Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Zasady     Empty Zasady

on Wto Mar 14, 2017 11:53 am
Jak zwykle, tak i w tym przypadku, znajdują się tutaj podstawowe zasady, z którymi należy się zapoznać zanim usiądzie się do tworzenia swojego unikatowego ataku, który sprawi, że stworzona postać stanie się jeszcze bardziej oryginalna!

Zasady:
- Pierwsza technika wymaga 1000PL base, druga wymaga 1500PL, trzecia i każda następna wymaga +500PL więcej. Dla rasy Inne próg na pierwszą Technikę Autorską jest obniżony do 500PL, zaś każda kolejna wymaga +500PL jak w przypadku pozostałych ras.
- Administracja ocenia stworzoną technikę i jeśli zajdzie potrzeba, ma prawo do zmiany niektórych jej elementów, takich jak: koszt energetyczny, zadawane DMG - o których informuje w poście.
- Do akceptacji techniki potrzebna jest zgoda PRZYNAJMNIEJ 2 Mistrzów Gry. Jeśli ilość obecnych MG jest większa niż 3, wtedy do akceptacji należy doliczyć +1 MG (np. jest 5 MG, więc akceptacja wymagana jest od 4). Jeśli technikę tworzy jeden z MG, do akceptacji techniki wymagana jest zgoda przynajmniej dwóch MG lub Head Admina, jeśli obecna ilość MG wynosi 2.
- Przy tworzeniu prosimy używać znaczników [hide], dzięki temu inni gracze nie będą znali naszej techniki, co doda pewnego smaczku grze Smile
- Trening techniki również należy zamieścić między znaczniki [hide].
- Do nauki własnej techniki musimy wykorzystać trening. Techniki, którą w tym dziale rozpisujemy, możemy nauczyć się nawet za miesiąc, ale tworzyć możemy po uzyskaniu wymagań.

Każdy gracz w momencie założenia tematu z pierwszą Techniką Autorską ma obowiązek założyć również temat zbiorczy, do którego MG wklejać będzie techniki po zaakceptowaniu. Temat ten musi być oznaczony nickiem/imieniem postaci gracza.

Kod:
[hide]
[b]Nazwa:[/b] Nazwa techniki
[b]Opis:[/b] Powstawanie, wygląd, opis działania
[b]Wymagania:[/b] Koszt energetyczny, wymagane PL, etc.
[b]Efekt:[/b] Zadawane DMG, działanie techniki (ogólnikowo)
[b]Dodatkowo:[/b] Prędkość techniki, czas tworzenia (sekundy), efekty dodatkowe, jeśli takowe istnieją
[/hide]
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach