Orbita

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Orbita

Pisanie by Admin on Sro Lip 13, 2016 4:35 pm

Orbita Vegety. To właśnie tutaj znajdują się satelity, które każdego dnia okrążają planetę i ostrzegają dane służby o obiektach zbliżających się do niej.

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 300

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Orbita

Pisanie by Shin on Sob Lip 01, 2017 9:39 pm

Shin leciał sobie przez kosmos wraz ze swoją nowa drużyną. Postanowił zignorować jakiekolwiek pytania które wskazywały na IQ poniżej 50, a takie pojawiło się już po samym starcie. Kliknął w Scouter i odpowiedział mądrzejszemu z pytających.
-żadnych zabaw bez mojej zgody. Jeśli obadamy teren, a mieszkańcy będą słabi, to oczywiście się trochę pobawimy, ale jeśli będą silni jak w mordę strzelił, to zapomnijcie o masowych mordach złożymy raport księżniczce Celutte i spieprzamy stamtąd. Chyba że postanowi przysłać nam wsparcie, wtedy zaczaimy się gdzieś i grzecznie zaczekamy. Mam nadzieję że zrozumieliście mnie dokładnie. Lądujemy, zbiórka przy mojej kapsule, badam sytuację i wydaje początkowe rozkazy. Jeśli choć jeden z was się odłączy od grupy, to może zapomnieć o powrocie na Vegetę. To ma być szybka i ogarnięta akcja, zero chorych odpałów i mordów bez zgody. Za zgodą owszem, możecie sobie wybebeszyć co poniektórych, ale, jak już mówiłem-tylko jeśli dostaniecie moje pozwolenie. A teraz lećmy już do tego Namek, bo nam Księżniczka zrobi takie dziury w dupach że będą kończyć się pod szyją.
Kliknął z powrotem scouter i rozłożył się wygodnie i spróbował zasnąć. Wiedział, że może być to trochę trudne z bandą Saiyan pod linią, ale może jakoś mu się uda.

Shin

Liczba postów : 409

Powrót do góry Go down

Re: Orbita

Pisanie by Laptor on Nie Lip 02, 2017 9:00 pm

MG

Kapsuły saiyan poszybowały z lądowiska w górę i już za chwilkę, już za momencik znalazły się na orbicie Vegety, z okna nie widzieli niestety planety, tylko kosmos i gwiazdy...
- Tak JEST! - Odpowiedzieli wszyscy chórem, po czym komunikator za 5 sekund znowu się odezwał:
- Chyba nie zostałem usłyszany. Co to jest ta buda i pies? - Zapytał znowu ten sam głos.

z/t kosmos w przestrzeni

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1066

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry