Go down
avatar
Gość
Gość

Reborn as ... Empty Reborn as ...

Nie Sty 15, 2017 5:40 pm
Czytałem sobie tą nową mangę: https://imgur.com/a/b3WlL i tak się głowię... Jaką postacią chcielibyście odrodzić się wy w DB? I jak zmienilibyście jej losy, co zrobili byście dalej?


Ostatnio zmieniony przez Laptor dnia Nie Sty 15, 2017 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Nie Sty 15, 2017 5:45 pm
Odrodziłbym się jako Freeza, trenowałbym od samego początku swych podbojów i wykonał doszczętny order 66 na saiyanach. ŻADNEGO bym nie przepuścił. Na planetach gdzie by o mnie nie wiedzieli najpierw udawałbym miłego, dowiadywał się o wszystkich ciekawych rzeczach z tej planety.. I gdybym już wszystko wiedział, mordowałbym mieszkańców jak bydło.
<3


Ostatnio zmieniony przez Shin dnia Nie Sty 15, 2017 5:49 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Czy wiesz że Pakistański dyplomata Akbar Zeb nie został wpuszczony do Arabii Saudyjskiej, bo jego imię i nazwisko można przetłumaczyć jako "największy penis".)
avatar
Gość
Gość

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Nie Sty 15, 2017 6:01 pm
W sumie ja bym chciał odrodzić się jako Buu, bo to moja ulubiona postać, wiadomo... Jeśli przyjąć, że odrodziłbym się w tym samym momencie co Yamcha to byłbym sługusem Babidiego, na pewno nie dałbym się zamknąć w kuli, wchłonął bym go. Wchłaniałbym właściwie każdą istotę, nawet najsłabszą. Cell wchłaniał ludzi i Piccolo nie mógł go pokonać po jakimś czasie, więc jakbym wchłaniał jako Buu istoty 200-2000 jednostek... Cóż sami rozumiecie, jak mocno zwiększyłaby się moja moc xD W końcu trafiłbym zarówno na ziemie jak i na planetę Freezera. Jego całą rodzinkę, armie bym pochłonął, ale na Ziemi bym oszczędził wszystkich, wiedząc, że dzięki nim poznam Beerusa, Whisa i inne wszechświaty. Zresztą, inaczej, Freezera i rodzinkę bym oszczędził! Nie dopuścił bym by Freezer i jego rodzinka zginęli z rąk Trunksa. Niech se żyją, władają, rozwijają a później i tak bym się z nimi spotkał. Bawiłbym się na każdym wszechświecie będąc na poziomie Beerusa xD
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Nie Sty 15, 2017 11:37 pm
Goku Black. Goku is the new black. Chciałbym się odrodzić jako Black w momencie, kiedy Zamasu skradł ciało Goku. Albo po prostu jako Goku i zostałbym Goku Blackiem, haha. Very Happy

Drugą opcją jest Future Trunks. Mógłby być też młody Trunks, kiedy dorósłbym, trenowałbym i nosiłbym się tak kozacko jak ten z przyszłości. Poza tym, kto nie chciałby mieć własnego miecza? Wink
avatar
Gość
Gość

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Sob Lut 25, 2017 10:09 pm
Odrodził bym się jako Bulma. Miałbym cycki, bogatych rodziców i całkiem przyjemne życie, które przeznaczył bym na pracę naukową raz w tygodniu i wyrypkę przez pozostałe 6 dni.

Realista do bólu.
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Sob Lut 25, 2017 10:32 pm
To samo co Kuma powyżej

EDIT: Albo takim Freezerem być i wszechświatem władać. <333


Ostatnio zmieniony przez Shiro dnia Pią Kwi 14, 2017 8:20 pm, w całości zmieniany 1 raz
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 450

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Sob Lut 25, 2017 11:10 pm
Zostałbym celem, wchłonął moc vegety, czekając na turniej reszty ziemi, a potem wojowników Z, potem stworzył bym swoje imperium, jego ogon jest zarąbisty
avatar
Gość
Gość

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Sob Maj 13, 2017 10:26 pm
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Sro Sty 24, 2018 5:51 pm
chapter 3 - END

Może już wszyscy to ogarnęli, ale i tak daję :3 Zawsze komplet, co nie? ^^
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Sro Sty 24, 2018 6:43 pm
Ta manga jest idealnym przykładem na to, co można wycisnąć ze świata DB, nie psując niczego, jak seria, której nazwy nie wspomnę.

Szkoda, że skończyło się to tak... średnio. Liczyłem na coś więcej, ale widocznie autor dostał tylko pozwolenie na stworzenie trzech rozdziałów mangi. Czytałem gdzieś na kanzenzshuu, że ta hitoria oryginalnie była dłuższa, ale przez wzgląd na ilość stron w magazynie nakazano skrócenia całej historii. Szkoda, bo to miało fajny potencjał.
Yamcha, czy nie Yamcha, naprawdę lubię go jako postać i ten, który zastąpił jego miejsce wcale nie miał innego charakteru niż on.
More love for Yamcha <3
Sponsored content

Reborn as ... Empty Re: Reborn as ...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach