:
Technika polegająca na uniesieniu swoich rąk do góry i zebraniu energii, która w błyskawicznym czasie zbiera się i formuje w postać ogromnej, różowej kuli energii. Jest w stanie zniszczyć planetę.
Wymagania: 2600 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 1000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s.  Szybkość techniki określa się na 65 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

11. Planet Burst [Puranetto Bāsuto]:
Technika podobna do Destroy Everything. W tym przypadku unosimy tylko jedną rękę do góry, kumulujemy w niej energię, która szybko rozrasta się do ogromnych rozmiarów. Rzucona w przeciwnika może doszczętnie zniszczyć jego ciało. Powinna wystarczyć na zniszczenie planety z łatwością.
Wymagania: 2800 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 1400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3,5s.  Szybkość techniki określa się na 60 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

12. Lightning Shower Rain [Raitoningu Shawā Rein]:
Należy skumulować energię i gdy będzie już gotowa, cisnąć nią, a ta zamieni się w ostrza błyskawic (które wyglądem przypominają kawałki szkła), które rozchodzić mogą się we wszystkich kierunkach (wedle widzimisię użytkownika). Mogą także udać się tylko w jedną stronę. Technika jest niesamowicie szybka a do tego dość obszarowa by nawet szybki wojownik miał z nią dosyć problemów.
Wymagania: 3100 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 1800 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki określa się na 70 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.


Bez umiejętności kontroli ki nie jest możliwe zwiększanie dmg technik wsadzając w nie więcej energii (+50 ki = +50 dmg)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach