Go down
avatar
Gość
Gość

Rysunki Laptora Empty Rysunki Laptora

Czw Maj 18, 2017 12:13 pm
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 437

Rysunki Laptora Empty Re: Rysunki Laptora

Czw Maj 18, 2017 4:13 pm
Tak jak powiedziałeś. Jedne są lepsze, niektóre tragicznie. Mi osobiście ciężko krytykować, bo sam nie potrafię rysować. Piccolo drugi od góry, super. Mam nadzieję, że rozwijasz swój talent. Jeśli tak to wrzuć jakieś nowsze.
avatar
Gość
Gość

Rysunki Laptora Empty Re: Rysunki Laptora

Czw Maj 18, 2017 4:15 pm
Niestety od 2 technikum nie rysowałem już nic, więc to będzie 5 lat już jak nie tknąłem ołówka, ale fajnie by było kiedyś pójść na kurs co by z dzieciakiem potem rysować, ale pewnie nie będzie czasu.

Btw. Yaki mówi, że większość rysunków jest odrysowanych Sad Prawdą jest, że jedyne co odrysowałem to dłoń trunksa co widać bo jest w innej perspektywie. No tak, mam taki po prostu styl, że to może i tak wygląda, chociaż osoby które się znają, a którym normalnie się chwaliłem bo mieliśmy w gimnazjum grupkę, którzy się tym interesowali i tylko oni napędzali mnie do rysowania, przyznają, że to wygląda podobnie, ale niektórzy sami inaczej rysować nie potrafili niż nie przerywany liniami, które w większości "talentów" i stylów się pojawiają. Tak jest i nie obchodzi mnie co myślicie XD
avatar
Gość
Gość

Rysunki Laptora Empty Re: Rysunki Laptora

Czw Maj 18, 2017 5:17 pm
Ogólnie spoko.
Nekomi
Nekomi
Z przyszłości
Liczba postów : 81

Rysunki Laptora Empty Re: Rysunki Laptora

Pon Paź 16, 2017 12:34 pm
ładne, ja swoich nie wstawię bo się wstydzem
Sponsored content

Rysunki Laptora Empty Re: Rysunki Laptora

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach