Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Laboratorium Biologiczne Empty Laboratorium Biologiczne

on Pią Lip 15, 2016 1:39 pm
Miejsce w piwnicy o dusznym, nieprzyjemnym zapachu preparatów do odkażania. Kilka tub pod prawą ścianą, podłączono do różnorakich machin - wśród ciemnego płynu widać poruszając się w nich kształty. Oprócz mikroskopów, znajdują się tutaj całe rzędy stołów z probówkami, związkami chemicznymi, próbkami genetycznymi, lodówki z zakonwersowanymi materiałami genetycznymi oraz komputery obliczające skomplikowane wzory genotypów. Tony książek w każdym kącie są głównie poświęcone biologii oraz genetyce i jej rekombinacji.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Wto Sie 29, 2017 11:06 am
Iwaru jednak trochę się przeliczył i Ki Blasty zderzyły się nie w tym momencie co trzeba. Przez co dłonie robotów mogły bez najmniejszego problemu kontynuować swój atak. Chłopak jednak uniknął tego, chociaż tak na prawdę to było trochę niepokojące. Spodziewał się bowiem powtórnego uderzenia. Niemniej jednak właśnie w tym momencie Pani Bulma przerwała ten cały test, bo inaczej tego nazwać się nie dało. Wygłosiła swoją opinię. Wychodziło więc na to, że Iwaru plan miał dobry, ale beznadziejne wykonanie i należało to poprawić. Poprawie ulec musiała też motoryka Androida. Iwaru cieszył się z tego, bowiem oznaczało to dla niego wzrost mocy. Cieszył się także, że podjął słuszne decyzje w walce. Bowiem tak jak przypuszczał, roboty nie potrafiły chyba latać. No cóż ... chłopak cieszył się ze swoich trafnych przypuszczeń. Udał się z Panią Bulmą we wskazane miejsce, a po drodze oczywiście rzucił żartem, być może śmiesznym, a być może nie, kto wie?
- Czyli rozumiem, że będzie Pani mi odkrajać kolejne części ludzkiego ciała, prawda? Proszę zostawić penisa, bo moja znajoma Lucia mogłaby być trochę zawiedziona. No i w sumie byłaby to wielka strata także dla Pani i wszystkich pięknych kobiet.
Uśmiechnął się i czekał na reakcję kobiety. Pewnie taka reakcja nie nastąpi, bowiem Pani Bulma olewała jego nieistotne dla sprawy teksty i skupiała się tylko na swojej pracy. No cóż ... Taki typ kobiety. Być może to było nawet w pewien sposób pociągające. Chłopak wszedł do laboratorium i jego oczom ukazały się te wszystkie probówki i komputery, a jego noc - jeszcze ludzki chyba - poczuł dziwną i nieprzyjemną woń.
- Niech mi Pani zatka nos, bo tu straszliwie cuchnie.
avatar
Gość
Gość

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Czw Sie 31, 2017 8:40 pm
MG


Dotarli do labolatorium. Było sterylne, lśniące. Wszędzie były przezroczyste słoje z różnymi częściami ciał, nie tylko ludzkimi. Komputery to dotykowe ekrany wbudowane w ściany, narzędzia pochowane w szklanych gablotach. Za Iwaru pracownik wprowadził na kołach jakąś metalową skrzynkę...
- Odkrajać to brutalne słowo, musimy cię zmodyfikować, inaczej nie poradzisz sobie z androidami, masz jeszcze stary soft, zmienimy oprogramowanie, wymienimy nieco twoje mechaniczne części... - Ukłuła Iwaru w szyję i zasnął...

odpisz za 12h jak się budzisz.


Ostatnio zmieniony przez Laptor dnia Sob Wrz 02, 2017 5:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Sob Wrz 02, 2017 1:16 pm
Iwaru nie wiedział co się z nim dzieje. Wiedział na pewno, że jest to coś dobrego. Nie chodzi wcale o macanie po penku, chociaż to byłoby rewelacyjne, ale to pewnie jakoś by wyczuł - nawet przez sen. Chodzi o te wszystkie modyfikacje. Stare oprogramowanie i prawdopodobnie zużyte mechaniczne części. To wszystko trzeba było wymienić, by móc przystosować chłopaka do jeszcze cięższych bojów. Iwaru powinien się z tego cieszyć i cieszył się oczywiście, niemniej jednak trochę się denerwował. Nie tylko dlatego, że był niepewny tej operacji. Dlatego, że jego przyszłe walki na pewno będą znacznie trudniejsze niż teraz. Oczywiście jego dotychczasowi przeciwnicy nie będą już mieli z Iwaru najmniejszych szans i to niewątpliwy plus. No dobra. Już bez rozmyślań, bo przecież Iwaru spał i ciężko mu było myśleć w tym stanie. Bulma natomiast najprawdopodobniej pracowała. Trwało to jakiś czas i nagle ... chłopak obudził się. Od razu próbował wyczuć jakąś różnicę. Czy obudził się za wcześnie? Może prace nad nim jeszcze trwały? Nie. Raczej Pani Bulma nie popełniłaby takiego błędu i skoro odzyskał świadomość, wyrywając ją ze słodkiego snu wypełnionego samymi nagimi laskami - Bulmą, Noote, tą całą babką z recepcji i wieloma inny, więc aż dziw brał (mam nadzieję, że się nie mylę XD), że nie dostał nagłej i niekontrolowanej erekcji - to znaczyło, że cała modyfikacja została zakończona.
avatar
Gość
Gość

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Sob Wrz 02, 2017 5:20 pm
MG


Iwaru leżał kompletnie nagi, przykryty lekką, cienką pościelą. Leżał na plecach, w laboratorium w którym zasnął, na metalowym stole, na którym znajdowały się poduszki tworząc jedną całość. Było tu ciepło... Chociaż nie, Iwaru nie miał pojęcia czy było ciemno, nie potrafił wyczuć temperatury. Nie czuł nawet, że gdzieś leży, jednakże coś czuł, to nie ulegało wątpliwości.
- Twoje narządy zostały wymienione, szkielet wzmocniliśmy metalem, kończyny wymieniliśmy z tych żelowych na specjalny metal, nie powinien się kończyć tak jak tamten żel. Całość pokryliśmy sztuczną skórą. Teoretycznie nie czujesz nic, jako android, jednakże masz wbudowane liczne receptory i czujniki, więc twój główny komputer, umiejscowiony na środku klatki piersiowej będzie dawał ci dane, jakbyś rzeczywiście odczuwał temperaturę czy wiatr. Obie gałki oczne są zaawansowanymi technologicznie cudeńkami mojej roboty. Chociaż ich działanie się wcale nie zmieniło. Pewnie się połapiesz, ale nie masz już wcześniejszych boostów, które odpalasz kiedy chcesz. Jednakże twoja bazowa prędkość, siła, zręczność czy reakcja dzięki mechanicznym oczom, jest zwiększona. Widzisz przez ściany termowizją, masz wbudowane radio, dzięki któremu możesz się z nami kontaktować, wbudowaliśmy ci skan planety, dzięki czemu w każdej lokacji możesz odpalić mapę i dzięki niej się poruszać, są na niej praktycznie wszystkie rzeczy, które znaleźliśmy satelitą. Poprawiliśmy również twoje strategiczne możliwości, powinieneś teraz móc myśleć nieco jaśniej. No i dłonie, można je odczepiać, mają własne silniczki, którymi możesz sterować! Jakby tego było mało, zasilanie, które cię zasila na środku klatki piersiowej, tam gdzie komputer, jest nieco delikatne, chociaż odporne na pociski czy ciosy. Jednak uważaj na nie i nie daj tam nikomu grzebać. Dobre ręce mogą sprawić, że wybuchnie z ogromną siłą na terenie 100 metrów dookoła ciebie.

Transformacja zaakceptowana + dostajesz pierwszą technikę androidów. Zaktualizuj scouter o nowe informacje, wyślij nowe staty na PW.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Pon Wrz 04, 2017 11:46 pm
Nagi Iwaru w obecności Pani Bulmy. No cóż ... nie śniło się to chłopakowi w najśmielszych snach. Nie mógł sobie wyobrazić czegoś równie wspaniałego i gdyby nie sztuczna skóra, to pewnie by się zarumienił. Ciekawe czego ta kobieta dotykała. Chłopak sprawdził czy wszystko ma na swoim miejscu. "Wszystko" to znaczy głównie to co między nogami. Wyglądało na to, że było w porządku. W międzyczasie - gdy patrzył na swoje jajka i wysiadującego je ptaszka - wysłuchał słów Pani Bulmy. Wychodziło na to, że teraz był maszyną do zabijania, bowiem inaczej tego się nie da nazwać. Zastanawiał się jednak czy jego nowe ciało i sensory pozwolą mu w pełni odczuwać przyjemność płynącą z seksu. Dla młodego mężczyzny takie sprawy były naprawdę istotne. Odczuwanie przyjemności cielesnej, które wpływało na samopoczucie. Chęć rozmnażania się była cechą każdego gatunku. Wiele osób badało się, by ustalić swoją płodność. Wiadomo, że do tej pory Iwaru sobie na ten temat żartował. Teraz jednak postanowił być śmiertelnie poważny. Zapytał wprost:
- Teraz mówię poważnie, więc proszę mi odpowiedzieć na to pytanie. Czy dalej jestem mężczyzną? Czy mogę odczuwać fizyczną przyjemność? Czy mogę mieć dzieci? Nie uważa Pani, że powinienem to wiedzieć?
avatar
Gość
Gość

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Wto Wrz 05, 2017 10:29 pm
MG


Bulma zaśmiała się w niebo głosy na pytanie chłopaka. Jednakże gdyby zastanowić się nad tym nieco głębiej, tak... to mogło być dosyć istotną rzeczą dla młodzieńca.
- Jesteś androidem, narząd rozrodczy zachowałeś jeśli o to ci chodzi, działa również... jednakże przyjemność będzie sztuczna, przez receptory i czujniki. Dobra wiadomość, że zachowałeś swoją spermę, więc możesz mieć dzieci, które będą ludźmi, twoje dna nie zostało zmienione... A teraz wybacz, mam inne sprawy, jesteś na tą chwilę wolny. Polecam jakiś trening z nową mocą.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

on Pią Wrz 08, 2017 12:14 pm
No cóż. Iwaru usłyszał dwie wiadomości. Jedną taką sobie i drugą nawet dobrą. Tą taką sobie była wiadomość o odczuwanej przyjemności. Co prawda mógł ją odczuwać, ale nie tak jak normalny człowiek. A przynajmniej tak mu się wydawało. Gorsze doznania seksualne to nie było coś co chłopaka uszczęśliwiało. Jednak fakt, że ciągle jakieś te doznania były trochę poprawiał sytuację. Lepsze gorsze niż żadne, prawda? A tą nawet dobrą wiadomością było to, że ciągle mógł mieć dzieci. Oczywiście nie myślał jeszcze o zakładaniu rodziny, ale może w przyszłości? No dobra ... Bulma odpowiadając na te pytania, zaczęła się śmiać. Co za źle wychowana kobieta!
- Dziękuję. - Nie wspomniał jej jednak o tym, że jest źle wychowana i po prostu podziękował. Ukłonił się i ubrał (chyba) i wyszedł z budynku. Udał się do miasta, gdzie oczywiście zamierzał przetestować swoją nową moc. Oczywiście nie miał zamiaru póki co brać udziału w jakichś potężnych walkach, bowiem nie był jeszcze do niej przyzwyczajony, ale tak po prostu sprawdzić na co go stać. Pani Bulma jednak miała rację. Trening był dobrym pomysłem.

z/t: http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t187-centrum-miasta
Sponsored content

Laboratorium Biologiczne Empty Re: Laboratorium Biologiczne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach