Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
avatar
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 357
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Orbita

on Sro Lip 13, 2016 4:33 pm
Orbita Namek. To właśnie tutaj znajdują się satelity... wróć. Namek pozbawiona jest takich przyjemności. Ich technologia nie jest na aż tak wysokim stopniu zaawansowania.
Gość
Gość

Re: Orbita

on Czw Lip 06, 2017 8:57 pm
MG


Shin leciał sobie w kapsule, w odległości kilkunastu metrów od swoich towarzyszy, którzy tak jak on zasnęli na dobre. Jeden z żołnierzy ustawił sobie "budzik", gdy dotrą do orbity planety Namek. Obudził się i od razu nacisnął guzik na panelu kontrolnym kapsuły, w celu bezpośredniego skontaktowania się ze wszystkimi najbliższymi kapsułami. Dźwięk komunikacji obudził każdego, a następnie usłyszeli następujące słowa:
- Wlecieliśmy w orbitę planety Namek, do lądowania pozostały cztery minuty.
avatar
Shin
Liczba postów : 395

Re: Orbita

on Czw Lip 06, 2017 9:11 pm
To logiczne że ten śmierdzący Cold nie miał tu nic do gadania! Nie ma takiej siły która by go zatrzymała od wykonania wyroku na takich plugawcach, którzy opluli imię jego księżniczki! Wszyscy pójdą do piachu! Każdy jeden! Żaden nie utrzyma się przy życiu kiedy zacznie wymierzać sprawiedliwość! Będzie nieustraszonym mordercą wrogów ojczyzny, wilkiem polującym na czarne owce po całym wszechświecie!!! Ogryzie ich bezwartościowe truchła do samej kości! Nic z nich nie zostawi! NIC! Będzie prowadził za sobą ogon śmierci i mordu! Nikt go nie powstrzyma, tylko ręka samej Celutte! All Hail Celutte, All Hail Celutte, All Hail Celutte!!! Zero litości! Wszystko dla księżniczki, wszystko dla księżniczki, wszystko dla księżniczki!!!
Obudził go komunikat. Wstał i sprawdził ich koordynaty. Byli na orbicie Namek, lądowali. Ostatni raz wykrzyczał do Scoutera rozkazy których Saiyanie mają się trzymać po lądowaniu. Wszyscy do jego kapsuły, on robi rozeznanie, takie rzeczy. Dodatkowo odpalił już wyczuwanie KI. Miał zamiar sprawdzić wszelkie życie z tej planety pod kątem Poziomu Mocy.
Sponsored content

Re: Orbita

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach