Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
avatar
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 357
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Zasady

on Wto Mar 14, 2017 11:53 am
Jak zwykle, tak i w tym przypadku, znajdują się tutaj podstawowe zasady, z którymi należy się zapoznać zanim usiądzie się do tworzenia swojego unikatowego ataku, który sprawi, że stworzona postać stanie się jeszcze bardziej oryginalna!

Zasady:
- Pierwsza technika wymaga 1000 PL base,
- Druga technika wymaga 1500 PL,
- Trzecia technika i każda następna wymaga 500 PL więcej,
- Administracja ocenia stworzoną technikę i jeśli zajdzie potrzeba, ma prawo do zmiany niektórych jej elementów, takich jak: koszt energetyczny, zadawane DMG - o których informuje w poście.
- Do akceptacji techniki potrzebna jest zgoda PRZYNAJMNIEJ 2 Mistrzów Gry. Jeśli ilość obecnych MG jest większa niż 3, wtedy do akceptacji należy doliczyć +1 MG (np. jest 5 MG, więc akceptacja wymagana jest od 4). Jeśli technikę tworzy jeden z MG, do akceptacji techniki wymagana jest zgoda przynajmniej dwóch MG lub Head Admina, jeśli obecna ilość MG wynosi 2.
- Przy tworzeniu prosimy używać znaczników [.hide][./hide], dzięki temu inni gracze nie będą znali naszej techniki, co doda pewnego smaczku grze Smile
- Trening techniki również należy zamieścić między znaczniki hide.
- Do nauki własnej techniki musimy wykorzystać trening, technikę, którą w tym dziale rozpisujemy możemy nauczyć się nawet za miesiąc, ale tworzyć możemy po uzyskaniu wymagań.

Pierwsza zaakceptowana Technika Autorska gracza staje się tematem zbiorczym na kolejne TW i trafia do działu "TW Zaakceptowane".

Kod:
[b]Nazwa:[/b] Nazwa techniki
[b]Opis:[/b] Powstawanie, wygląd, działanie
[b]Efekt:[/b] Koszt energetyczny, zadawane DMG
[b]Dodatkowo:[/b] Prędkość techniki, czas tworzenia (sekundy), efekty dodatkowe, jeśli takowe istnieją
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach