Park

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Park

Pisanie by Admin on Nie Maj 07, 2017 3:55 pm

Zielone miejsce, w którym odpoczywają i relaksują się członkowie TP. Drzewa, krzewy i śpiewające ptaki. Do tego niebieskie niebo, promienie słońca grzejące twarz i przyjemny wietrzyk, który pomaga nawet w największy gorąc.
Znajduje się tutaj jezioro, po którym pływają kaczki. Niemniej jednak, nie wolno ich karmić. Stoi tu także budka, w której można kupić sobie lody i inne słodycze, które umilą pobyt tutaj jeszcze bardziej.
Na ławkach siedzą ludzie zakochani, zmęczeni lub po prostu, ot tak, żeby porozmawiać ze swoimi przyjaciółmi. Poza ławkami, ludzie tu przebywający rozsiadają się na kocykach i przystępują do pikników. Piękne miejsce, którego spokoju nie jest w stanie nic zagłuszyć.

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 316

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Park

Pisanie by Tensa on Nie Maj 07, 2017 6:31 pm

Podniosła się i wsłuchała w słowa mężczyzny.
-Cieszę się, że zdałam test, ale jeszcze jakiś czas temu nie miałabym najmniejszych szans wytrzymać pierwszego ciosu. To nie tak, że jest za dużo słabych ogniw, oni potrzebują czasu, aby się rozwinąć. A tego czasu nam brakuje, słabe ogniwa można wzmocnić. Kiedyś to oni będą fundamentem patrolu, a my przeminiemy.- powiedziała wchodząc w portal. Mimo, że przyzwyczaiła się do przenoszenia w ten sposób, czas który minął od ostatniego razu dał o sobie znać, a jej żołądkiem wstrząsnęły torsje. Upadła na ziemię jakby dławiąc się przez chwilę. Jednak nie trwał to tak długo. -Pięknie tu, ale to nie czas na zachwycanie się. Cóż to za zadanie które mam wypełnić? Nie będę ukrywać, że służba w patrolu jest dla mnie ważna, ale i na ziemi trzeba bronić niewinnych więc chciałabym wziąć się za to od razu.- mówiła spokojnie przyglądając się przepływającym obok kaczką.

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 443

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Nie Maj 07, 2017 6:46 pm

MG

- Problem jednak w tym, że nie mamy czasu na rozwinięcie się potencjalnych członków. Zostaliście wybrani, ale tak na prawdę nie jesteście oficjalnymi członkami naszej grupy, jednakże misja, którą ci przydzielę pozwoli mi na decyzję, czy zostaniesz naszą członkinię, o ile chcesz. - Powiedział na pierwsze zdania dziewczyny, weszliście do portalu i Tensa zaczęła mówić, na co szybko dostała odpowiedź.
- Jednakże musisz liczyć się z tym, że członkostwo w naszej grupie oznacza, że przede wszystkim jesteś z nami. Możesz uważać sama dla siebie, że Ziemia jest ci bliska, aczkolwiek każdej planecie poświęcasz tyle samo czasu i troski, nie tylko tam potrzeba zapanować nad porządkiem. Członkostwo oznacza również pełen dostęp do tego miasta za pomocą czerwonego przycisku. Dzięki niemu można teleportować się z dowolnego miejsca do Canton City, jednakże teleport na inne planety wymaga specjalnej zgody. - Odsapnął chwilę a wy ruszyliście do przodu przez piękny park.
- Jak widzisz, większa część tutaj jest w budowie, niewiele miejsc jest jeszcze dostępnych, ale dobrze widzę, że się niecierpliwisz... Twoim zadaniem będzie podróż na planetę M-2 jako dyplomatka z rodzimej planety Vegeta. Oczywiście dyplomacja jest nie ważna, ugoszczą cię jak dyplomatkę, chwilę przytrzymają by się naradzić i oczywiście odmówią. To potrwa kilka dni, przez ten czas musisz zbadać tą planetę. Działać tylko w nocy, za dnia na całej planecie jest kilkanaście tysięcy robotów stróżujących. Podobno gdzieś wewnątrz planety jest ukryte ogromne laboratorium, w którym tworzone są genetyczne bronie... Musisz to zbadać a z twoją szybkością i niewielkimi rozmiarami, powinno to być dosyć łatwe.

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1282

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Nie Maj 07, 2017 7:16 pm

-Rozumiem, z chęcią będę was wspierać, przyłączę się. Jednak moim priorytetem będzie zaprowadzenie pokoju na ziemi. A to wiąże się ze znacznym wpływem na historię, jednak w czasach teraźniejszych, co nie wydaje mi się problemem. Aczkolwiek jeśli będę musiała porzucić ten cel nie mogę dołączyć.- powiedziała dziewczyna i zamyśliła się na chwilę. Tak jakby szukając odpowiednich słów. -Mógłbyś powiedzieć mi co z Gajją? albo przekazać jej, że chciałabym się nią spotkać jak już wrócę?- powiedziała z pewnym wahaniem w głosie. -Masz dla mnie jakiś inny strój? W tym nie wyglądam jak dyplomatka. No i czy jest coś o czym jeszcze powinnam wiedzieć? Oczywiście po za tym, czym jest ta cała broń genetyczna. Kiedyś czytałam o broni biologicznej, ale o tym nie wiem kompletnie nic.- mówiła beznamiętnie. W jej głowie jednak czaiło się coś innego. Jej towarzyszka, czy nic jej się nie stało? Czy wytrzyma na tyle długo, aby zdążyła wrócić?

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Nie Maj 07, 2017 7:37 pm

MG

Facet wysłuchał uważnie Tensy, po czym wyjął z kieszeni coś, rzucił do góry a na ręce dziewczyny spadły ubrania, prawdopodobnie właśnie dyplomatki, był to pełny armor, niebiesko biały z peleryną.
- Broń genetyczna to prawdopodobnie istoty żywe stworzone by służyć niejakiemu Doktorowi Myuu, nie wiemy jak je może zastosować. Jednakże, tak jak powiedziałem. Służba w patrolu czasu wymaga zaangażowania po równo każdej planecie, to znaczy, że czasami gdy będzie działo się źle na ziemi, a nasza przywódczyni uzna, że większe zagrożenie jest na innej planecie, będziesz musiała zostawić ziemię aż nie wykonasz swojej roboty. Jeśli nie jesteś gotowa na takie poświęcenie... Nie takich osób szukamy.

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Nie Maj 07, 2017 8:28 pm

Dziewczyna spojrzała na jakiś przedmiot który mężczyzna podrzucił. W pierwszej chwili chciała zasłonić się przed tym. Jednak doszło do niej, że mężczyzna nie ma żadnego interesu w atakowaniu jej. Nigdy jakoś specjalnie nie obawiała się ataku. Była rozdrażniona. -Rozumiem, na razie nie jestem w stanie jednoznacznie odpowiedzieć na twoje pytanie. Uznajmy, że póki co wykonam misję, a potem podejmę decyzję. Wolę nie rzucać słów na wiatr. No i mam jedną prośbę, gdyby coś poszło nie tak, chciałaby mieć przy sobie to urządzenie tworzące portale.- powiedziała chłopakowi. Położyła strój na ławce obok i podała mu nóż i resztę przedmiotów które miała przy sobie. -Przypilnujesz ich do mojego powrotu?- zapytała zdejmując górną część zbroi. -Może i te paski działają dobrze, ale rozpinanie ich to męczarnia- pomyślała. Po chwili była już w stroju w którym miała udać się na M2. -Zaczynamy?- zapytała ze zniecierpliwieniem.

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Pon Maj 08, 2017 3:27 pm

MG

- Na nic ci się nie przyda, bo widzisz to jak będziesz miała kłopoty sam po ciebie przybędę, nie możesz dzięki temu uciec, to nie otwiera portali natychmiastowo. W każdy razie, na ciebie już czas. Leć już... - Powiedział po czym otworzył portal prowadzący na M-2.
- Oczywiście przypilnuję twoich rzeczy.

z/t http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/f83-zelazna-metropolia odpisz tam.

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Sob Maj 13, 2017 4:31 pm

Zabijanie, to czego pragnęła. Zniszczenie pośrodku którego brylowała, niczym lśniący sierp księżyce nad polem bitwy. Lecz nie była ona tylko bierną kostuchą czekającą, aż ktoś wyzionie ducha. Stała tam pośrodku niczym awatar dawno upadłego bóstwa. W tańcu śmierci i urwanych oddechów to ona nadawała tempo. Lasery uderzały wszędzie, swoimi uderzaniami wygrywając pieśń, mającą być tym co jako ostatnie w życiu usłyszą nadciągający wojownicy. Niczym wojownik wpędzony w berserk odbijała się od jednego przeciwnika by nieść śmierć następnym. Pierwszy pocisk uderzył w jej ramię. Syk bólu i swąd palonej skóry przecięły powietrze niczym uderzające w ciało pociski. Straciła pęd, następne pociski rzucały jej ciałem po sali. Leciała w dół czekając na spotkanie z ziemią. Mimo, że była ranna wciąż chciała walczyć. Nie zamierzała się poddać. Zew krwi zagłuszył instynkt przetrwania. Była pewna, że zginie, ale miała zamiar pociągnąć za sobą jak najwięcej tych skurwysynów którzy mieli zamiar zrobić z niej obiekt badań. Wiedziała, że żywej jej nie dostaną. Chciała podnieść się i walczyć. Jej ciało miało spotkać się z ziemią, ale tak się nie stało. Wpadła w portal. Uderzyła o ziemię w parku.
-Udało nam się.
-Nie, mi się udało, gdybyś ty walczyła zginęłybyśmy tam.
-Racja, dziękuję.
-Nie dziękuj, w zamian dasz mi się zabawić na ziemi, z tym tutaj pewnie wciąż sobie nie poradzę.
-Tak po prostu pozwolisz mi znów rządzić?
-Nie, odbiorę co moje w miejscu, gdzie będzie można zabijać. Nie jestem głupia.- w jej głowie trwał dialog, który udowodnił jej, że siedzi w niej nie tylko zwykła bestia, ale osoba. Z morderczymi zapędami, lubująca się w zniszczeniu, ale jednak uratowała jej życie. Tensa korzystając z pomocnej dłoni chłopaka podniosła się.
-Dziękuję, sama bym tam pewnie zginęła.- powiedziała sięgając po notatki i podając je chłopakowi.
-Ten cały Miyu, pracuje chyba nad stworzeniem czegoś w rodzaju super żołnierza. W jego laboratorium znajdował się tsufulianin w dziwnej kapsule. Mówił, że jego moc to dwa tysiące jednostek i że mógłby zniszczyć wszystko na planecie. Chciał w jakiś sposób przejąć moją moc.- mówiła oddychając ciężko, zmęczenie dało jej się we znaki. -Mogłabym spotkać się z Gajją?- zapytała z nadzieją w głosie.

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Sob Maj 13, 2017 4:34 pm

MG

- Niestety jej nie ma... Co do misji, pełny sukces. Może nie zagraża on zmianie czasu, jednakże nasza organizacja powinna lekko poszerzyć horyzonty. Tak myślę. Po co ratować czas, jeśli okazałoby się, że ktoś niszczy wszechświat... Ale twoja misja się skończyła. Czekam jednak na odpowiedź, która miałaś mi dać po misji. Musisz się określić. - Powiedział mężczyzna.

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Sob Maj 13, 2017 4:44 pm

Tensa usiadła na pobliskiej ławce i westchnęła ciężko.
-Mimo wszystko to trudna decyzja, nie mogę porzucić moich towarzyszy na Ziemi, jednak pomoc patrolowi jest ważną misją. Właściwie to nie udało mi się nad tym porządniej zastanowić, ale mam odpowiedź. Dam radę, porzucić Ziemię w potrzebie, w końcu zawsze będę mogła tam wrócić i przywrócić porządek. Stanę po waszej stronie. Może znam nawet kogoś kto również mógłby was wesprzeć. Jestem z wami.- mówiła spokojnym głosem. Wiedziała, że to ważna decyzja, może i najważniejsza w jej życiu. Pewna była jednego wciąż nie jest w stanie podporządkować sobie Ziemi, a sądząc po chłopaku który ją testował, oni wciąż mogli pomóc jej zwiększyć moc.
-Dobrze, że patrol zajmie się również teraźniejszością. Wiesz, że muszę wracać na Ziemię, jednak przedtem chciałabym cię o coś poprosić. Czy dałbyś radę załatwić mi scouter? I drugą zbroję dla przyszłej członkini patrolu?- powiedziała. Mogło to zabrzmieć jakby chciała dla siebie posiąść zapasową zbroję. Nie była to jednak prawda, chociaż pytając w ten sposób miała większą szanse na powodzenie.

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Sob Maj 13, 2017 4:53 pm

MG

Facet uśmiechnął się i dał ci czerwony przycisk teleportujący między Ziemią a Canton City.
- Słuszna decyzja, więc miło mi ogłosić, że jesteś oficjalnym członkiem naszego ugrupowania, gratuluję! Dobrze, oczywiście otrzymasz drugie ubranie, tak nie pójdziesz. To średniej klasy pancerz i scouter, jeśli go potrzebujesz to proszę. - Powiedział, otworzył portal i się pożegnaliście.

___
koniec.

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Sob Maj 13, 2017 4:57 pm

-Dziękuję, liczę, że jeszcze się spotkamy, ale dla naszego dobra może nie za szybko.- odpowiedziała mężczyźnie i uruchomiła portal. Nadszedł czas wrócić na ziemię. Powrót do domu. Wiedziała co musi zrobić, odnaleźć Aymi, jednak do głowy przyszedł jej inny równie dobry pomysł.
[z/t]

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Czw Lis 23, 2017 8:15 pm

Portale, duże, podstępne, kolorowe i praktyczne... środek transportu niemalże idealne, lecz podstępny i ta podstępność kryła w sobie podstęp, tak podstępny, że zwać go można było arcypodstępem wśród podstępów, swoistym królem niecnych gierek. Tak jak to zwykle bywa, kiedy przestajesz z czegoś korzystać zaczynasz się od tego odzwyczajasz, a teleportacja była jedną z tych rzeczy których się nie imała już od dawien dawna, chyba od swojej podróży na m2, albo inną planetkę gdzie spotkała tsufula w probówce i prawie zginęła w starciu z robotami... a może to była inna historia? Mniejsza o to, grunt, że wróciła i miała swój cel odnaleźć Gajję, lecz przedtem...
Portal rzucił ją na kolana, zgięła się w pół, jej żołądek zaczynał się buntować, jak to zwykle bywało. Śniadanie opuściło pokład niczym marynarze przewożący atomówkę która z nieznanych powodów spróbowała sobie wybuchnąć.

[Start treningu 23/11/17 20:03]

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Pią Lis 24, 2017 9:19 pm

Zgięta w pół w środku parku czarnowłosa musiała rzucać się w oczy, no chociaż w sumie nie wiadomo jaki jest stosunek patrolu do poalkoholowych wymiotach spowodowanych przez podróżowanie portalem. Podniosła się z ziemi, a uśmiech zagościł na jej twarzy. Była na miejscu, teraz tylko odnaleźć Gajję i...
-Po co jej szukamy? Będzie ofiarą? - zapytał podekscytowany głos w jej głowie.
-Nie, po za tym to nie twoja sprawa. - odpowiedziała tej drugiej.
Tak więc ruszyła przed siebie przemierzając kręte parkowe alejki. Jej dłoń powędrowała na przycisk scoutera, nie wiedziała czy pomiar w jakikolwiek sposób pomoże jej odnaleźć czerwonowłosą,spróbować jednak nie zaszkodzi, prawda? Tak więc dokonała skanu, by po chwili podejść do jakiegoś losowego przechodnia.
-Wiesz gdzie znajdę Gajję zapytała? - jej włosy uniosły się i pokrył je blond.

[Koniec treningu 24/11/17 21:05]

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry