Shien - Karta postaci

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Shien - Karta postaci

Pisanie by Shien on Sob Lut 18, 2017 10:07 pm

Imię: Shien
Wiek: 114
Rasa: Changeling
Planeta/Miejsce zamieszkania: Planeta No.79
Wygląd:
Shien jest nieco wyższy niż większość przedstawicieli jego rasy. Różnica nie jest znaczna, może pół głowy od przeciętnego Changelinga. Ma ciemno niebieską skórę która w pewnych miejscach przybiera kolor czerwony. Przykładem może być twarz. Jego średniej wielkości rogi mają taką samą barwą jak skóra. Podobnie jest z ogonem chociaż on jest znacznie większy. Z kolorem skóry mocno kontrastują oczy o barwie białej. Patrzą one z pogardą na niemal każdego kto stanie między Shienem a jego celem.Jeśli chodzi o pancerz to zdecydowanie dominuje kolor grafitowy. Poza nim część zbroi pokrywa jaśniejszy odcień zieleni.
Jego ciało jest umięśnione i widać to na pierwszy rzut oka. Twarz Shiena rzadko zdradza jego uczucia i na jej podstawie trudno odgadnąć plany tegoż Changelinga.

Charakter:
Jeśli chodzi o charakter to różnica między nim a innymi przedstawicielami jego rasy jest większa. Shien jest osobą spokojną, nie zdradzają swoich uczuć czy zamiarów. Nie bierze udziału w walkach których z całą pewnością nie wygra. We wszystkim szuka korzyści,nie będzie “brudził sobie rąk” chyba, że nagroda jest tego warta. Kiedy napotka silniejszego od siebie lub gdy zawiedzie siła używa siły perswazji która połączona ze sprytem często daje zadowalające efekty. Shien jest też bardzo pamiętliwy, rzadko wybacza jeśli ktoś zajdzie mu za skórę. Gdy wyznaczy sobie jakiś cel dąży do niego “po trupach “. Pojęcie honoru i ucziwej walki jest dla niego niemal całkowicie obce. Wykorzysta każdą przewagę, każdy błąd przeciwnika, każdą słabość by wygrać. Mimo tego jest zdolny do okazania litości chociaż robi to rzadko. I nigdy o tym nie mówi.
Historia:
Shien przyszedł na świat jako drugie dziecko żołnierza “Najpotężniejszej armii we wszechświecie”. Wychowany był jednak przez swojego starszego brata ponieważ ojciec zajęty był walką z kim popadnie. Przez co Shien z czasem zaczął uważać brata za jedyną rodzinę, o istnieniu ojca po prostu zapomniał. Jeśli chodzi o starszego brata to był on bardzo surowym opiekunem. Niemal codzienne fundował braciszkowi taki trening, że chłopak ledwo się poruszał. Dzięki nim zdobył jednak sprawność fizyczną… i masę ran. Nie trzeba być więc spostrzegawczym by zauważyć, że Shien nie pałał miłości do brata. Później coś się zmieniło…brat zaczął znikać na coraz to dłuższe odstępy czasu. Shien mógł się wreszcie cieszyć wolnością. Wolny czas poświęcał na szukanie okazji do zdobycia Zeni lub przedmiotów które mógł później sprzedać. Nie przestawał jednak trenować choć poświęcał na to mniej czasu niż kiedyś. Ten tryb życia z czasem stawał się coraz bardziej nudny więc dołączył do armii w której służył jego ojciec. Który nawiasem mówiąc zaginął kilka miesięcy później. Od tamtego momentu minęło już kilkanaście lat a Shien coraz częściej myśli o odejściu.
Techniki:
Flight
Ki Blast
avatar

Shien

Liczba postów : 34

Powrót do góry Go down

Re: Shien - Karta postaci

Pisanie by Tensa on Sob Lut 18, 2017 11:00 pm

Akcept.

Wyślij któremuś z Mg staty na pw
avatar

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 446

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach