Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
avatar
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 364
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Hierarchia bogów - kolczyki Potara

on Pon Lis 28, 2016 12:55 am
W Smoczym Świecie istnieją bogowie, którzy sprawują pieczę nad Wszechświatem. Mają go obserwować, pilnować i działać, jeśli ten jest zagrożony. Na naszym forum jest możliwość gry bogiem, ale żeby zostać nim w pełni, należy na to zasłużyć fabularnie (grę rozpoczynamy jako Shinjin i możemy zostań mianowani na Kaioshina).
Bogowie noszą charakterystyczne ubrania a także kolczyki, które różnią się kolorami i mocą. 

1. Pomarańczowe kolczyki Potara:
Najczęściej noszone przez Shinjinów, tj. boską rasę. Shinjin jest pomocnikiem Kaioshinów, a także ich uczniem, przez co ma możliwość zostania jednym z nich. Kolczyki te pozbawione są jakiejkolwiek mocy, a mają jedynie charakter dekoracyjny.

2. Zielone kolczyki Potara:
Zielone kolczyki są nadawane z tytułu Kaioshina. Shinjin, który zostaje mianowany Kaioshinem, otrzymuje nowe obowiązki, takie jak sprawowanie opieki nad jedną z czterech części galaktyki. Zielony kolor odpowiada temu, że osoba je nosząca jest oficjalnie Kaioshinem i taki nosi tytuł, przez co należy jej się odpowiedni szacunek. Dają one władzę nad pomniejszymi bóstwami, a także możliwość używani Pierścienia Czasu, który umożliwia podróż w czasie (tylko do przyszłości i z powrotem). Posiadają one magiczną moc, umożliwiającą scalenie dwóch osób w jedną.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach