Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje Tsufulian Empty Transformacje Tsufulian

on Czw Lis 12, 2015 4:32 pm
Biorąc pod uwagę fakt, że Tsufulianie, którzy narodzili się w probówkach, posiadają umiejętności "przeniknięcia" w czyjeś ciało, ich drzewo transformacji również jest bogate, tak jak w przypadku np. Saiyan.
Dzieląc planetę z wojowniczą rasą Kosmicznych Wojowników, którzy de facto są śmiertelnymi wrogami, ich celem jest przejęcie kontroli nad ciałem Saiyanina. Mogą także "obcować" z innymi rasami, ale jest to ciężkie do zrealizowania, ponieważ na Vegecie nie występują inne humanoidalne gatunki. Oczywiście, transformacje obcych ras nie są w stu procentach dostępne dla pasożytniczego Tsufulianina.

Linia Naturalna:
1. Teenage Form [Shōnen Fōmu]:
Tsufulianie wywodzący się z probówki, na początku, jak w przypadku tych prawdziwych nie-probówkowych ras, wyglądają jak dzieci (np. Son Goku z GT). Posiadają jednak umysł dorosłego, ale i tak zamknięci są w dziecięcym ciele. Trwa to do momentu, aż ich ciało bardziej przystosuje się do warunków panujących na danej planecie i oczywiście do czasu, aż osiągną wystarczający power level. Wtedy też ich ciało automatycznie zmienia swój wygląd, formując się na "nastolatka". Oczywiście, siła i inne atrybuty również ulega zmianie. Na ich ciele wyrasta swego rodzaju naturalny pancerz.
Zdarzają się przypadki, kiedy Tsufulianie od razu rodzą się z wyglądem nastolatka, w takim przypadku "Teenage Form" jest swoistym power up'em.
Wymagania: 880 PL,
Efekt: x2 energia, x3.5 siła, x4 szybkość
Transformacje Tsufulian Dbgt_b10

2. Adult Form [Otona Fōmu]:
Kolejny proces ewolucji, jaki zachodzi na ciele Tsufulianina. Poprzednio transformacja przebiegała na linii dziecko-nastolatek. W tym przypadku jest to nastolatek-dorosły i na tym kończy się podstawowa ewolucja tej probówkowej rasy. Od tego momentu, ciało nie ulega kolejnym zmianom, ale nie przeszkadza to w zdobywaniu nowych mocy. Zwłaszcza, że można pójść na skróty i po prostu skraść czyjąś moc...
Jeśli Tsufulianinowi udało się skraść ciało i moce przedstawiciela rasy Saiyan, Adult Form służy jako zwykły power up, nie wywołujący zmian zewnętrznych (poza tym, że po opuszczeniu ciała, pasożyt nie wygląda już jak nastolatek).
Wymagania: 1500 PL,
Efekt: x3 energia, x5 szybkość, x5 wytrzymałość
Transformacje Tsufulian Dbgt_a10

Linia Super Tsuful:
1. Super Tsuful/Super Saiyan [Sūpā Tsufuru-jin/Sūpā Saiya-jin]:
Kiedy Saiyanin zostanie pojmany przez Tsufulian, a jego ciało zostanie przejęte* przez jednego z nich, jego umysł zapada w stan uśpienia. Nie może on kontrolować swojego ciała, jest niczym ubranie, które ktoś postanowił na siebie włożyć. Od tego momentu pierwsze skrzypce gra pasożyt, który przebywa w jego ciele - Tsufulianin.
Odblokowanie Super Tsufulianina działa na tej samej zasadzie co odblokowanie Super Saiyanina - potrzebny jest impuls emocjonalny, którzy otworzy przed wojownikiem nowe horyzonty. W przeciwieństwie do czystego i oryginalnego poziomu "Super", ten różni się jedynie barwą owłosienia, ponieważ zamiast koloru złotego, występuje barwa biała. Złota aura pozostaje. Oczywiście, Tsufulianin może posługiwać się także wyglądem oryginalnego SSJ, choćby po to, by zmylić innych Saiyan.
Do przejęcia kogoś tak potężnego jak Saiyanin, potrzebna jest Teenage Form (oczywiście przemiana Super Tsuful/Super Saiyan nie będzie możliwa aż do momentu spełnienia wymagań).
Wymagania:2000 PL,
Efekt: statystyki Tsufulianina (z 2 transformacji) + statystyki hosta (base) x2,5
Transformacje Tsufulian Vegeta11

2. Super Tsuful (Strongest Form) [Sūpā Tsufuru-jin (Saikyō Fōmu)]:
Transformacja, która jest odpowiednikiem kolejnej Saiyańskiej mutacji. Gdyby pojmany przez Tsufula kosmiczny wojownik osiągnął stopień SSJ2, wyglądałby on właśnie tak. Bardziej najeżone włosy, które tradycyjnie sterczą do góry, wyładowania elektryczne owijające ciało i ogromny przyrost energii. Tak, to zdecydowanie jest "zainfekowany" Super Saiyanin 2.
Oczy zmieniają swoją barwę na niebieską, a z barków wyrastają płaty, które rozrastają się w górę. Dolną częścią sięgają aż na plecy, tworząc coś na wzór pancerzu.
Wymagania: 3500 PL, Super Tsuful (Saiyan),
Efekt: statystyki Tsufulianina (z 3 transformacji) + statystyki hosta (base) x3,5
Transformacje Tsufulian Babyfo10

3. Super Tsuful (Strongest Form 2) [Sūpā Tsufuru-jin (Saikyō Fōmu Tsū)]
Im dalej w las, tym więcej drzew, prawda? Strongest Form 2 jest kolejną, ostatnią transformacją, jaką może osiągnąć Tsuful za pomocą swojej saiyańskiej ofiary. Stwierdzenie, że jest to Super Saiyanin 3 może nie do końca pasować, ale na upartego można to połączyć z tą nazwą. Podobnie jak w oryginalne, zanikają brwi, mięśnie robią się masywniejsze i postać nabiera poważniejszego, starszego wyglądu. Póki co wszystko się zgadza... Włosy rozrastają się, ale nie na taką skalę jak w przypadku SSJ3. Przyjmują one wygląd grzywko-irokezu, o ile można to tak nazwać.
Ze względu na połączoną energię Tsufulianina i Saiyanina, energia nie ucieka, a co za tym idzie - można przebywać w tej postaci przez długi okres czasu.
Wymagania: 5000 PL, Super Tsuful (Saiyan), Super Tsuful (Strongest Form),
Efekt: statystyki Tsufulianina (z 4 transformacji) + statystyki hosta (base) x5
Transformacje Tsufulian Super_10
___________________________
Pamiętajmy, że zawsze mnożymy w transformacjach statystyki z naszego base, które proszę sobie zapisywać! Przykład:
Laptor ma 22 pkt siły, jego pierwsza transformacja daje x2 siły. Laptor ma 44 pkt siły. Transformacja II daje x4 siły. Laptor nie ma 176 pkt lecz 88.

W przypadku w który na formie II nie ma mnożnika statystyki z formy I, mnożnik zostaje taki jak poprzednio.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach