Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
avatar
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 364
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Piastowanie stanowisk

on Sro Paź 12, 2016 7:01 pm
Pamiętacie Króla Vegetę, który władał podbitą przez Saiyan planetą? Imperator Cold, szef Organizacji Handlu, coś wam mówi? Ziemski Bóg na ten przykład? To były postacie ważne dla Smoczego Świata, w mniejszym lub większym stopniu, niemniej jednak pełniły one specjalną rolę. Tutaj także te role są obsadzone tymi właśnie postaciami, jednakże...
W przyszłości gracze, którzy wykazali się odpowiednimi umiejętnościami, będą mieli możliwość przejąć ważniejsze stanowiska w forumowym świecie! Oczywiście, będą oni pilnowani przez administrację i Mistrzów Gry, ale wciąż będą posiadać władzę. A przynajmniej jakiś jej ułamek.

PROFITY
Taki zabieg umożliwi graczom wytwarzanie swoich własnych sag i wojenek, które będą mogli toczyć z innymi osobami, co jak samo przez się mówi - daje wiele możliwości i sprawia, że otwarty świat jest jeszcze bardziej otwarty.

NADZÓR MG
Jak wcześniej było wspomniane, pieczę nad tymi wydarzeniami sprawować będą Mistrzowie Gry, którzy interweniować będą w odpowiednich momentach. Będą także naprowadzać graczy, tłumaczyć i ograniczać pewne rzeczy, jeśli będą one wybiegać poza jurysdykcję ich posad.
MG będą też mieli możliwość odebrania komuś stanowiska, jeśli ta osoba nie będzie potrafiła zachować się poza forum, tj. na czacie.

WŁADZA
Będąc przykładowo Imperatorem i Liderem Organizacji Handlu, gracz prowadzący postać Changelinga, będzie mógł wydawać rozkazy innym graczom, którzy przynależeć będą do jego armii. Changelingowie z reguły od samego początku do niej przynależą, więc tak czy siak muszą się słuchać swojego Króla (którym obecnie jest Cold, ale w przyszłości kto wie?). Oczywiście, możliwy będzie zamach stanu i inny gracz będzie mógł objąć władzę. Tak samo możliwe będzie przekazanie władzy komuś innemu, całkowicie dobrowolnie. Mianowanie swoich zastępców również wchodzi w grę.
Uwaga, różni się to od przewodzenia kilkuosobowej grupie wybranych, która stanowi specjalną drużynę zaprzyjaźnionych graczy.

OBJĘCIE DANEJ POZYCJI
Startować na jedno stanowisko może kilka osób. Maksymalnie 3, ale w ekstremalnych przypadkach MG może pozwolić na odstępstwo od tej reguły. Ochotnicy pod opieką MG zostaną poddani zadaniom, mającym na celu wybranie najlepszego spośród kandydatów.
Zwycięzca zostanie mianowany tytułem, o który walczył.
Oczywiście, w niektórych przypadkach, dane stanowisko może objąć* przedstawiciel danej rasy, np. królem Vegety może zostać tylko ktoś, w kim płynie Saiyańska krew.
*Istnieje jednak możliwość zniewolenia danej planety, jeśli jest się na tyle potężnym (np. Freezer rządzący Saiyaninami).

Stanowiska:

- Król planety Vegeta - ...

- Król planety Ziemia - ...

- Guru planety Namek  - ...

- Król Imperium/Lider OH - ...

- Ziemski Bóg - ...

- Generał Red Ribbon Army - ...

- Król Demonów - ...

- Hakaishin/Bóg Zniszczenia - ...

- Strażnicy Nameczańskich Smoczych Kul:
1. Jedna gwiazdka - ...
2. Dwie gwiazdki - ...
3. Trzy gwiazdki - ...
4. Cztery gwiazdki - ...
5. Pięć gwiazdek - ...
6. Sześć gwiazdek - ...
7. Siedem gwiazdek - ...


- Kaioshinowie:
1. Dai Kaioshin - ...
2. Północny Kaioshin - ...
3. Południowy Kaioshin - ...
4. Wschodni Kaioshin - ...
5. Zachodni Kaioshin - ...
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach