Go down
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 451

Bestiariusz Empty Bestiariusz

on Wto Gru 13, 2016 7:12 pm
Kto co robi:
Ja- Ziemia
Shin - zaświaty
Yaki - Namek
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 451

Bestiariusz Empty Re: Bestiariusz

on Wto Gru 13, 2016 7:27 pm
Ziemia:


1.Mutanci
Bestiariusz Monster_20
Dość liczna i niejednorodna grupa, jednak znacznie wyróżniającą się z tłumu ludzi. Przez lata koegzystencji z ludźmi stali się dość zwyczajnym widokiem mimo, że jeszcze kilkanaście lat wcześniej były uznawane za potwory. Istoty te nazywane są mutantami gdyż łączą one w sobie cechy zwierzęce, jak i ludzkie. Najprostszym przykładem będzie połączenie cech wilka z człowiekiem, a jego wygląd bezapelacyjnie jest identyczny do tego który posiada legendarny wilkołak. Co do ich zachowania, istoty te posiadają inteligencję na poziomie ludzkim jednak zwykle dominującą u nich cechą charakteru jest ta którą ludzie łączą z danym zwierzęciem . Na przykład połączenie cech człowieka i byka, dało silnego i wytrzymałego wojownika, jednak posiadającego ogromne pokłady agresji. Nie do końca wiadomo jakim sposobem te istoty pojawiły się na świecie, jednak krążą teorie o projekcie wojskowym mającym stworzyć super żołnierza, jak i o wpływie promieniowania. Jednak jaka jest prawda? Tą wiedzę posiadają jednak tylko nieliczni.

Shin
Shin
Liczba postów : 395

Bestiariusz Empty Re: Bestiariusz

on Wto Gru 13, 2016 8:16 pm
WORK IN PROGRESS

Zaświaty:

Święte Złote Sumy- Wielkie ryby, które można znaleźć w Jeziorach na planecie Kaioshinów. Sumy są w kolorze najczystszego złota. Błyszczą się w promieniach słońca. Jednak gdy zbliży się osoba o złym sercu, ich kolor blaknie.Stają się szaro-żółte i odpływają na samo dno. Chodzą plotki że gdy Dai Kaioshin jest w pobliżu, to często zatrzymuję się by je karmić i-co dość dziwne, bo nikt tego nie zaobserwował-rozmawiać z nimi, jak ze starymi znajomymi.
Występowanie: Planeta Kaioshinów


Małe Diabełki-Małe potworki, z powodu swojego wyglądu-Saiyanin nazwałby je czarnymi Saiybamenami z czerwonymi oczkami i małymi różkami-zostały nazwane diabełkami.. Małe Diabełki nie zaliczają się bezpośrednio do Demonów, gdyż Demonom wstyd przyznawać się do tych stworzeń. Nie wykazują za grosz inteligencji, niszczą wszystko co zobaczą, mają nieustanny ślinotok. Są bardzo obrzydliwymi zwierzętami, idealnymi dla miejsca z którego pochodzą, czyli Piekła i pewnych części Królestwa Makaioshinów. Ich poziom mocy nie jest za duży, ale dla słabych osób grupa tych stworzeń może załatwić drugą śmierć. Słabsze istoty wolą je omijać.
Występowanie: Piekło/Królestwo Makaioshinów

Dusze Latających Ryb- Nikt nie wie czemu, ale latające ryby idą do nieba. Po śmierci nie trafiają jednak do Emmy Daio, a zatrzymują się na Terenach wokół Wężowej Drogi, by przez wieczność latać w bezkresnych chmurach. Czasami, zaciekawione, podlatują do nieznajomych. Gdy jest się nieuważnym mogą, dla ich pojęcia zabawy, wlecieć w plecy i wywalić z Wężowej Drogi.
Występowanie: Wężowa Droga

Zombie-Przegniłe dusze grzeszników, przeżarte złem do tego stopnia, że straciły resztki rozumu i wolnej woli. Jedyne co napędza ich ciała to żądza pożerania dusz, które jeszcze nie zatraciły się w nicości. Nikt nie wie czemu tak bardzo tego pragną. Niektórzy wysnuwają teorię, iż te bezmyślne stwory zazdroszczą innym tego, że nie spotwornieli, znowuż inni twierdzą że pożarcie odpowiedniej ilości dusz zamieni Zombie w Demona o sporej mocy. Ale to tylko teorię.
Występowanie: Piekło
Shin
Shin
Liczba postów : 395

Bestiariusz Empty Re: Bestiariusz

on Sro Sty 25, 2017 9:52 pm
PROJEKT ZOSTAŁ OFICJALNIE ZAMKNIĘTY. REAKTYWACJA MOŻLIWA ZA PROŚBĄ HEAD ADMINA
Sponsored content

Bestiariusz Empty Re: Bestiariusz

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach