Shisui-Karta Postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Shisui-Karta Postaci

Pisanie by Gość on Sro Gru 28, 2016 7:49 pm

Imię: Shisui
Wiek: 13 (65 ludzkich lat)
Rasa: Demon
Wygląd: Shisui to niski przedstawiciel rasy demonów zdolnych do zmieniania się w gumę. Ma około 150 centymetrów a jego waga nie przekracza 50kg. Ciało owego demona jest szczupłe lecz wyraźnie umięśnione, skóra ma wyraźną zieloną barwę. Głowa Shisui'ego jest okrągłego kształtu, jego twarz wyróżniają mocno żółte oczy, duże usta, mały szczupły nos oraz duże wypukłe uszy w kształcie półkoli. Nosi on luźne spodnie z czarnego materiału, na stopach nosi czarne szpiczaste buty natomiast nie nosi on niczego co zasłaniałoby jego klatkę piersiową.
Charakter: Shisui jest niesamowicie opanowany jak na demona. Stawia zdobycie jak największej siły jako swój cel nieważne kto stanie na jego drodze. Jeżeli ktoś nie planuje mu przeszkodzić jest on obojętny do tej osoby lecz czasami uwalnia on swój głęboko skrywany gniew. Shisui prowadzi swoje życie jako samotnik ale inaczej jest kiedy spotyka inne demony podobne do siebie, staje się wówczas skory do współpracy.
Historia: Ojciec Shisui'ego pochodził z rasy Majinów, został zabity przez jednego ze złych Bogów a jajo z chłopcem zostało zabrane. Po dość niedługim czasie kiedy bobas się wykluł  był przez dłuższy  czas trenowany i poddawany różnym wyzwaniom złego Boga który wykorzystywał jego moc dla własnych celów przeciwko innym Makaioshinom. Shisui uczył się od swego pana logicznego myślenia. Żeby wzmocnić się i stać najsilniejszym ze wszystkich Bogów postanowił wchłonąć moc poddanego mu Shisui'ego. Lecz któregoś dnia pojawił się Kaioshin z taką mocą że ani Demon ani Makaioshin nie dali sobie z nim rady. Demon wyzwolił najmroczniejsze instynkty lecz Makaioshin został zniszczony a moc poddanego mu Shisui'ego została zapieczętowana. Demon zasnął kilkuletnim snem. Kiedy spał cały czas śniła mu się niewyobrażalnie wielka moc, którą by mógł władać. Po upływie 4 lat zbudził się, lecz był znacznie słabszy niż wcześniej. On sam postanowił, że odzyska całą jego dawną moc a nawet nawet stanie się jeszcze silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Poświęcił swoje życie morderczemu treningowi. Podczas treningu zapoznał on się z innym demonem podobnym do niego. Postanowił kontynuować swój trening wraz z nim, przez wiele miesięcy doskonalili wzajemnie swoje umiejętności bojowe. Wraz z treningiem Shisui zyskał dodatkową moc od Demona albowiem ten nauczył go Bukujutsu i Kiko. Przez dobre kilka lat  walczyli oni ramie w ramie przeciwko innym demonom lecz skłócili się kiedy Shisui był blisko prześcignięcia go mocą a więc zaczęli walczyć przeciwko sobie. Walce zaczęli przyglądać się nawet Makaioshinowie. Niektórzy z nich byli zaskoczeni że Demony walczą z taką zawziętością i determinacją. Po kilku dniach niekończącej się walki starszy jak też zarazem silniejszy z demonów pokonał Shisui'ego i próbował wchłonąć jego moc lecz nie pozwoliła na to interwencja Makaioshinów którzy zniewolili zwycięskiego demona a przegranego zostawili. Shisui po tej walce znów zapadł w głęboki sen lecz kiedy wybudził się miał już 13 lat i nie był taki bezbronny jak wcześniej...                                               

Techniki: Flight [Bukujutsu],Ki Blast [Kiko]


Planeta/Miejsce zamieszkania: Królestwo Makaioshin


Ostatnio zmieniony przez Shisui dnia Sro Gru 28, 2016 11:42 pm, w całości zmieniany 9 razy


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Shisui-Karta Postaci

Pisanie by Laptor on Sro Gru 28, 2016 9:00 pm

Hejooo, niestety muszę cię prosić o rozwinięcie historii, gdyż obecna nie mieści się w takim limicie długości. Co do samej treści teoretycznie oklepany temat bo osobiście mam u Laptora coś takiego, że stracił i chce odzyskać jak również Nekora ma taką samą treść... Nie zmuszę cię by mieć inną dlatego tylko o tym wspominam jakbyś chciał byś oryginalny.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1420

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Shisui-Karta Postaci

Pisanie by Laptor on Sro Gru 28, 2016 11:43 pm

Akceptacja

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1420

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Shisui-Karta Postaci

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach