Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje Bio-Androidów Empty Transformacje Bio-Androidów

on Czw Lis 12, 2015 12:32 pm
Bio-Androidy posiadają kilka transformacji. Niektóre są naturalne, niektóre wymuszane.

1. Pre-Semiperfect Form [Pure-Hankanzentai Fōmu]:
Jest to stan przejściowy pomiędzy Imperfect Form a Semiperfect Form. Masa mięśniowa nie ulega zmianie, ale mimo to, wojownik jest znacznie silniejszy i szybszy. Wygląd głowy zmienia swój kształt, czaszka przybiera bardziej humanoidalny kształt, a na jej końcach wyrastają swego rodzaju niewielkie różki. Zanikają również skrzydła i ogon, które są nieodłącznym elementem pierwotnej formy (zależy to też od tego, jak wyglądała pierwotna forma).
Wymagania: 880 PL,
Efekt: x2 energia, x3 siła, x2.5 szybkość, wytrzymałość
Transformacje Bio-Androidów 2_pre-10

2. Semiperfect Form [Hankanzentai Fōmu]:
Gdy użytkownik uzyska odpowiednie pokłady mocy, w końcu będzie mógł osiągnąć potężną przemianę, jaką jest Semiperfect Form! Kolejny krok bliżej do perfekcji! Ciało przybiera na masie, nadając groźnego wyglądu Bio-Androidowi. Ponownie możemy ujrzeć ogon, dodatkowo głowa wytwarza dwa płaty, które dumnie sterczą ku górze (przypomnienie: zależy to od osobników). Mimo przybrania na masie, szybkość nie ulega zmniejszeniu~
Wymagania: 1500 PL, Pre-Semiperfect Form,
Efekt: x4 energia, siła, wytrzymałość.
Transformacje Bio-Androidów 3_semi10

3. Pre-Perfect Form [Pure-Kanzentai Fōmu]:
Kolejny stan przejściowy, jaki towarzyszy drodze do perfekcji! W tym przypadku, masa mięsniowa wraca do pierwotnego wyglądu, nadając Bio-Androidowi sylwetkę atlety. Wojownik jest chudy, ale w tych wątłych ramionach kryje się potężna energia! Nie należy lekceważyć Bio-Androida, gdy jest w takiej postaci. Ogon zostaje schowany pod skrzydłami, które ponownie pojawiły się na tapecie.
Wymagania: 2000 PL, Semiperfect Form,
Efekt: x5 energia, siła, szybkość, x5.5 wytrzymałość
Transformacje Bio-Androidów 4_pre-10

4. Perfect Form [Kanzentai Fōmu]:
W końcu! Idealna, jedyna w swoim rodzaju, PERFEKCYJNA forma, jaką może osiągnąć przedstawiciel tejże rasy! Ciało wyglądem nie różni sie od Pre-Perfect Form, z tym że ponownie mięśnie ulegają rozrostowi. Wojownik wygląda groźnie i przede wszystkim pewnie. Z jego ciała emanowana jest potężna energia, która potrafi sprawić, że przeciwnik zmoczy się na sam widok Bio-Androida. Czujecie tę energię!?
Wymagania: 3500 PL, Pre-Perfect Form,
Efekt: x8 Ki, szybkość, siła, wytrzymałość
Transformacje Bio-Androidów 5_perf10


5. Super Perfect Form [Chō Kanzentai Fōmu]:
Osobnik, który posiada w sobie komórki innej istoty jest w stanie jeszcze bardziej zwiększyć swoją perfekcyjną moc. Jest to w takim wypadku niczym jego ostatnia transformacja. Rośnie energia, siła i szybkość. Co jakiś czas wokół użytkownika pojawiają się wyładowania elektryczne, które swoją obecnością nadają mu unikatowy, groźny i potężny wygląd!
Wymagania: 5000 PL, Perfect Form.
Efekt: x10 energia, szybkość, siła, wytrzymałość, 600ki/s | 800ki/ post fabularny | 600 ki/s walki z NPC
Dodatkowo: Użytkownik po 6 treningach, walkach czy misjach z wykorzystaniem piątej formy nie płaci co sekundę energii a jedynie za włączenie transformacji.
Transformacje Bio-Androidów 6_supe10
___________________________
Pamiętajmy, że zawsze mnożymy w transformacjach statystyki z naszego base, które proszę sobie zapisywać! Przykład:
Laptor ma 22 pkt siły, jego pierwsza transformacja daje x2 siły. Laptor ma 44 pkt siły. Transformacja II daje x4 siły. Laptor nie ma 176 pkt lecz 88.

W przypadku w który na formie II nie ma mnożnika statystyki z formy I, mnożnik zostaje taki jak poprzednio.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach