Go down
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:12 pm
Laptor już właściwie odpowiedział na Twoje pytania, ale dodam coś od siebie w sprawie wyglądu demonów. W opisach transformacji napisane jest jak byk, że wygląd zależny jest od gracza. Wielokrotnie pisałem i tłumaczyłem, że Majin Buu miał być tylko dla "poglądu", ponieważ najbardziej kojarzy się przeciętnemu odbiorcy właśnie z demonami.
Polecam dokładniej sprawdzać opisy i dopiski do nich dołączone.

Kwestia 3 wchłonięć.
Ograniczone zostało do trzech, zupełnie tak jak wcześniej, ponieważ gdyby gracz miał możliwość wchłaniania każdego, kogo napotka na swojej drodze, pojawiłyby się głosy sprzeciwu, że może zbyt szybko i zbyt łatwo zdobywać nowe moce. Dlatego jest tak, a nie inaczej.
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:15 pm
Hari.. Kurde... Weź podsuń mi cytat, który mówi o tym, że wygląd po transformacjach jest dowolny, bo patrze i patrze no i nie widze.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:19 pm
Nie jest w transformacjach, a w opisie rasy. Mój błąd, bo napisałem w poście wyżej "transformacje". Nie zmienia to jednak faktu, że wygląd zależny jest całkowicie od gracza. Tyczy się to również przemian, ale to powinno być logiczne.

https://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t36-demony-majin

"Czasami ich ciało można przyrównać do gumy balonowej, czasami do zwykłego dymu, który dalej się tli po ugaszeniu ogniska, a czasami wyglądać mogą jak ludzie. Nie ma na to wzoru (użyty został wizerunek Majin Buu, bo najbardziej kojarzy się z demonem)."
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:22 pm
No to polecam nie opisywać w transformacjach wyglądu, tylko napisać, że jest zależny od gracza. Przy okazji może dalibyśmy możliwość rozdawania mnożników, jak w fuzji z ludźmi. Skoro każdy wygląda inaczej, to dlaczego miałby mieć takie same moce?
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:27 pm
Z tymi mnożnikami to nie jest głupi pomysł, ale muszę do tego przysiąść i to przemyśleć na spokojnie.
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:42 pm
A co do tego co mówił Laptor. Według tego co jest napisane w transfach absorpcja, która daje transformację x10 nie wlicza się w limit. Nie ściemniawszy mi przyjacielku.

No i jeszcze przemiana Mystic. Kompletnie beznadziejna jak tak patrzę. Nie dość, że mnożnik mały, to jeszcze resztę transformacji blokuje. Proponuję raczej zmienić ten mnożnik na dodatkowe punkty, jak odblokowanie potencjału Saichoro, tylko lepsze. No i niech nie blokuje tych transformacji, bo to na ten moment jest transformacja dla nikogo. Podobnie transformacja Babidiego. Radzę to rychło przekształcić.
avatar
Gość
Gość

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Sro Sty 11, 2017 10:47 pm
"Nie ściemniawszy mi przyjacielku" Napisałem jak jest, jeśli nie umiesz przeczytać ze zrozumieniem to już nie mój problem. Jakbyś pomyślał to wiedziałbyś, że żeby osiągnąć V formę trzeba wchłonąć NPC = -1 miejsce... Ale po co...

A co do wyglądu, każdy kto chce grać demonem przejrzy zarówno opis transformacji jak i rasy, nie ma potrzeby pisać wszędzie, że wygląd jest dowolny.


"Radzę to rychło przekształcić." - Wybacz szefie, że zwlekaliśmy nie zwalniaj nas.
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Czw Sty 12, 2017 4:55 pm
Jakbyś pomyślał to zajrzałbyś do transformacji przed swoją odpowiedzią i przeczytałbyś w tamtejszym opisie że nie wlicza się to w limit 3 absorpcji. Ale po co...
avatar
Gość
Gość

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Czw Sty 12, 2017 6:46 pm
Faktycznie, w takim razie bardzo przepraszam, nie wiem skąd taki błąd.
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Wto Mar 07, 2017 6:34 pm
Zauważyłem błąd w opisie procsntowych zależności. Według opisu, aby nie odczuwać techniki, nasza wytrzymka musi być większa od 1,2 dmg tej techniki, a potem napisane jest, że jednak 1,2 naszej wytrzymki, a nie 100%.

No i zatrzymanie techniki rękoma. Zamiast napisać, że zatrzymanie wymaga "siła+wytrzymałość musi być większa od dmg techniki przecwinika" napisaliście "siła+SZYBKOŚĆ musi blablabla..."

Taka tylko uwaga.
avatar
Gość
Gość

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Wto Mar 07, 2017 7:04 pm
Dzięki
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Wto Mar 07, 2017 9:29 pm
No i dwie techniki androidów, które kompletnie nie rozumiem. W ich myśl wystrzeliwuje się ileś tam promieni, coz zadają dmg równy x3 i x5 każdy. Ale ile tych promieni? Z opisu wynika, że można tak strzelać w nieskończoność. Osoviście polecałbym zmniejszenie ilości promieni do 5 na technikę, a dmg kolejno energia x2 za promień i x4 za promień, bo tak to jest niezbalansowane moim zdaniem.
Sponsored content

Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka - Page 3 Empty Re: Pomysłowe pomysły pomysłowego człowieka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach