Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Słup prowadzący na szczyt Wieży Korina - Page 2 Empty Słup prowadzący na szczyt Wieży Korina

on Wto Wrz 08, 2015 4:30 pm
First topic message reminder :

Słup, w dużej mierze przypominający indiański totem, który prowadzi na sam szczyt Wieży Korina. Ci, którzy chcą dostać się do Korina i skosztować jego nauk oraz Świętej Wody, muszą wspiąć się po nim samodzielnie. Nie można sobie od tak wlecieć tam samolotem, ponieważ byłoby to oszukiwanie.
Jeśli chcesz pokazać, żeś godny, użyj swoich własnych mięśni, by dotrzeć do mety.

Fabu
Fabu
Liczba postów : 51

Słup prowadzący na szczyt Wieży Korina - Page 2 Empty Re: Słup prowadzący na szczyt Wieży Korina

on Nie Lut 17, 2019 1:49 pm
Chociaż nie oczekiwałem odpowiedzi to wspinałem się dalej do góry. Do tego mój rozmówca raczej nigdzie sobie nie pójdzie, nie zejdzie czy odleci w trakcie tej wspinaczki. Zdziwiłbym się jakby to zrobił po moim pytaniu. Chociaż ludzie są do wszystkiego zdolni, nawet jeden mały impuls może ich poprowadzić do czegoś głupiego. Jak na przykład strzelać do niewinnej osoby, czy też ucieczka.
Co do moje pytania, to nie dostałem wiele odpowiedzi. Spodziewałem się tego, ale zawód był. No nic, powiedział, że nie wie, wiec nie chce powiedzieć, jego sprawa.
Wspinam się dalej. Namioty robią się coraz to mniejsze, ziemia oddala się wiec mam większe pole widoczności. Widziałem święty las korina, piękny, majestatyczny i połowy nie było, a nawet więcej. Zaprzestałem na chwilę podróży do góry, zacisnąłem moje dłonie na słupie i zacząłem się rozglądać nerwowo po całym terenie. Pierwsza myślą było pytanie, co się tutaj odwaliła. Kto, albo co zniszczył aż tyle przepięknej przyrody! Dlaczego nic o tym nie wiedziałem oraz Indianie tak się zachowywali, jakby nic się nie stało. Zamarłem. Zrozumiałem, oni ukrywali swoje obawy, smutek przede mną kiedy się pojawiłem. Nie chcieli bym się dalej denerwował. No tak myślę. Tylko teraz kto zrobił tyle zła? No długo nie czekałem aż wreszcie dotarłem do tego kto mógłby być odpowiedzialny za te zniszczenia. Ryboludzie, którzy przybyli na tą planetę, a ja ich nie powstrzymałem i zostawiłem wojowników by walczyli z nimi. No właśnie, co z tymi wrogami z kosmosu? Czy oni nadal żyją? Czy nadal niszczą, zabieraja energię? I co z tymi bohaterami, ktorzy byli tam razem ze mną. Jak on miał? Ryu?  Chyba tak, ten człowiek z którym zmierzyłem się też w wiosce, chociaż to nie była walka bo mnie całkowicie zdominował w mgnieniu oka wtedy. Jak ja o tym wszystkim mogłem tak zapomnieć i myśleć tylko o sobie! To nie wybaczalne! Musze dowiedzieć się co się działo kiedy uciekłem, co z tym Ryu, co z reszta i przeciwnikami. Do tego nie mam nowy cel związany z smoczymi kulami. Naprawic wszystko co zniszczyli czy Ryboludzie, a moze nawet ożywić każdego kto został przez nich kiedykolwiek zabity. Dokładnie tak, musze zrobić więcej niż wcześniej planowałem.
Start Treningu.
Ranzoku
Ranzoku
Liczba postów : 177

Słup prowadzący na szczyt Wieży Korina - Page 2 Empty Re: Słup prowadzący na szczyt Wieży Korina

on Pon Lut 18, 2019 3:06 pm
Cisza. Po pierwszej próbie nawiązania dialogu, kolejna taka nie nastąpiła. Słusznie, bo Ranzoku nie przepadał za dłuższymi konwersacjami, gdyż w aktualnym momencie musieli się obaj skupić na podróży po wieży, która zapowiada się na dość długą. Momentami chłopak kichał i spoglądał ku ziemi, której już nawet nie byli w stanie dostrzec, w każdym razie takie uczucie posiadał android. Ileż to czasu minęło odkąd zaczęli wspinać się po białej wieży? Godziny, dni czy może minuty. Można stracić poczucie czasu kiedy skupiasz się na konkretnej rzeczy, ale o tym nie warto mówić, liczył się fakt, że zdobędzie cenne informacje o Nim samym oraz jego przeszłości. Nadzieją jest również fakt, iż dowie się więcej o swym celu. Śmieszne jest to, że ciągle o tym myśli, pomimo swojej przeszłości, o której tak samo zaczął rozmyślać ostatnio po swoich przeżyciach i emocjach jemu towarzyszących. Kim jest? Na pewno ma jakąś przeszłość jako dzieciak na podwórku. Pierwsza miłość, pierwszy siniak pod okiem czy może pierwszy pocałunek z dziewczyną... może. W sumie Ranzoku to całkiem przystojny chłopak, ale też może skrywać ponurą przeszłość, skrytą za tymi dziecięcymi oczyma. Taka możliwość również istnieje, ale miejmy nadzieję, że nie jest tym złym. Być może, wkrótce się o tym przekona? Takie i inne dywagacje nic nie zmienią, poza jego moralnym poglądem na świat. Ciekawym, co takiego mogło się wydarzyć w dalekiej przeszłości? Może się o tym przekonamy niedługo.

POCZĄTEK TRENINGU
Fabu
Fabu
Liczba postów : 51

on Pon Lut 18, 2019 3:59 pm
Ruszyłem dalej w górę. Już nie tylko po to by ożywić martwych przeze mnie, czy przeszkodzić czerwonej armii, ale też by dowiedziec się kto zniszczył tyle lasu, co się stało po tym jak uciekłem, co z tymi wojownikami tam. Moje cele znacznie się powiększyły przez parę chwili i mam nadzieję, że moje pytania zostaną rozwiązane właśnie u mistrza na szczycie wieży, a do tego da mi kierunek by wykonać moją samozwańczą misje.
Co jakiś czas spoglądałem w dół przez moje ramię, szukając, albo raczej upewniając się że mój towarzysz nadal jest ze mną w tej mojej podróży. Może nie jest tutaj ze mna duchowo, ale chociaż fizycznie jest ze mną i tak dotrzymuje towarzystwa, zawsze coś, co nie?
Swoją drogą, ta wspinaczka to wspaniały trening. Ciągle się wspinam, moje mięśnie ciągle pracują, a chwile odpoczynku też są ciężkie, ponieważ nawet jak się zatrzymam by zaczerpnąć powietrza to i tak musze sie wysilać by nie zjechać czy też nie spaść w dół. Dobre ćwiczenie na wytrzymałość, że też wcześniej nie wpadłem na taki pomysł by tak trenować, będę musiał przy wolnych chwilach tak robić. No nic, to wszystko co myślę jest po to by skupić sie na czymś innym niż wspinaczką, ponieważ można zwariować jeżeli będzie się ciągle patrzyło na ten słup, wspinało i tyle. Ziemi coraz to bardziej nie widać, a końca za nic na świecie. Dlaczego nie ma tutaj żadnej windy czy coś, przydałoby się to w tym momencie, no ale wtedy by nie było ten testu. Eh, szkoda. Zostaje mi dalej się wspinać, by wreszcie dostać się do Mistrza, który mi pomoże. Oby tylko mnie przyjął, bo jeżeli tego nie zrobi to nie wiem co zrobię. Skocze? Mógłbym ale i tak umiem latać.

Koniec Treningu.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1822

on Pon Lut 18, 2019 8:53 pm

Powrót do góry