Demony

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Demony

Pisanie by Admin on Czw Sty 19, 2017 8:54 pm

Demony - rasa, która zamieszkuje Piekło i Królestwo Makaioshinów. Czasami można ich spotkać na innych planetach. Żyją oni w zgodzie z Makaioshinami, niekiedy nawet przejmując nad nimi rolę lidera (jak Towa w przypadku Time Breakersów). Mają wspólne interesy, więc czasami jedni idą na ugodę z drugimi. Współpraca idzie pełną parą.
Demony bywają zepsute do cna, ale trafiają się również takie indywidua, które pomagają ludziom i nie mają żadnego interesu w sianiu zła i zniszczenia.

Umiejętność wrodzona:
- Zdolności magiczne - demony z łatwością posługują się telekinezą, która umożliwia przytrzymanie swojego celu, lub uniesienie go i wykorzystanie jako broni. Należy jednak uważać, jeśli statystyka siły przeciwnika, którego chce się przytrzymać jest większa od 80% statystyki energii Demona, może on się z niej oswobodzić. Do zdolności magicznych zaliczane jest także tworzenie ubrań, jedzenia i picia. Bez odpowiedniej umiejętności nie można stworzyć pancerza z bonusami ochrony ani tym bardziej broni z przypisanym do niej DMG.
- Demony zdobywają dodatkowo 2 punkty do statystyk co drugą walkę.
- Oddychanie w próżni.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 335

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach