Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Plac ćwiczebny Empty Plac ćwiczebny

on Pią Lip 15, 2016 1:49 pm
Znajduje się na terenie Korporacji, ale poza budynkiem. Jest to ogromna przestrzeń, pole właściwie, pełne dołów i pagórków z surowego kamienia, rozciągające się na ogromną odległość. To tutaj sprawdza się zdolności maszyn, karabinów, robotów oraz pocisków. Co raz słychać wybuchy albo trzaski, gdy naukowcy w zbrojach walczą między sobą, albo nowy miotacz laserowy jest sprawdzany na metalowej płycie grubej na metr. Ogromne i o wiele mniejsze pojazdy ćwiczą jazdę oraz manewry na trudnym terenie, a wszystko to pod okiem strażników i kamer.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Nie Sie 20, 2017 7:17 pm
Iwaru skinął głową i usiadł na wskazanym miejscu. Nie posiedział sobie jednak zbyt długo, bowiem chwilę później przyszła ta, na którą czekał. Pani Bulma. Piękna jak zawsze. Chociaż ta recepcjonistka także była urocza. Niebieskie włosy, tak? Czyżby była spokrewniona z kobietą? U nich to pewnie rodzinne, czyż nie? Warto było o to zapytać. Jak postanowił tak zrobił:
- Dzień dobry, Pani Bulmo - zaczął, podążając za kobietą - Jest Pani spokrewniona z panią z recepcji? Niebieskie włosy są seksi.
Uśmiechnął się i pomyślał o tym co by Noote powiedziała na jego słowa. Pewnie by mnie zbiła za to, że podrywam inne, prawda? No cóż. Każda kobieta byłaby zazdrosna, nie? Ale wracając do tematu - wszak Lucii tutaj nie było - Iwaru został zaprowadzony gdzieś. Dziwne miejsce, nie?
- No dobra. Proszę o konkrety. Co mam zrobić?
avatar
Gość
Gość

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Nie Sie 20, 2017 8:40 pm
MG


Pierwsze pytanie chłopaka zostało totalnie olane i zwyczajnie ruszyli przez jedne z drzwi i znaleźli się na placu ćwiczebnym, na pierwszy rzut oka wydawało się, że plac znajduje się na zewnątrz. Ogromna przestrzeń po przejściach, był tutaj trudny do pokonania tor dla pojazdów, strzelnica, ogromne pole z kamieni i skał i tak dalej.
- Sprawdzimy twoje zdolności bojowe na naszych warunkach. - Powiedziała naciskając jakiś przycisk a z ziemi wyłoniły się dwie metalowe bryły - roboty z głową, oczami i kończynami, nie odziane w skórę. Włączyły się i ruszyły w kierunku chłopaka.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Wto Sie 22, 2017 1:01 pm
- A więc o to chodzi - powiedział chłopak i przyjrzał się temu co właśnie wyszło z ziemi. Dwa roboty, które zapewne nie miały pokojowych zamiarów ruszyły na chłopaka. Iwaru miał parę pomysłów na rozwiązanie tej walki, ale jeden z nich wymagał użycia wyczerpywalnej energii, więc u samych podstaw był trochę słabszy niż ten drugi. Ten drugi natomiast zakładał użycie niewyczerpywalnej energii i zaatakowanie nią. To miało dość sporo sensu, bowiem roboty nie wydawały się jakieś potężne. Jeśli natomiast takie były, to przecież można było wdrożyć inny plan, nieprawdaż? A Iwaru chciał zachować energię, bowiem spodziewał się, że nie jest to jedyny przeciwnik, z którym przyjdzie mu walczyć. Wyciągnął więc obie ręce przed siebie i skumulował energię. Wystrzelił po trzy promienie w każdego robota (Accel Shot [Akuseru Shotto]) i czekał, obserwując co z tego wyniknie. Może oberwą tak, że nie będą w stanie się ruszać? A może na luzie przeżyją lub unikną tego ataku? W sumie to była najmocniejsza technika młodego - bo zaledwie 20-letniego - androida. Jeśli ona nie podziała, to znaczy, że przeciwnik jest naprawdę mocny. A co wtedy? Wtedy wystarczy po prostu ponowić ten atak, dokładając więcej "laserów". Ewentualnie zrobić coś innego i doprowadzić do walki w zwarciu. Tak wiele możliwości było, nieprawdaż?
avatar
Gość
Gość

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Wto Sie 22, 2017 7:26 pm
MG


Iwaru przyszykował się do wystrzału, skumulował wystarczającą ilość energii i... Niestety ku jego zdziwieniu, udało mu się wystrzelić tylko jeden pocisk ki trafiając w lewe ramię jednego robota, skutecznie je niszcząc, bowiem roboty nagle przyśpieszyły, chociaż wydawało się, że nie są szybsze niż chłopak, jednakże przyszykowanie 3 pocisków trwało 3x tyle. Drugi android chwycił rękę Iwaru i uniósł ku górze, by zapobiec kolejnemu wystrzałowi.
W tym samym czasie Bulma coś notowała.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Wto Sie 22, 2017 9:33 pm
Chłopak lekko się zdziwił. Przecież trochę już używał tej techniki, a tu proszę. Los sprawił mu takiego psikusa, że nagle nie zdążył w pełni naładować tego ataku. Pewnie inaczej to wyglądało podczas walki ze zwykłymi ludźmi. Te roboty jednak wcale nie były takie zwykłe, ale jednego udało się na pewien czas unieszkodliwić. Taki plus. Drugi niestety zdążył pochwycić Iwaru, a ten musiał kombinować co by zrobić w takiej sytuacji. Mógł spróbować walczyć wręcz, ale pewnie drugi robot wtedy przypuściłby atak. To nic, że miał tylko jedno ramię sprawne. Ono tak czy siak było niebezpieczne. Tak więc przed przystąpieniem do jakichkolwiek akcji ofensywnych należało najpierw zabezpieczyć się przed dalszymi atakami, jednocześnie próbując się uwolnić, by następnie (tj. w następnym poście - póki co mowa o planach Iwaru na przyszłość, a plany jak to plany mogą ulec zmianie) wzlecieć w powietrze i stamtąd przeprowadzać ataki. Ciekawe czy te roboty także potrafią latać. Jeśli nie, to wygrana chłopaka była przesądzona. Jak pomyślał tak zrobił. Wokół niego zaczęła pojawiać się tarcza (Energy Barrier [Ki no Bariya]), póki co słaba, bowiem młody android nie chciał marnować swojej energii tak pochopnie (100 KI za użycie + 100 KI do wytrzymałości tarczy = 200 Wytrzymałości). W tym czasie, w którym ta bariera się tworzyła (2 sekundy) zaczął wolną ręką nieprzerwanie wyprowadzać ciosy w ramię robota, który go trzymał i robił tak dopóki to ramię nie zostało zniszczone. Taki manewr powinien pozwolić Iwaru na oswobodzenie się i jednoczesne postawienie osłony.
avatar
Gość
Gość

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Sro Sie 23, 2017 7:50 pm
MG


Plan Iwaru o dziwo się udał, jednakże nie cały. To prawda, że bariera robiła się jakiś czas, jednakże to czas potrzebny na to by skupić się WŁAŚNIE NA TEJ CZYNNOŚCI, niemożliwe było bowiem w ciągu tych 2 sekund robić jakąkolwiek inną czynność, o to w czasie przygotowania technik właśnie chodziło. Jeżeli chłopak najpierw skupił energię na tworzeniu bariery a potem zaczął walczyć - przerwał proces tworzenia się energetycznej kuli wokół ciała, jednakże jedno ramie się złamało i oba roboty zostały ze sprawną 75% swoich kończyn. Iwaru poczuł na swojej nodze zacisk a wtedy jeden z robotów (którego ramie rozwalił wręcz) wyprowadził cios w twarz chłopaka, gdy ten chcąc czy nie chcąc musiał zerknąć w dół. Wleciał w betonową ścianę za nim. Oba roboty znajdowały się 4 metry od chłopaka, Bulma ciągle coś notowała i patrzyła na walkę.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Czw Sie 24, 2017 1:21 am
Niestety wychodziło na to, że Iwaru niezbyt jeszcze potrafił kontrolować te swoje techniki i zbyt mało o nich wiedział. Dobrze, że okazało się to podczas walki treningowej pod czujnym okiem Pani Bulmy - chłopak miał nadzieję, że żadne inne oko tego nie podglądało - niż podczas prawdziwej potyczki. Tam mogłoby być krucho, gdyby okazało się, że bariera nie powstała. Chłopak jednak oberwał w czerep, bowiem dwójka androidów zdołała go dopaść niemalże z zaskoczenia. Musiał przyznać, że przyjęcie uderzenia także było w pewien sposób korzystne. Teraz wiedział, że wróg nie jest zbyt silny i Iwaru może sobie pozwolić na przyjęcie paru ciosów. A co do planu. Trochę nie wypalił. Tarcza nie została aktywowana, ale to nic. Należało przejść do fazy trzeciej, bowiem faza pt. "Oswobodzenie" także została pomyślnie zakończona. Fazą trzecią był lot. Chłopak wzbił się na wysokość 36 metrów (Flight [Bukujutsu]) (około) i tak lecąc, obserwował te roboty, patrząc przez ramię w tył co jakiś czas. Czy mają zamontowany mechanizm umożliwiający latanie? Jeśli tak, to lak szybko latają? To wszystko się dopiero okaże. Starał się też unikać wszystkich wystrzelonych w jego stronę pocisków.
avatar
Gość
Gość

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Pią Sie 25, 2017 4:18 pm
MG

Roboty zerknęły tylko w górę za Iwaru, natomiast Bulma podeszła do monitora, zapewne były na nim informacje o aktualnym stanie Iwaru, robotów i tak dalej, a może co innego? Kto by tam był ciekawy naukowego bełkotu... Roboty nie ruszyły za Iwaru w pogoń, jednakże wystrzeliły swoje dłonie w pogoń za nim (rocket). Leciały w jego kierunku 1 para (czyli 2) rozstawionych dłoni w celu złapania Iwaru, gdyby próbował uciekać, te lecą za nim.

sorry, jestem po nocce.


Ostatnio zmieniony przez Laptor dnia Pon Sie 28, 2017 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Pon Sie 28, 2017 11:01 am
Tak poza fabułą: z tego co wiem to zniszczyłem każdemu robotowi po jednym ramieniu, więc w moją stronę powinny lecieć 2 dłonie, a nie 4 Razz.
---

Iwaru musiał jakoś na to zareagować. Lecące w jego stronę dłonie na pewno były trochę uciążliwe. Oczywiście nie wiedział tego na sto procent, ale podejrzewał, że są sterowane. Dlaczego tak sądził? Z jednego prostego powodu. Wystrzelenie dłoni w kierunku wroga pozbawiało użytkownika bardzo ważnego narządu chwytnego. Ciężko było walczyć nie posiadając nadgarstka, palców, paznokci i tego typu rzeczy, które znajdowały się właśnie w tym narządzie, prawda? Zapewne więc ktoś mądry wpadł na pomysł "mechanizmu zawracającego", który pozwoli "przywołać" dłonie z powrotem. Jeśli taki mechanizm istniał, to nawet jeśli dłonie nie są stale sterowane, to zawsze mogą go grzmotnąć w tył głowy w drodze powrotnej. No cóż. Te latające dłonie trzeba było zniszczyć. Nie tylko dlatego, że mogły być potencjalnym zagrożeniem, nawet jeśli uda się wykonać unik. Kolejnym powodem było po prostu ich zniszczenie ... roboty nie będą posiadały dłoni! To da chłopakowi przewagę. Wyciągnął więc ręce przed siebie i skumulował energię. Wystrzelił dwa Ki Blasty z dwóch swoich dłoni. Kule energii zmierzały na spotkanie lecącym dłoniom. Jednak to nie te dłonie były prawdziwym celem. Prawdziwym celem było zderzenie się tych energetycznych kul - zostały wystrzelone po lekkim skosie, dzięki czemu lecąc do przodu, bardzo pomału się do siebie zbliżały. Wybuch tych energetycznych kul miał zmieść z powierzchni ziemi (a dokładniej z powierzchni nieba) te atakujące obiekty (tj. dłonie robotów). W razie czego, Iwaru postanowił uniknąć tego ataku, obniżając swój lot.
avatar
Gość
Gość

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

on Pon Sie 28, 2017 11:45 pm
MG


Gdy Iwaru wystrzelił dwa pociski, mając swój genialny plan... Niestety źle wyliczył, gdyż pociski zderzył się ze sobą nieco zbyt wcześnie, powstał czarny dym z którego wyleciały dwie pięści, Iwaru obniżył swój lot w dół, jednakże dłonie również to zrobiły. Wtedy te zatrzymały się, wróciły na swoje miejsce a roboty zwyczajnie wróciły skąd przybyły.
- To by było na tyle, twoje zdolności strategiczne wymagają koordynacji programowej, przydałoby się również zwiększyć niektóre twoje motoryczne funkcje. Zapraszam za mną. - Powiedziała Bulma zdejmując ochronne okulary.

z/t laboratorium
Sponsored content

Plac ćwiczebny Empty Re: Plac ćwiczebny

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach