Nieobecności

+15
Ryu
Guts
Helvete
Camoli
Haricotto
Arisu
Aymi
Tensa
Ranzoku
Jirri
Un
Shiro
Shin
Iwaru
@Whis
19 posters
Go down
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Wto Mar 13, 2018 10:35 pm
Guts jest umarnięty i nie wie kiedy wróci do żywych. A po ludzku: wena zdechła. Może tym razem was nie opuszczę na cały rok, kto wie...
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Nie Mar 18, 2018 11:52 am
Przepraszam za moją nieobecność. Miałem mały wypadek i kilka dni spędziłem na szpitalnym łóżku.
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Nie Mar 25, 2018 4:06 pm
Hejo hej niestety muszę was opuścić na czas nieokreślony. Jutro 26.03 jadę do Gdańska na operację nogi więc nie wiem ile czasu zajmie mi rekonwalescencja, Na forum mogę zaglądać, lecz postów pisać nie będę.

Miłego pisania i dużo weny wam życzę o/ \o \o/
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Czw Maj 24, 2018 10:40 pm
Urlopik strzelam! Wiecie z jakiego powodu ^^ Będę wpadać czasem w miarę możliwości, trzymajcie się cieplutko :*
Ryu
Ryu
Maskotka
Liczba postów : 339

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Pią Lip 13, 2018 2:17 pm
Kimi poprosiła, aby przekazać wam, iż będzie nieobecna przez 2 dni. Powodu niestety nie znam.
Kenzuran
Kenzuran
Liczba postów : 516

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Czw Lip 26, 2018 12:42 pm
No cóż, ten dzień nastał, dlatego wszystkim ogłaszam wszem i wobec że wybieram się na 3 dni do szpitala, ale postaram się utrzymywać kontakt przez telefon, choć nie chcę korzystać zbyt dużej ilości internetu, by nie bulić więcej.
Safari
Safari
Liczba postów : 44

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Czw Paź 04, 2018 11:44 pm
Proszę o deaktywacje tego konta, bo już nie zaglądam.
Nie licząc tego przypadku.

Z góry dziękuję
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Nie Gru 02, 2018 11:23 am
Witajcie.

Jak już zauważyliście, przez ostatnie kilkanaście dni moja obecność na forum i discordzie była zerowa. Spowodowane jest to tym, że zwyczajnie w świecie, wypaliłem się. Do tego stopnia, że prowadzenie forum jest dla mnie uciążliwe i nie sprawia mi przyjemności, tak jak to było kiedyś. Do tego dochodzą też problemy, których ostatnio w moim życiu jest sporo, ale nie o tym chciałem rozmawiać.
Wracając do meritum...
Wielokrotnie próbowałem się zmuszać i robić cokolwiek, by forum nie umarło i wciąż się rozwijało, żebyście mogli dalej czerpać przyjemność ze świata, który razem zbudowaliśmy. Zmieniałem szatę graficzną, razem z ekipą MG podejmowałem się prób zmiany mechaniki, a kiedy mogłem, to odpisywałem w sesjach, ale... Jestem już zmęczony. Tak bardzo zmęczony.
Myślę, że na mnie przyszedł już czas i że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli usunę się na bok, zejdę ze sceny, a pałeczkę przekażę Aymi, Anticalowi, Gutsowi i Jirriemu. Jestem pewny, że razem dadzą radę i jeśli wszystko się uda, to forum wkroczy w nową erę. Mówiąc szczerze, ogarniają sprawy mechaniczne o niebo lepiej niż ja! Ale shhh, nie mówcie nikomu.
Piszę te słowa z bólem serca, ponieważ to forum i nasza mała społeczność, naprawdę wiele dla mnie znaczyła i wciąż znaczy, a nie chciałem odejść bez pożegnania. Dobre chwile będę wspominał z uśmiechem na twarzy. Mam też nadzieję, że pomogłem więcej razy, niż zaszkodziłem.
Dziękuję wszystkim za grę i za wparcie. To było świetne doświadczenie i wspaniała odskocznia od świata rzeczywistego.
Może wydawać wam się, że to koniec, ale musicie pamiętać, że koniec jest początkiem czegoś nowego. Liczę, że tak stanie się i teraz. Wystarczy odrobina wiary!

Mam też prośbę do wszystkich. Nie kłóćcie się. Nie warto. To nigdy nie buduje nic dobrego, a wszystko można rozwiązać polubownie i na spokojnie. W końcu, to wy tworzycie ten świat, wasze postacie są głównymi bohaterami własnych historii, więc nie stójcie sobie na przeszkodzie. Współpracujcie i bawcie się dobrze.

Wierzę, że jeszcze kiedyś spotkamy się ponownie w Smoczym Świecie i przeżyjemy razem kolejne przygody, ale do tego czasu... Trzymajcie się!

Nieobecności - Page 5 Ezgif-com-resize
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Pon Gru 03, 2018 10:06 pm
Ossu! Ora Haricotto!

Witam was ponownie. Tak, postanowiłem odejść i zostawić forum. Byłem pewien, że tego właśnie chcę i mimo, że poczułem ulgę po ostatniej wiadomości, prawie natychmiast zacząłem mieć wątpliwości. Nie da się ukryć, że tamta wiadomość podyktowana była mocno tym, co się aktualnie dzieje w moim życiu prywatnym. 
Byłem gotów raz na zawsze odejść i nie odwracać się za siebie. Niemniej jednak... Widziałem odzew graczy, a także wdałem się w rozmowy z niektórymi z nich (discordowe PW a także FB). To dało mi do myślenia, że zachowałem się samolubnie. Nie powinienem był rzucać do kosza tego, w co włożyłem swoje serce. Tego, w co wy włożyliście serca. To był zwyczajny brak szacunku z mojej strony.
Długo nie mogłem zasnąć, myśląc o tym, co usłyszałem od niektórych z was. Zastanawiałem się co zrobić i doszedłem do wniosku, że jest jeszcze mnóstwo rzeczy, jakie chciałbym na forum urzeczywistnić! Razem z wami, ma się rozumieć.
Zbyt wiele razem przeżyliśmy (mimo, że to tylko internet) i mimo, że nie raz nie zgadzaliśmy się i kłóciliśmy, to przecież jesteśmy jedną, wielką rodziną. Patologiczną, jak ktoś kiedyś powiedział, żartobliwie (mam nadzieję!) czy nie, ale mimo wszystko rodziną.
Piszę to otwarcie, ponieważ chcę być z wami szczery i mam nadzieję, że chociaż niektórzy z was to docenią. Dałem ciała, do czego się przyznaję, no a poza tym...

Nieobecności - Page 5 Haricotto-chuckle-gomene
Benorn
Benorn
Liczba postów : 127

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Sob Lut 16, 2019 8:57 am
W okresie 16.02-23.02 będę miał ograniczony dostęp do internetu, dlatego istnieje szansa, że nie będę mógł (nie będę miał czasu) na pisanie postów.
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Sob Lut 16, 2019 10:57 am
Ogólnie to się wypaliłam jeżeli chodzi o DB i przejadł mi się ten kontent. Jak mi kiedyś wróci wena to zacznę pisać posty, a póki co to się wstrzymuje na czas nieograniczony.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Czw Kwi 18, 2019 4:31 pm
Zgłaszam swoją nieobecność na forum od jutra na czas świąt, może trochę dłużej. Postaram się wbijać na discorda jeśli będę miał taką możliwość.
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Wto Wrz 03, 2019 2:44 pm
Nie będzie mnie w dniach 6-8. września. Wszelkie posty postaram się naskrobać do czwartku wieczora i powrzucać, następne dopiero w poniedziałek. Bądźcie cierpliwi! \o/
Kenzuran
Kenzuran
Liczba postów : 516

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Wto Wrz 03, 2019 7:05 pm
Nie będzie mnie od 4-6 Września, bo idę do szpitala. Jeśli uda mi się wyjść szybciej, to wyjdę szybciej ale na pewno skończę jutro trening, więc bez spinki Smile
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Sro Gru 04, 2019 1:13 pm
Spierdoliło mi się zdrowie, mam nogę jak balon a teraz od lekarza mam skierowanie do szpitala so... Oby skończyło się na badaniach... Dziś na pewno dam odpis, potem idę do mojego doktora, później sie zobaczy .o.
Sin
Sin
Liczba postów : 132

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Sob Sty 18, 2020 8:25 pm
Biere i znikam na chwilę, bo całkowicie nie mogę się zabrać do pisania. Mam pustkę w głowię, nie mogę po prostu nic z siebie wyrzucić. W najgorszym przypadku [Czytaj- Zara zaczynam życie od nowa można tak powiedzieć] Zniknę na dłużej lub na zawsze [echo echo] Zależy jak mi się poukłada. Life is life.
Sponsored content

Nieobecności - Page 5 Empty Re: Nieobecności

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach