Techniki Half-Saiyan i Bio-Androidów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Techniki Half-Saiyan i Bio-Androidów

Pisanie by Admin on Wto Cze 28, 2016 3:31 pm

Half-Saiyanie to z reguły hybrydy rasy ludzkiej i rasy saiyańskiej. Dlatego też będąc hybrydą, należy wybrać sobie 5 technik Ziemian i 5 technik Saiyan. Razem mamy 10 technik, które wyuczone mogą być wraz z biegiem fabularnym forum.
Uwaga! Wybrane techniki możemy zmienić tylko JEDEN raz.

Bio-Androidy mogą posługiwać się technikami ras, których komórki posiadają. Dla przykładu, jeśli przedstawiciel tej rasy posiada komórki Saiyan i Changelingów, bierze po 5 od jednego i 5 od drugiego. Daje mu to 10 technik, których będzie mógł się nauczyć w przyszłości. W przypadku trzech komórek, należy z dwóch ras wybrać po 4 techniki i na koniec dobrać sobie 2 techniki z rasy trzeciej.
Uwaga! Wybrane techniki możemy zmienić tylko JEDEN raz.
Jedyna technika, otrzymywana dodatkowo dla Bio-Androidów to:

1. Bio-Android Juniors [Baio-Andoroido Junia]:
Bardzo przydatna technika polegająca na dosłownym tworzeniu swoich mniejszych klonów, które różnić się mogą od nas niewielkimi detalami. Dzięki tej technice można wykorzystać przewagę liczebną by dosłownie przygnieść przeciwnika. Juniorów można stworzyć maksymalnie trzech. W przypadku gdy jeden zginie, lub sami go zabijemy, możemy go zastąpić kolejnym stworkiem. Każdy twór może mieć maksymalnie 2 techniki twórcy, każdy takie same. Co do umiejętności, klon może również je posiadać w postaci jednej (walka wręcz jest podstawową, wliczoną już w klona)
Wymagania: minimum II transformacja
Efekt: Każdy klon kosztuje 1/3 KI użytkownika, każdy klon posiada 1/3 mocy użytkownika. Istnieje możliwość stworzenia tylko jednego klona z siłą 1/2, lecz wtedy kosztuje on nas również 1/2 naszej KI.
Dodatkowo: Stworzenie jednego klona trwa 1,5s.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 346

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach