Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 379
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Techniki Tsufulian

on Pon Cze 27, 2016 8:13 pm
Tsufulianie mają mniej technik niż inne rasy z tego względu, że potrafią pasożytować na innych bytach, a co za tym idzie, otrzymują dostęp do ich niektórych technik.

1. Eye Flash [Ai Furasshu]:
Technika podobna do Taiyokena, jednakże do wykonania jej, nie potrzeba żadnych specjalnych gestykulacji rękoma. Oczy użytkownika rozbłyskują się oślepiającym światłem, które zadaje ogromny ból dla oczu osób trzecich.
Wymagania:: 450 PL
Efekt: 60KI/użycie, oślepia przeciwnika na 5s.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 300 punktów.

2. Revenge Energy Blast Volley [Ribenji Renzoku Enerugī-Dan]:
Odmiana zwykłego Renzoku Energy Dan. Ta technika jest napędza energią KI a także nienawiścią, jaka często przepełnia serca Tsufulian. Jest silniejsza od zwykłej jej formy, a dodatkowo przybiera kolor różowy.
Wymagania:: 650 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 60 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki określa się na 40 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

3. Revenge Flash [Ribenji Furasshu]:
Technika polegająca na rozłożeniu swych dłoni i skumulowaniu w nich energii. Kiedy energia będzie zebrana, należy rozłożone ręce wyciągnąć przed siebie i połączyć dłonie. Wtedy właśnie uwolniona zostanie fala uderzeniowa.
Wymagania:: 800 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 120 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki określa się na 50 punktów.  Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

4. Revenge Blast [Ribenji Burasto]:
Poprzez swój krzyk, Tsufulianin jest zdolny do stworzenia specjalnej kuli, która otacza jego ciało. Kula ta jest czystą energią, która rośnie do określonych rozmiarów, a później wybucha, zadając obrażenia osobom znajdującym się w jej polu rażenia.
Wymagania:: 1000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki określa się na 60 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.

5. Possesion [Shoji]:
Tsufulianie, którzy zostali stworzeni genetycznie, potrafią zmieniać stan swojego ciała. W jednej chwili mogą zamienić się w specyficzną maź, a w drugiej potrafią wrócić do oryginalnego wyglądu. Dzięki tej technice możliwe jest pasożytowanie na innym organizmie, jakim może być np. Saiyanin.
Wymagania: 1200 PL, rana u przeciwnika
Efekt: Przemiana w maź umożliwia przejęcie kontroli nad inną formą życia; kontrolując Saiyańskiego wojownika, Tsufulianin zyskuje dostęp do technik Saiyan
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s.  Technika nie powiedzie się, jeśli użytkownik ma mniejszą szybkość od użytkownika.

6. Revenger Charge [Ribenjāchāji]:
Użytkownik krzyżuje swoje ręce na klacie piersiowej i kumuluje w nich energię. By uwolnić pełny potencjał techniki, należy skupić jak najwięcej energii. Gdy wszystko będzie gotowe, użytkownik może wystrzelić potężną falę uderzeniową.
Wymagania:: 1400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki określa się na 70 punktów. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.


Bez umiejętności kontroli ki nie jest możliwe zwiększanie dmg technik wsadzając w nie więcej energii (+50 ki = +50 dmg)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach