Haron(owaty)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Haron(owaty)

Pisanie by Gość on Pon Sty 23, 2017 9:59 pm

Imię: Haron
Wiek: 30 lat
Rasa: Kaioshin
Wygląd:
Ludzie którzy go widzieli opisywali go na około 1.8m wzrostu i atletycznej budowie ciała. Włosy średniej długości, w kolorze jasnego brązu, które ułożone są w teatralnym nieładzie wokół jego twarzy, mają identyczną barwę jak jego oczy nadają mu nutkę tajemniczości, chociaż wiele osób które spotkał na swojej drodze wspomniało że jego spojrzenie jest przeszywające a zarazem wywołujące poczucie bezpieczeństwa. Zwykle chodzi on ubrany w luźną dwu warstwową szatę. Pierwsza warstwa "wewnętrzna" jest czarna i zaczyna się ona od głębokiego kaptura, który po nałożeniu zakrywanie pół twarzy, natomiast kończy się lekko za udami. Druga warstwa jest barwy morskiej i zaczyna się ona na ramieniach, przykrywając plecy jak i tors aż do stóp. Na swoich dłoniach nosi skórzane rękawice, dodatkową ochroną sprawiają karwasze wykonane z lekkiego i niekoniecznie super wytrzymałego stopu metalu.  
Charakter:
Haron na co dzień jest spokojnym i opanowanym kaioshinem, lecz pod skórą nie jest on do końca taki. Ma on swoją granicę cierpliwości którą nielicznym udało się przekroczyć co doprowadziło do nielicznych bójek i walk. Jego nauczyciel wpoił mu nauki by był on neutralny na konflikty gdyż nie ma dobra bez zła, lecz zło nie może wykraczać po za swoje granice, aby siły pozostały w balansie. Ta nauka pozwalała mu pozostać niewrażliwym na niektóre zdarzenia w kosmosie, lecz i tak w niektórych musiał interweniować.
Historia:
Haron jak każdy z Kaioshinów narodził się z jednego z magicznych owoców, lecz zamiast grupy starszyzny która powinna go znaleźć, odnalazł go jeden ze starszych już członków rasy. Zwali go Arion, lecz tylko niektórzy słyszeli to imię a jeszcze mniej liczni znali właściciela. Powiadano że nie był on stałym mieszkańcem ich rodowitej planety gdyż ciągle wędrował między światami aby utrzymywać harmonie świata. Nikt nie rozumiał tego, wliczając to Harona, który wychowywał się pod jego okiem.
Młody chłopak pojął wiele nauk od swojego opiekuna bądź mentora. Natomiast słowa który utkwiły mu najbardziej w pamięci, miały dla niego największe znaczenie a były to: "Ty który zostałeś prze zemnie odnaleziony, może odnajdziesz kiedyś swe miejsce we wszechświecie. Lecz pamiętaj, jesteś tym który będzie następcą moim." Haron kiedy pierwszy raz usłyszał te słowa, nie wiedział jakie mają one znaczenie, do czasu otrzymywania nauk na temat jakie zadanie Arion pełnił w kosmosie. Był on kimś w rodzaju Strażnikiem Balansu, który miał za misje nie pozwolenie aby siły zła jak i dobra nie przewyższyły się wzajemnie a szczególnie zło.
Lata mijały a już nie taki młody Kaioshin trenował, trenował i stawał się coraz to sprawniejszy fizycznie. Poznał on podstawowe techniki KI z których korzysta po dziś dzień lecz może kiedyś opanuje ich więcej. Bardziej on skupiał się na szlifowaniu swoich umiejętności w walce wręcz gdyż tylko tego był w stanie nauczyć go Arion. Chłopak był pojemny na wiedzę i o dziwno uwielbiał poznawać dużo rzeczy. Najbardziej pokochał gotowanie co stało się jego pasją.
Kiedy chłopak osiągnął wiek 20 lat, jego mentor zniknął z dnia na dzień. Haron nie wiedząc co robić za zgodą kilku członków rady udał się w podróż w poszukiwaniu swojego opiekuna. Lecz mimo upływu dziesięciu lat, nie odnalazł o nim żadnej wzmianki, powrócił z wyłącznie z doświadczeniem który nabył przemierzając światy w poszukiwaniach. Ostatecznie zatrzymał on się na swojej planecie którą była jego rodowitym domem.
Techniki:
-Bukujutsu
-Kiai
-Kai Kai

Planeta/Miejsce zamieszkania: Królestwo Kaiōshin


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Haron(owaty)

Pisanie by Haricotto on Pon Sty 23, 2017 10:09 pm

AKCEPTACJA

_________________
avatar

Haricotto
Admin/Time Patrol
Admin/Time Patrol

Liczba postów : 1313

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach