Laboratorium

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Laboratorium

Pisanie by Admin on Pią Lip 15, 2016 1:54 pm

Miejsce, w którym przeprowadzane są przeróżne badania i eksperymenty, mające na celu zwiększenie potencjalnej siły żołnierzy Imperium. Dostęp tutaj jest kategorycznie zakazany, a wejść i przebywać tutaj mogą jedynie wyspecjalizowani naukowcy.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 335

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Laboratorium

Pisanie by Cheri on Sro Sie 09, 2017 10:08 pm

Cheri spędzała wolny od służby czy ćwiczeń czas na zabawie z przygarniętym jakiś czas wcześniej czworonogiem. Funke był wesołą psinką, a pani kapral do głowy przyszedł równie wesoły pomysł. Będąc na przepustce kupiła specjalistyczną farbę chcąc sprawić, aby sierść zwierzęcia przybrała barwę pudrowego różu sprawiając, że poziom jego słodkości przekroczy 9000 jednostek w skali "do porzygu". Miała zamiar zaczekać z tym do czasu, aż nie odbędą wieczornego spaceru coś jednak postanowiło się stać. Scouter zapikał, rozkaz został wydany. Jak wiadomo żołnierz jest żołnierz, a rozkaz wydany ku chwale wielkiej armii imperium changelingów był czymś czego jej przekonania nie pozwalały nawet w najdrobniejszym stopniu negować bądź poddać pod wątpliwość.
-Przyjęłam, ruszam. - odpowiedziała zgodnie z prawdą.-Bez odbioru. - dodała na zakończenie wiadomości zgodnie z ustalonymi normami i zasadami komunikacji przedstawionymi (bla bla bla, nuuudy) jej podczas szkolenia. Założyła swój scouter oraz zbroję pełniącą rolę mundury i bez marnowania zbędnego czasu wyszła z domu.
-Bądź grzeczny, niedługo wrócę. - powiedziała głaskając psa na pożegnania. Musiał zostać w domu, nie chciała, aby Funke zgubił się bądź zaplątał gdzieś na poligonie i stała mu się krzywda. Jego wcześniejszy właściciel musiał być naprawdę nieczuły, albo przynajmniej nieodpowiedzialny skoro do tego stopnia zaniedbał zwierzątko i pozwolił mu włóczyć się samemu po tak niebezpiecznym miejscu. Nie traktowała tego jak kradzież czy przywłaszczenie, a raczej jak ratunek dla małego biedactwa. Do dowództwa dotarła dość szybko w końcu umiejętność lotu w połączeniu z zezwoleniem na tenże w chwili wykonywania rozkazu miały niebagatelne znaczenie podczas wykonywania owej czynności logistycznej. Szybko przemierzała kolejne korytarze budynku, jednak w tym wypadku spowalniało ją salutowanie wyższym stopniem, w końcu tak nakazywała kultura, a i ona w armii powinna być zachowana, przynajmniej w takich chwilach, gdyż na polu walki mogło nie być czasu na oddawanie honorów. Wkroczyła do pokoju w laboratorium i stając na baczność zasalutowała.
-Kapral Cheri melduje się na rozkaz.- powiedziała przybierając poważny wyraz twarzy.
avatar

Cheri

Liczba postów : 111

Powrót do góry Go down

Re: Laboratorium

Pisanie by Laptor on Sro Sie 09, 2017 11:03 pm

MG

To było dziwne uczucie, gdy Cheri leciała sobie w kierunku laboratorium a większość z żołnierzy oddawała szacunek jej osobie, ale co się dziwić, było w stopniu oficerskim, i prawdopodobnie changelingi znały takie słynne Ziemskie powiedzenie "Wodzów od chuja, tylko indian nie ma", i postanowili zrobić u siebie odwrotnie, mało było osób wyżej postanowionych a i tak 90% żołnierzy nawet z wysoką rangą (do pułapu starszego oficera) pozostawała zwykłymi żołnierzami, mięsem armatnim, chłopcami na posyłki, którzy swoje zasługi otrzymali za wykonywanie poleceń, ale oprócz tego nic się nie zmieniło.
- O jak dobrze, że jesteś. Ten ładunek musi trafić na planetę Freezer 12. - Powiedział jakiś changeling w białym fartuchu, wskazując na wózek z sześcioma, 50 centymetrowymi pojemnikami. - Twój transport czeka w dokach, sektor pierwszy, miejsce dziewiąte. Jeśli mogę prosić, pośpiesz się.

z/t port lotniskowy

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1419

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Laboratorium

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach