Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje Changelingów Empty Transformacje Changelingów

on Sro Lis 11, 2015 10:57 pm
Członkowie Klanu Freezera, czy jak kto woli Changelingów, podobnie jak Saiyanie posiadają szeroką gamę transformacji. Poza tymi naturalnymi, przedstawiciele tego gatunku posiadają także możliwość "sztucznego" zwiększenia swojej mocy! W takiej sytuacji, z pomocą przychodzi nauka i technologia...

Linia Naturalna:
1. Second Form:
Druga forma tejże rasy. Tym razem, jest zupełną odwrotnością poprzedniej, pierwszej i oryginalnej formy. Ciało się rozrasta, wyraźnie rośnie masa mięśniowa, a postać nabiera bardziej dorosłego i poważniejszego wyglądu. Zmianie ulegają także rogi, które wcześniej będąc proste, teraz są zakrzywione do góry, podobnie jak u byka.
Wymagania: 880 PL,
Efekt: x2.5 energia, x2 szybkość, siła, x4 wytrzymałość.
Dodatkowo: odnawia 10% HP po transformacji
Transformacje Changelingów 2_seco10

2. Third Form:
Kolejna, druga już przemiana a trzecia forma, jaką pochwalić się mogą Changelingi! W tym przypadku wygląd ulega drastycznym zmianom! Postać jest bardziej przygarbiona. Głowa, wcześniej normalnych kształtów, teraz rozrasta się i wydłuża. Znika również nos! Zwiększa się także ilość rogów! Pojawia się dodatkowa para, a wszystkie zmieniają swój kolor na biały. Trzeba dodać, że ciało wytwarza naturalny pancerz, formując wytrzymałe naramienniki. Pamiętać jednak trzeba, że z każdą kolejną formą, rośnie siła użytkownika~!
Wymagania: 1500 PL, Second Form,
Efekt: x4 energia, szybkość, siła.
Dodatkowo: odnawia 10% HP po transformacji
Transformacje Changelingów 3_thir10

3. Fourth Form:
Czwarta, najidealniejsza, o ile można tak powiedzieć, forma! Postać kolejny raz zmienia swój wygląd! Podczas tej transformacji, Changeling traci na masie mięśniowej i na wzroście. Formuje się sylwetka atlety, głowa wraca do normalnych kształtów, znikają rogi i naramienniki. Postać przyjmuje nieco łagodniejszy wizerunek... Ale, ale! Niech nikogo to nie zwiedzie! Teraz siła i szybkość są takie, jak nigdy wcześniej!
Wymagania: 2000 PL, Third Form,
Efekt: x5 energia, siła, wytrzymałość, szybkość
Dodatkowo: odnawia 20% HP po transformacji
Transformacje Changelingów 4_four10

4. Fourth Form - 100%:
Nie jest to może do końca transformacja, ale trzeba przyznać, że gdy Changeling osiągnie już Czwartą Formę i otrzyma ogromną moc, to w dalszym ciągu jest w stanie jeszcze więcej tej mocy z siebie wykrzesać! Jedyne, co ulega zmianie, to mięśnie, które stają się nienaturalnie duże. Śmiało można powiedzieć, że poprzednia forma, to tylko 80% siły, jaką pochwalił się Changeling, ponieważ tym razem zostanie ona wykorzystana w... stu procentach!!!
Można powiedzieć, że jest to wymuszona zmiana, dlatego energia KI ucieka, by ją utrzymać.
Wymagania: 2300 PL, Fourth Form, specjalny trening
Efekt: x6.5 energia, siła, wytrzymałość, szybkość, 300ki/post fabularny
Transformacje Changelingów 5_four10

5. Fifth Form:
Wydawać by się mogło, że 100% Czwartej Formy, to maks, jaki może z siebie wycisnąć przeciętny przedstawiciel tej rasy. Okazuje się jednak inaczej, gdyż Changelingi mogą jeszcze bardziej zwiększyć swoją siłę bojową! Piąta Forma to coś, co nie każdy osiągnie za swego życia. Tylko nielicznym udaje się dojść do tak zaawanstowanego stopnia.
Powracają rogi, które wyrastają z ponownie rozrośniętej głowy. Na twarzy pojawia się naturalna maska, zaś naramienniki, które przy Czwartej Formie zniknęły, znów ochraniają ciało użytkownika. Tak właśnie przedstawia się potężna, Piąta Forma!!
Wymagania: 3700 PL, Fourth Form,
Efekt: x7 energia, szybkość, x9 siła, wytrzymałość, 400ki/post fabularny
Dodatkowo: Użytkownik po 3 treningach, walkach bądź misjach z wykorzystaniem piątej formy nie płaci co sekundę energii a jedynie za włączenie transformacji.
Transformacje Changelingów 6_five10

W przypadku wyczerpania energii użytkownik wraca do pierwotnej formy aż do odnowienia energii. Dotyczy to wszystkich transformacji.

Linia Ewolucji:
1. Ultimate Evolution - Golden Form/Six Form:
Ciało połyskujące kolorem złotym zawsze pięknie się prezentuje! Przed wami niesamowita przemiana, nazywana mianem ultimate! Co się stanie, gdy codziennie, przez kilka miesięcy, Changelingi będą wylewać z siebie siódme poty? Otóż stanie się coś nieprzewidywalnego. Ich ciało ponownie uformuje się na kształt Czwartej Formy, z tą tylko różnicą, że biel zastąpiona zostanie przez złoto! Standardowo, rosną wszystkie atrybuty użytkownika, czyniąc go niemalże idealnym wojownikiem! Bardzo ciężko ją osiągnąć, ale mimo to, Złota Forma zdecydowanie przebija swoją potęgą wszystkie poprzednie!
Wymagania: 5200 PL, Fourth Form, trening składający się z 3 postów, nie krótszy niż 7 dni.
Efekt: x10 energia, szybkość, siła, wytrzymałość, 600ki/post fabularny
Dodatkowo: Użytkownik po 6 treningach, walkach czy misjach z wykorzystaniem złotej formy nie płaci co sekundę energii a jedynie za włączenie transformacji.
Transformacje Changelingów 9_ulti10

W przypadku wyczerpania energii użytkownik wraca do pierwotnej formy aż do odnowienia energii. Dotyczy to wszystkich transformacji.
___________________________
Pamiętajmy, że zawsze mnożymy w transformacjach statystyki z naszego base, które proszę sobie zapisywać! Przykład:
Laptor ma 22 pkt siły, jego pierwsza transformacja daje x2 siły. Laptor ma 44 pkt siły. Transformacja II daje x4 siły. Laptor nie ma 176 pkt lecz 88.

W przypadku w który na formie II nie ma mnożnika statystyki z formy I, mnożnik zostaje taki jak poprzednio.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach