Punkt Informacyjny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Punkt Informacyjny

Pisanie by Admin on Pią Lip 15, 2016 1:38 pm

Pełni również funkcję recepcji, dzień w dzień, dwadzieścia cztery godziny na dobę przesiadują tutaj sekretarki, służące chętnie każdego rodzaju pomocą. Jest to niewielkie, ale jasne pomieszczenie, pełne papierów, komputerów oraz zapracowanych pań w gustownych mundurkach Korporacji. Pokierują do odpowiedniej osoby, pomieszczenia, ustalą termin spotkania, udzielą informacji o najnowszym modelu samochodu, a nawet wezwą za kogoś taksówkę - czego tylko trzeba.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 300

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Czw Sie 17, 2017 6:04 pm

No cóż. Odebranie komunikatu spowodowało, że Iwaru spiął własne poślady i oczywiście ruszył w stronę, w którą wskazywały koordynaty. Oczywiście nie miał jakiegoś GPS'a w mózgu, ale miał świadomość, że właśnie tam znajduje się Korporacja Kapsuła. Wzniósł się więc w powietrze i lecąc tak sobie w górze, zmierzał na spotkanie z - prawdopodobnie - panią Bulmą. Czego tym razem mogła chcieć ta kobieta? To miało okazać się dopiero na miejscu, ale skoro sytuacja była pilna, to znaczy, że trzeba było działać. Leciał sobie w powietrzu z trzech powodów. Po pierwsze taka podróż była szybsza, bowiem nie trzeba było przeciskać się pomiędzy różnymi uliczkami i można było zmierzać prosto do celu. Po drugie odkąd nauczył się latać, latał kiedy tylko mógł. Było to na swój sposób odprężające. Czuł się wolny niczym ptak dryfujący w przestworzach. Po trzecie taka pozycja pozwalała mu uniknąć spotkania z wrogami i przygotować jakiś atak z powietrza. Tak, to była typowo przemyślana strategia lecieć tak wysoko. No cóż ... ciekawe która była teraz godzina. Rozglądnął się wokół i teraz dwa warianty:
1. Jeśli okazało się, że słońce świeci sobie na niebie radośnie, to trochę go to zdziwiło. Przecież o tej porze w Korporacji Kapsuła przebywa Armia Czerwonej Wstęgi. A przynajmniej - zgodnie ze słowami Pani Bulmy - powinna przebywać. To znaczyło, że rzeczywiście szykują się kłopoty i należało zachować szczególną ostrożność.
2. Jeśli natomiast okazało się, że zapadł już mrok, to nic nie wskazywało na to, że tam są wrogowie. No cóż. Oczywiście mogli być, więc Iwaru włączył swoją termowizję. Oczywiście dzięki temu zagraniu można było stwierdzić czy są tam istoty żywe. Jednak nie można było stwierdzić czy są to ludzie z Ruchu Oporu czy z Armii Czerwonej Wstęgi. Jednak taka informacja mogłaby być na wagę złota, prawda?
Tak czy siak. Leciał sobie, rozważając co go może tam czekać. W sumie też rozważał jedną rzecz. Gdy po raz pierwszy spotkał Panią Bulmę, to ta po chwili musiała iść chyba wyleczyć kogoś innego. Teraz właśnie ta sytuacja mu się przypomniała i zadał sobie jedno podstawowe elementarne pytanie: To był sojusznik czy wróg? Oczywiście miał świadomość, że kobieta jest agentem i by się nie zdradzać musi leczyć także wrogów. Nie miał więc do niej żalu. Po prostu był ciekawy. Trzeba będzie o to zapytać.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 101

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Czw Sie 17, 2017 8:56 pm

MG


Pogoda na Ziemi była ładna, piękne czyste niebo, jednakże ciemne a na nim jeden, świecący księżyc. Jednakże nie było nocy, ściemniało się pomału, można porównać tą pogodę do 20:00 w naszych realnych czasach. Gdy zbliżał się do kapsuły CC, włączył termowizję, która pozwoliła mu na dokładne przeanalizowanie budynku, a przynajmniej jego części, bowiem całość była ogromna a większość bazy była ukryta albo pod ziemią, albo w specjalnych ścianach, jednakże oficjalną część bazy czyli informację, szatnie, kible czy mniej ważne pomieszczenia można było przeanalizować. W środku znajdowała się jedna osoba, niedaleko wejścia, prawdopodobnie kobieta.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1070

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Pią Sie 18, 2017 11:12 pm

Iwaru szybko przeskanował otoczenie i zauważył jedną osobę. Była to prawdopodobnie kobieta. Niemniej jednak to i tak były dość skąpe informacje, prawda? Tak skąpe jak strój Noote albo Pani Bulmy, który chciał kiedyś zobaczyć. No dobra. Noote już widział w skąpym ubraniu, ale wracając do historii. To, że była tam jedna istota mogło świadczyć o dwóch rzeczach. Albo to była Pani Bulma, bo któż inny mógłby to być? Może ktoś z Ruchu Oporu? A może to wróg odkrył ten nadajnik i ściągał właśnie młodego Androida w zasadzkę? Jednak najpewniej była to właśnie Bulma. Kobieta-naukowiec i do tego bardzo mądra. Na pewno nie dałaby się ot tak zdemaskować, prawda? Ale Iwaru był żołnierzem i często tak miał, że zakładał najgorszy scenariusz. Wszedł więc na recepcję, by się "przywitać" z kimś kto tam właśnie był. Był gotowy spotkać się z Bulmą, ale spodziewał się też kogoś innego. Był więc gotowy wykonać unik bądź jakąś technikę, jeśli była taka konieczność. Był nawet gotów zniszczyć dach tego budynku, by tamtędy wylecieć, ale o tym w następnym poście. Teraz po prostu się przywitał:
- Dobry wieczór.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 101

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Sob Sie 19, 2017 10:57 am

MG


Iwaru wszedł do punktu informacyjnego, czyli pierwszej rzeczy zaraz po wejściu do siedziby CC. Kobieta, którą zauważył Iwaru, stała za ladą, otoczoną szybą na górze i metalem na dole. Była to młoda, niebiesko włosa piękność, która miała biały fartuszek z plakietką informacyjną "Pracownik". Na słowa Iwaru, a praktycznie na jego zauważenie przy wejściu od razu się uśmiechnęła, bo tak zapewne jej kazano i szybko odpowiedziała:
- Witamy w Capsule Corporation! - Jednakże, gdy Iwaru podszedł, jakby przejrzała na oczy i dopowiedziała:
- Pani Bulma już tutaj jedzie, proszę sobie zaczekać na krzesełku. - Wskazując dłonią 2 fotele i kanapę za Iwaru, przy stoliku pełnym kwiatów i słodkości. Jeśli android usiadł, niedługo musiał czekać, gdyż zaraz z jednego z pomieszczeń wyskoczyła Bulma w swoich laboratoryjnym fartuchu.
- Iwaru, chodź ze mną! - Wykrzyczała spokojnie i przyjemnie, jednakże była nieco daleko, więc musiała podnieść decybele.

z/t http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t215-plac-cwiczebny

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1070

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach