Punkt Informacyjny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Punkt Informacyjny

Pisanie by Admin on Pią Lip 15, 2016 1:38 pm

Pełni również funkcję recepcji, dzień w dzień, dwadzieścia cztery godziny na dobę przesiadują tutaj sekretarki, służące chętnie każdego rodzaju pomocą. Jest to niewielkie, ale jasne pomieszczenie, pełne papierów, komputerów oraz zapracowanych pań w gustownych mundurkach Korporacji. Pokierują do odpowiedniej osoby, pomieszczenia, ustalą termin spotkania, udzielą informacji o najnowszym modelu samochodu, a nawet wezwą za kogoś taksówkę - czego tylko trzeba.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 317

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Czw Sie 17, 2017 6:04 pm

No cóż. Odebranie komunikatu spowodowało, że Iwaru spiął własne poślady i oczywiście ruszył w stronę, w którą wskazywały koordynaty. Oczywiście nie miał jakiegoś GPS'a w mózgu, ale miał świadomość, że właśnie tam znajduje się Korporacja Kapsuła. Wzniósł się więc w powietrze i lecąc tak sobie w górze, zmierzał na spotkanie z - prawdopodobnie - panią Bulmą. Czego tym razem mogła chcieć ta kobieta? To miało okazać się dopiero na miejscu, ale skoro sytuacja była pilna, to znaczy, że trzeba było działać. Leciał sobie w powietrzu z trzech powodów. Po pierwsze taka podróż była szybsza, bowiem nie trzeba było przeciskać się pomiędzy różnymi uliczkami i można było zmierzać prosto do celu. Po drugie odkąd nauczył się latać, latał kiedy tylko mógł. Było to na swój sposób odprężające. Czuł się wolny niczym ptak dryfujący w przestworzach. Po trzecie taka pozycja pozwalała mu uniknąć spotkania z wrogami i przygotować jakiś atak z powietrza. Tak, to była typowo przemyślana strategia lecieć tak wysoko. No cóż ... ciekawe która była teraz godzina. Rozglądnął się wokół i teraz dwa warianty:
1. Jeśli okazało się, że słońce świeci sobie na niebie radośnie, to trochę go to zdziwiło. Przecież o tej porze w Korporacji Kapsuła przebywa Armia Czerwonej Wstęgi. A przynajmniej - zgodnie ze słowami Pani Bulmy - powinna przebywać. To znaczyło, że rzeczywiście szykują się kłopoty i należało zachować szczególną ostrożność.
2. Jeśli natomiast okazało się, że zapadł już mrok, to nic nie wskazywało na to, że tam są wrogowie. No cóż. Oczywiście mogli być, więc Iwaru włączył swoją termowizję. Oczywiście dzięki temu zagraniu można było stwierdzić czy są tam istoty żywe. Jednak nie można było stwierdzić czy są to ludzie z Ruchu Oporu czy z Armii Czerwonej Wstęgi. Jednak taka informacja mogłaby być na wagę złota, prawda?
Tak czy siak. Leciał sobie, rozważając co go może tam czekać. W sumie też rozważał jedną rzecz. Gdy po raz pierwszy spotkał Panią Bulmę, to ta po chwili musiała iść chyba wyleczyć kogoś innego. Teraz właśnie ta sytuacja mu się przypomniała i zadał sobie jedno podstawowe elementarne pytanie: To był sojusznik czy wróg? Oczywiście miał świadomość, że kobieta jest agentem i by się nie zdradzać musi leczyć także wrogów. Nie miał więc do niej żalu. Po prostu był ciekawy. Trzeba będzie o to zapytać.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 138

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Czw Sie 17, 2017 8:56 pm

MG


Pogoda na Ziemi była ładna, piękne czyste niebo, jednakże ciemne a na nim jeden, świecący księżyc. Jednakże nie było nocy, ściemniało się pomału, można porównać tą pogodę do 20:00 w naszych realnych czasach. Gdy zbliżał się do kapsuły CC, włączył termowizję, która pozwoliła mu na dokładne przeanalizowanie budynku, a przynajmniej jego części, bowiem całość była ogromna a większość bazy była ukryta albo pod ziemią, albo w specjalnych ścianach, jednakże oficjalną część bazy czyli informację, szatnie, kible czy mniej ważne pomieszczenia można było przeanalizować. W środku znajdowała się jedna osoba, niedaleko wejścia, prawdopodobnie kobieta.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1279

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Pią Sie 18, 2017 11:12 pm

Iwaru szybko przeskanował otoczenie i zauważył jedną osobę. Była to prawdopodobnie kobieta. Niemniej jednak to i tak były dość skąpe informacje, prawda? Tak skąpe jak strój Noote albo Pani Bulmy, który chciał kiedyś zobaczyć. No dobra. Noote już widział w skąpym ubraniu, ale wracając do historii. To, że była tam jedna istota mogło świadczyć o dwóch rzeczach. Albo to była Pani Bulma, bo któż inny mógłby to być? Może ktoś z Ruchu Oporu? A może to wróg odkrył ten nadajnik i ściągał właśnie młodego Androida w zasadzkę? Jednak najpewniej była to właśnie Bulma. Kobieta-naukowiec i do tego bardzo mądra. Na pewno nie dałaby się ot tak zdemaskować, prawda? Ale Iwaru był żołnierzem i często tak miał, że zakładał najgorszy scenariusz. Wszedł więc na recepcję, by się "przywitać" z kimś kto tam właśnie był. Był gotowy spotkać się z Bulmą, ale spodziewał się też kogoś innego. Był więc gotowy wykonać unik bądź jakąś technikę, jeśli była taka konieczność. Był nawet gotów zniszczyć dach tego budynku, by tamtędy wylecieć, ale o tym w następnym poście. Teraz po prostu się przywitał:
- Dobry wieczór.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 138

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Sob Sie 19, 2017 10:57 am

MG


Iwaru wszedł do punktu informacyjnego, czyli pierwszej rzeczy zaraz po wejściu do siedziby CC. Kobieta, którą zauważył Iwaru, stała za ladą, otoczoną szybą na górze i metalem na dole. Była to młoda, niebiesko włosa piękność, która miała biały fartuszek z plakietką informacyjną "Pracownik". Na słowa Iwaru, a praktycznie na jego zauważenie przy wejściu od razu się uśmiechnęła, bo tak zapewne jej kazano i szybko odpowiedziała:
- Witamy w Capsule Corporation! - Jednakże, gdy Iwaru podszedł, jakby przejrzała na oczy i dopowiedziała:
- Pani Bulma już tutaj jedzie, proszę sobie zaczekać na krzesełku. - Wskazując dłonią 2 fotele i kanapę za Iwaru, przy stoliku pełnym kwiatów i słodkości. Jeśli android usiadł, niedługo musiał czekać, gdyż zaraz z jednego z pomieszczeń wyskoczyła Bulma w swoich laboratoryjnym fartuchu.
- Iwaru, chodź ze mną! - Wykrzyczała spokojnie i przyjemnie, jednakże była nieco daleko, więc musiała podnieść decybele.

z/t http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t215-plac-cwiczebny

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1279

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Pon Wrz 25, 2017 8:23 pm

Iwaru wysłuchał słów nieznajomego staruszka. Okazało się, że jest to Mistrz Sztuk Walki. To pewnie był jeden z tych Mistrzów, których mógł wybrać zamiast Yamchy. No cóż ... wybrał tego złodzieja. Trudno. Koniec końców to dzięki niemu w ogóle miał możliwość stać się androidem. Chyba ... W każdym bądź razie okazało się, że Żółwi Pustelnik nie może go niczego nauczyć. Na domiar złego, Iwaru dostał polecenie, by się wycofać. Pierwszy raz miał do czynienia z taką sytuacją, ale to znaczyło, że sprawa jest naprawdę poważna.
- Dziękuję. Miło było poznać. Do zobaczenia.
Po tych słowach opuścił Kame Sennina i poleciał do Bulmy. Oczywiście zachowując szczególną ostrożność. Nie wypadało bowiem dać się złapać w jakąś pułapkę, prawda? Gdzie się skierował? Oczywiście do punktu informacyjnego. Tam miał zamiar poczekać spokojnie na Panią Bulmę. Trochę się obawiał, że spotka tutaj kogoś z Armii Czerwonej Wstęgi, ale skoro dostał polecenie odwrotu, to pewnie teren był czysty. Nie chciał się jednak samemu szwendać po budynkach należących do Korporacji Kapsuła. Nawet, gdyby ta korporacja była w stu procentach bezpieczna, to jakoś tak po prostu nie wypadało.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 138

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Pon Wrz 25, 2017 9:39 pm

MG


Iwaru tak jak założył, dosyć szybko dotarł z powrotem do Capsule Corporation. Normalnie mógłby napotkać o tej godzinie armię RR, jednakże zważywszy na tajemnicze zjawisko (ciemniejsze niebo przez jakiś czas, które było średnio widziane dla chłopaka przez zbyt dużą odległość), RR również mogło przygotowywać się do tej złej siły... Bulmy nie było, jedynie dziewczyna, którą wcześniej widział, rozpoznając chłopaka, powiedziała by wszedł do windy i nacisnął przyciski 4, 5 i 9.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1279

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Sro Wrz 27, 2017 8:22 pm

Chłopak nie wiedział co o tym wszystkim myśleć. Faktycznie była taka godzina, że jacyś żołnierze - a niech ich wszystkie diabły - Armii RR mogli się gdzieś tutaj kręcić. Nic takiego jednak nie miało miejsca i Iwaru mógł spokojnie się przemieszczać po całym obiekcie. Pewnie coś przykuło ich uwagę i zaabsorbowało bardziej niż pilnowanie Korporacji Kapsuła. Chłopak przez chwilę pomyślał, że ktoś tam z góry - jakiś bóg - pewnie miał dla niego niezły plot twist i za jakiś czas właśnie zmusi go do współpracy z wrogiem w celu pokonania jeszcze większego wroga. Tak pewnie mogłoby się stać, gdyby dowódcy obu ugrupowań - Ruchu Oporu i Armii Czerwonej Wstęgi - dowiedzieli się o istnieniu Łamaczy Czasu. Paradoksalnie mogło by się okazać, że wspólne animozje i wrogość pójdą na bok i oba ugrupowania jakoś połączą siły, by ocalić planetę, o którą później będą walczyć. Czy chłopak tego chciał? Nigdy w życiu! Wzdrygnął się na samą myśl o tym i bardzo szybko wyrzucił to natręctwo z głowy. To przecież mógłby być koniec Ruchu Oporu. Wszyscy członkowie odkryci łącznie z ich tożsamością i rodzinami. To byłaby katastrofa na skalę światową! Oby nigdy do tego nie doszło. Iwaru tak się tym przejmował, że nawet zapomniał zapalić. No i pojawił się na recepcji, a tam kazano mu wcisnąć jakieś przyciski w windzie. Wszedł więc do kabiny i nacisnął 4, 5 i 9.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 138

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Czw Wrz 28, 2017 8:16 pm

MG


Winda zabuczała, wentylator w dachu zaczął mocniej się obracać a chłopak poczuł zimne powietrze wypełniające całą windą, to trwało 10 sekund. Temperatura spadła do około 10 stopni. Po dziesięciu sekundach, winda zaczęła opadać w dół, pierwsze trzy sekundy powoli, z każdymi kolejnymi sekundami szybciej i szybciej. W końcu, po minucie Iwaru zatrzymał się a drzwi się otworzyły. Zobaczył długi korytarz. Po jego bokach znajdowały się duże, zwykłe i ogromne drzwi, różne. Każde z nich wyglądało jak włazy skarbców. Całość była szaro-niebieska. Jasne jarzeniówki oświetlały całość, na podłodze pojawiła się zielona strzała, kierowała na koniec korytarza, gdzie Iwaru mógł dostrzec jakąś sylwetkę. Czyżby była to Bulma?

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1279

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Sob Wrz 30, 2017 6:02 pm

Dobrze, że Iwaru nie odczuwał już normalnie temperatury, bo pewnie zacząłby się trząść z zimna. No po prostu nie był przyzwyczajony do takiego chłodu, ale to nie było w tej chwili istotne. Udał się do jakiegoś podziemnego ... skarbca, a przynajmniej tak to wyglądało na pierwszy rzut oka. Oczywiście to mógł być skarbiec, bo przecież Korporacja Kapsuła to był naprawdę dochodowy biznes, a gdzieś swoje oszczędności musieli trzymać po tym jak Armia Czerwonej Wstęgi spustoszyła miasta i planetę. Czy były im potrzebne? Iwaru tego nie wiedział, ale sądził, że zawsze lepiej mieć trochę gotówki, chociażby dlatego, żeby taki idiota jak Yamcha się Ciebie nie czepiał. Chociaż z drugiej strony? Mógłby próbować Cię okraść. A może ten skarbiec należał do Armii Czerwonej Wstęgi? A może tutaj nie było żadnych pieniędzy tylko najnowsze prototypy broni i zbroi? W każdym bądź razie, należało iść za zieloną strzałką, co też Iwaru uczynił. Zobaczył postać i starał się póki co zachować bezpieczny dystans. W końcu nie widział dokładnie z kim na do czynienia. Był czujny.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 138

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Nie Paź 01, 2017 11:56 am

MG


Iwaru dostrzegł postać dobrze mu znaną, spotkał ją jakieś dwa, może trzy razy przez dłuższy i krótszy czas. Ta osoba poniekąd go trenowała, ta osoba kazała spłacić dług... Był to wojownik o imieniu Yamcha, na jego ramieniu siedział kot Pur. Za chwile obok niego pokazała się Bulma machając ręką do Iwaru, jakby mówiła "Chodź". Miejsce, gdzie oboje byli to ogromne stanowisko dowodzenia wyposażone w takie wielkie monitory, w taki sprzęt, że trudno go opisać bo właściwie nikt wcześniej nie widział czegoś takiego. Monitory interaktywne pokazywały przeróżne miejsca na Ziemi, było ich 100, może 200? Jeden z tych monitorów pokazywał wyspę. Na wyspie znajdował się ogromny statek płaszczko podobny a wokół statku znajdowało się dziesięciu ludzi. W tym momencie kamera nieco przybliżyła wygląd na jednego z nich, był niebieski, miał skrzela z boku głowy a ich ubranie w większości przypominało muszle morza czy inne jego wodne przedmioty skrywane wewnątrz...
- Nie wiemy kim są, ani po co przylecieli. Jak rozumiem Ty i Yamcha się znacie, a potrzebujemy każdego, póki nie ustalimy ich zamiarów. Razem z Yamchą polecicie w ten rejon, jeśli oczywiście chcesz...

koniec przygody, ale prowadzę ci nadal wydarzenie pod nazwą saga.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1279

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Iwaru on Pon Paź 02, 2017 1:21 pm

Tego się Iwaru za cholerę nie spodziewał. Bulma znała tego cholerę Yamchę! No i jeszcze nalegała na współpracę z tym łotrem. Przecież on był cholernie niebezpieczny i Iwaru nie wiedział czy teraz dałby mu radę. A co jeśli znowu tamten zechce go jakoś wykorzystać? Android postanowił sobie, że tym razem się nie da! Nawet jeśli miałby zostać zniszczony, to i tak nie pozwoli Yamchy sobą dyrygować.
- Spróbuję jakoś współpracować z tym ... złodziejem.
Iwaru powiedział prawdę, prawda? Yamcha był złodziejem. No, ale chłopak nie chciał non-stop myśleć o tym kolesiu, więc po prostu jeszcze raz przeanalizował to co Bulma mu pokazała. Obcy zaatakowali Ziemię? A może to członkowie "Łamaczy Czasu"? Nie wyglądali na takich. Bardziej na jakąś obcą rasę najeźdźców. Iwaru postanowił znaleźć ich słabe i mocne punkty. Słabych niestety jednak jeszcze nie znalazł, ale na pewno mocne strony tych dziwadeł to skrzela, które prawdopodobnie umożliwiały oddychanie pod wodą. Notabene powietrze atmosferyczne ich nie zabijało. Musieli mieć jakieś dwa organy oddechowe. Czy coś w ten deseń. Jednak Iwaru był żołnierzem, a nie naukowcem czy biologiem. Takie sprawy jak to czym jest ten gatunek pozostawiał Bulmie. Miał zamiar przynieść jej próbkę, ale po prostu nie warto było wpadać z okrzykami wojennymi i groźbami do obozu wroga. No i nawet jeśli wpadłby tam pokojowo, to oni jakoś na pokojowych nie wyglądali, więc i tak miałby przesrane.
- Co Pan o tym sądzi? - Zwrócił się bezpośrednio do Yamchy. Chciał mu pokazać, że jednak jeszcze trochę go szanuje, a tym samym spróbować zdobyć także i jego szacunek. No wiecie. Dla dobra misji, bo skoro mieli współpracować?

PS: Staty za przygodę wyślę niebawem, bo muszę się zastanowić w co to rozdać Razz.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 138

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Laptor on Pon Paź 02, 2017 10:36 pm

MG - SAGA


Na jednym z ekranów, Iwaru mógł zaobserwować następującą sytuację:
Ktoś wyglądający jak pomarańczowy smok, rozmawiał z jednym z najeźdźców i z jakimś ciemnym, wyglądającym jak indianin jegomościem. Za niebieskim znajdował się cały oddział wojowników. W powietrzu zaś właśnie został zniszczony samolot armii RR przez niebieskiego kosmitę. Zaś w oddali było widać 3 osobowę grupę wojowników, wszyscy w pomarańczowych strojach, jeden miał czarne włosy, jeden był zgarbiony i miał wodogłowie a trzeci to kobieta o czerwonych włosach.
- Myślę, że musimy wyruszyć czym prędzej. Cała masa ludzi się tam zbiera, my też się zainteresujmy. - Ruszył do wyjścia bez względu na okoliczności, jeśli Iwaru też idzie to robi z/t na polanę w wyspie papaya.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1279

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Punkt Informacyjny

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach