Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje Saiyan/Half-Saiyan Empty Transformacje Saiyan/Half-Saiyan

on Czw Wrz 24, 2015 1:11 pm
Saiyanie są rasą, która zdecydowanie posiada największą liczbę transformacji. To dlatego, że właśnie oni są powszechnie uznawani za rasę wojowników. Walczą odkąd przyjdą na świat, do dnia aż z tego świata muszą odejść. Gracz do wyboru ma pójście albo w Oozaru Gold (odpowiednik Super Saiyana God) lub SSJ4 (odpowiednik Super Saiyana Blue) lub w linię Boską. Do ich przemian zaliczane są 3 kategorie:
- Linia Oozaru,
- Linia Super Saiyan,
- Linia Boska.

Linia Oozaru:
1. Oozaru [Ōzaru]:
Pierwsza mutacja, jakiej mogą poddać się przedstawiciele rasy Saiyańskiej. Można śmiało powiedzieć, że jest to swego rodzaju odmiana lykantropii, z tą tylko różnicą, że postać nie przeobraża się w wilka a w ogromnego goryla! Niezbędny do tej transformacji jest księżyc w pełni (o mocy 17 milionów zeni Fal Blutz) lub sztucznie wytworzona kula energii imitująca księżycowy blask. Do tego jeszcze potrzeba ogona, gdyż bez niego przemiana nigdy nie będzie możliwa.
Saiyanin w tej formie jest całkowicie pozbawiony racjonalnego myślenia, a pierwotny instynkt bierze górę. Liczy się tylko niszczenie! Jednakże, niektórym Kosmicznym Wojownikom udało się opanować tę formę do perfekcji i kontrolują się w niej idealnie! Przemiany nie można łączyć z innymi.
Wymagania: Ogon, księżyc w pełni/Power Ball
Wymagania pełnego kontrolowania: Specjalny trening
Efekt: x2 energia, siła, wytrzymałość
Jednym ze sposób na przerwanie transformacji, to odcięcie ogona; jednak trzeba o tym wiedzieć fabularnie. Oozaru znika również gdy nie będzie już pełni.
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 1_ooza10

2. Golden Oozaru [Ōgon Ōzaru]:
Czyżby kolejna wielka małpa? Tak, na to wygląda. Mimo, że wyglądem nie różni się nic, Złota Małpa daje o wiele większą siłę. Zasady osiągnięcia tej przemiany są podobne do tych, jakie występują przy zwykłej przemianie w Oozaru (księżyc w pełni, ogon). Tutaj jednak potrzeba jeszcze czegoś więcej. Jak widać, kolor złoty jest tutaj nie z przypadku... Do osiągnięcia tej formy, potrzebna jest znajomość transformacji z Linii Super Saiyan. Użytkownik ponownie traci zmysły, nie ważne, czy potrafił opanować poprzednią wersję małpy. W momencie, gdy odzyska swoją świadomość, dzieje się coś niezwykłego...
Wymagania: 3800 PL, ogon, księżyc w pełni/Power Ball, Super Saiyan 3.
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość, energia x8, 600ki/post fabularny
Jednym ze sposób na przerwanie transformacji, to odcięcie ogona; jednak trzeba o tym wiedzieć fabularnie. Oozaru znika również gdy nie będzie już pełni.
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 10_gol10

3. Super Saiyan 4 [Sūpā Saiya-jin Fō]:
Gdy wojownik zdobędzie maksimum mocy Saiyańskiej (Super Saiyan 3) i opanuje swój pierwotny instynkt podczas przebywania w formie Golden Oozaru, dzieje się coś niesamowitego! Jego ciało redukuje się z powrotem do humanoidalnej formy, a gdy proces dobiegnie końca, oczom ukaże się zupełnie nowa postać! Potężnie zbudowane ciało pokryte futrem (za wyjątkiem stóp, dłoni, klatki piersiowej i twarzy), czarne, rozczochrane włosy zakrywające plecy oraz oczy, które podkrążone są kolorem czerwonym. Tak właśnie prezentuje się mutacja Saiyańskiej siły zmieszanej z potęgą Oozaru! Od samego patrzenia czuć respekt! Czujecie tę moc!?
Poza złotą aurą i nazwą, w której widnieje "Super (...)", ta transformacja ma niewiele wspólnego z Linią Super Saiyan.
Wymagania: 5500 PL, ogon, Golden Oozaru lub Fale Bruitza
Efekt: siła, szybkość, wytrzymałość, energia x10, 800ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 11_sup10

Linia Super Saiyan:
1. Super Saiyan [Sūpā Saiya-jin]:
Przemiana Saiyan, która charakteryzuje się wzrostem siły, prędkości oraz wytrzymałość. Użytkownik nabiera pewniejszego siebie wyglądu, jego mięśnie bardziej się nakreślają, oczy zmieniają kolor na turkusowy, a włosy lśnią niczym sztabka złota. Legenda mówi, że taki wojownik pojawia się raz na tysiąc lat... Ale wiadomo, jak to już jest z legendami i mitami. Nie zawsze są one prawdziwe.
Dodaje ona mnóstwo siły, ale trzeba pamiętać, że odbywa się to kosztem energii!
Wymagania: 880 PL
Efekt: x2 energia, x2.5 siła, szybkość, wytrzymałość, 30 ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 4_supe10

2. Mastered/Full Power Super Saiyan [Sūpā Saiya-jin Furu Pawā]:
Odmiana przemiany w Super Saiyanina. Zdolniejsi wojownicy potrafią przyzwyczaić swoje ciało do mutacji, jaką wywołuje transformacja w złotowłosego wojownika. Poprzez ciężki trening, właśnie w tej postaci, użytkownik może okiełznać całą jej moc i sprawić, że tak długo, jak przebywa w tej formie, tak długo jego energia nie ulegnie zmianie. Wygląd nie ulega drastycznym zmianom. Jedynie włosy zmieniają swój odcień, ponieważ są bardziej wyblakłe.
Inaczej mówiąc, jest to mistrzowskie opanowanie przemiany i przebywanie w niej nie powoduje utraty energii.
Wymagania: 1100 PL, Super Saiyan, trening.
Efekt: x2 energia, x2.5 siła, szybkość, wytrzymałość
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 5_mast10

3. Super Saiyan Second Grade [Sūpā Saiya-jin dai ni-dankai]:
Kolejna przemiana, a raczej kolejny stopień pierwszego SSJ. Wojownik bardziej panuje nad swoją energią, ale nie jest to mistrzowskie opanowanie formy. Użytkownik nabiera większego kształtu, jeśli można tak powiedzieć. Wzrostowi ulega masa mięśniowa, ale nie krępuje ona ruchów, przez co nie spada szybkość. Energia ki przepływa przez każdą tkankę mięśniową, powodując wymuszony wzrost siły. Można powiedzieć, że jest to bardziej technika, niż transformacja.
Potocznie nazywana jako "Ascended Super Saiyan".
Wymagania: 1400 PL, Super Saiyan, odblokowanie podczas treningu - nie wymaga przygody
Efekt: x3 energia, siła, wytrzymałość, szybkość, 50 ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 6_asce10

4. Super Saiyan Third Grade [Sūpā Saiya-jin dai san-dankai]:
Następny stopień w ewolucji Super Saiyan! Poprzez pchnięcie swojego ciała do limitów, wojownik wymusza na sobie nadnaturalną mutację, która dodaje mnóstwo energii i siły! Jednakże, ogromny przyrost masy mięśniowej odbija się kosztem prędkości. Nie jest to optymalna transformacja, bo co z ogromnej siły, jeśli nie będzie można dorwać swojego celu? W walce nie tylko liczy się brutalna siła! Szybkość jest równie ważna.
Potocznie nazywana jako "Ultra Super Saiyan".
Wymagania: 1700 PL, Ascended Super Saiyan, odblokowanie podczas treningu - nie wymaga przygody
Efekt: x4 Siła, x4 wytrzymałość, x2 szybkość, 65 ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 7_ultr10

5. Super Saiyan 2 [Sūpā Saiya-jin Tsū]:
Druga przemiana. W przeciwieństwie do poprzednich, nie jest ona "ulepszeniem", a całkiem nową formą! Mięśnie nie ulegają rozrostowi, więc nic nie krępuje ruchów. Siła, szybkość i wytrzymałość rosną jeszcze bardziej. Wojownik spowity jest poszarpaną złotą aurą, której towarzyszą roztańczone wyładowania elektryczne! Włosy znów przybierają złocisty kolor, z tą tylko różnicą, że są bardziej szpiczaste niż w przypadku pierwszej odsłony SSJ.
Wymagania: 2000 PL, Super Saiyan
Efekt: x4 energia, x5.5 szybkość, x5 siła, wytrzymałość, 80 ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 8_supe10

6. Super Saiyan 3 [Sūpā Saiya-jin Surī]:
Wydawać by się mogło, że po tak fenomenalnej przemianie, jaką jest Super Saiyanin 2, dalej nie ma już niczego. Nic bardziej mylnego! Super Saiyanin stopnia trzeciego! Wygląda on zupełnie inaczej, niż wszystkie pozostałe formy. Włosy rosną do pasa, zakrywając całe plecy użytkownika, ciało ponownie spowite jest wyładowaniami elektrycznymi, zanikają także brwi, przez co Saiyanin nabiera poważniejszego wyglądu.
Niestety, podobnie jak przy USSJ, ta transformacja nie jest bardzo optymalna. Trzeci poziom wymaga ogromnych pokładów energii, które bardzo szybko uciekają. Siła i inne atrybuty znów ulegają wzrostowi, ale jedynie na chwilę. Bardziej doświadczeni wojownicy potrafią rozłożyć energię w taki sposób, by utrzymać formę dłużej. Niemniej jednak, jest to bardzo trudne do wykonania. Ciało śmiertelnika zbyt szybko się męczy pod naporem takiego wysiłku.
Wymagania: 2500 PL, Super Saiyan 2
Efekt: x6.5 energia, siła, szybkość, wytrzymałość, 300ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan 9_supe10

Linia Legendarna:
1. Legendary Super Saiyan Berserker [Densetsu no Sūpā Saiya-jin Bōsō]:
Prawdziwa, jedyna w swoim rodzaju, fantastyczna, niewiarygodna i legendarna przemiana Saiyan! Według legendy, osoba godna tego tytułu musi się wyróżniać sporą siłą bojową już przy narodzinach, a taki osobnik przychodzi na świat raz na tysiąc lat! Jak wiadomo, to tylko legenda, a z pewnością istnieje też inny sposób na zdobycie takiej mocy...
Ogromny przyrost masy mięśniowej w tym przypadku nie zmniejsza prędkości, a tylko ją zwiększa! Włosy wojownika przybierają zielonkawy kolor, również unosząc się do góry.
Saiyanin podczas przebywania w tej postaci nie kontroluje się, co sprawia, że przebywanie w jego obecności jest niebezpieczne.
Potocznie nazywana Berserker.
Tylko jedna osoba, wybraniec, może posiąść taką moc ze względu na swoje szczególne urodzenie. W zależności od jakości Karty Postaci, jakości pisanych postów, Mistrzowie Gry mogą w nagrodę obdarzyć tą mocą jedną osobę. Nie znaczy to, że nikt inny nie może zdobyć tej przemiany! Wystarczy odpowiednie życzenie u Shenlonga!
Wymagania: 2000 PL, Super Saiyan, poproszenie Shenlonga o "legendarną moc"
Efekt: x6,5 energia, szybkość, siła, wytrzymałość, + 1 punkt do każdej statystyk co 1 post "pod wpływem przemiany" (po redukcji do bazowej formy, statystyki wracają do stanu sprzed transformacji), 500ki/post fabularny
Dodatkowo: Transformacja nie może trwać dłużej niż 1 przygodę/walkę.
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan RpIZ2wm

2. Legendary Super Saiyan [Densetsu no Sūpā Saiya-jin]:
Opanowana wersja powyższego "Berserkera". Mięśnie w tej postaci nie są już tak spore, ale wciąż są większe niż w podstawowej formie i są mocno zarysowane.
Użytkownik w zupełności panuje nad sobą, przez co jest w stanie uwolnić więcej energii i wykorzystać swoją moc jak należy. Opanowanie przemiany Berserkera nie jest rzeczą łatwą.
Wymagania: 2500 PL, Legendary Super Saiyan Berserker
Efekt: x8 energia, szybkość, siła, wytrzymałość, + 1 punkt do każdej statystyk co 1 post "pod wpływem przemiany" (po redukcji do bazowej formy, statystyki wracają do stanu sprzed transformacji), 600ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan Aow8alP

Linia Boska:
1. Super Saiyan God [Sūpā Saiya-jin Goddo]:
Saiyanie, zwani też jako Kosmiczni Wojownicy, posiadają także umiejętność stworzenia boga. No, nie do końca "boga", ale potrafią wytworzyć boską energię KI, której zwykły śmiertelnik nie jest w stanie wyczuć. W ten sposób, Saiyanin otrzymuje boską moc i może stawać w szranki z Bogami, którzy sprawują pieczę nad wszechświatem.
Poprzez wykonanie rytuału, w którym udział brać musi sześciu Saiyan o dobrym sercu, piątka z nich, przekazuje swoją energię i dobroć jednemu, który po udanym procesie staje się... Boskim Super Saiyaninem!
Zmienia się sylwetka, bardzo przypominająca tą, jaką pochwalić może się wysportowany atleta oraz włosy, które przybierają kolor czerwony (tak samo jak oczy). W przeciwieństwie do przemian z Linii Super Saiyan, aura nie jest złota, a bardziej ognista. Użytkownik od tej chwili posługuje się boską energią KI, którą wyczuć może jedynie inny bóg.
Wymagania: 3800 PL, rytuał, w którym udział bierze 6 Saiyan/Half-Saiyan o dobrych sercach.
Efekt: x8 energia, szybkość, siła, wytrzymałość, użytkownik posługuje się boską KI, 600ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan QpwgOrJ


2. Super Saiyan God Super Saiyan [Sūpā Saiya-jin Goddo Sūpā Saiya-jin]:
Co się stanie, gdy wojownik wchłonie boską moc i tym samym stanie się ona jego mocą? A co, jeśli wtedy taki osobnik zapragnie przemienić się w Super Saiyanina? Wówczas Saiyanin otworzy bramy dla kolejnej, również boskiej, formy. Jego włosy uformują się na kształt zwykłego Super Saiyanina, ale ich kolor nie będzie już złoty. Kosmyki przyjmą jasnoniebieski odcień, bardzo podobny do koloru lodu. Aura również nie będzie już połyskiwać na złoto, tylko znów na scenę wkroczy kolor niebieski, formować się ona będzie podobnie jak w poprzedniej formie - niczym ogień. Boska energia KI zostaje zachowana!
Krótko mówiąc, jest to Super Saiyanin z wchłoniętą boską mocą.
Potocznie nazywana jako "Super Saiyan Blue".
Wymagania: 5500 PL, Super Saiyan God, Super Saiyan.
Efekt: x10 energia, szybkość, siła, wytrzymałość, użytkownik posługuje się boską KI, 800ki/post fabularny
Transformacje Saiyan/Half-Saiyan GfU8Qsp
___________________________
Pamiętajmy, że zawsze mnożymy w transformacjach statystyki z naszego base, które proszę sobie zapisywać! Przykład:
Laptor ma 22 pkt siły, jego pierwsza transformacja daje x2 siły. Laptor ma 44 pkt siły. Transformacja II daje x4 siły. Laptor nie ma 176 pkt lecz 88.

W przypadku w którym na następnej transformacji nie ma mnożnika statystyki z transformacji wcześniejszej, mnożnik zostaje taki jak poprzednio. Przykład:
Super Saiyan Second Grade daje nam wszystkie statystyki x3, jednakże Super Saiyan Third Grade daje nam siłę i wytrzymałość x4, szybkość x2 (czyli mniej), ale nie daje energii. Więc energię mamy x3 jak w poprzedniej transformacji.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach