Fuji

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Fuji

Pisanie by Gość on Nie Cze 04, 2017 1:23 pm

Imię: Fuji
Wiek: 20
Rasa: Saiyajin
Wygląd:Fuji jak wszyscy czysto krwiści saiyanie ma czarne włosy i oczy, oraz brązowy ogon który oplata wokół pasa by nie plątał się pod nogami podczas walki. Dodatkowo ogon to jest słaby punkt kosmicznych wojowników dlatego starają się zawsze mieć go blisko ciała by utrudnić chwyt przeciwnikowi bo przecież nikt nie chce podchodzić zbyt blisko takiej osoby. Zaczynając od góry, ma burzę rozczochranych, zupełnie nieogarniętych włosów które rozkładają się na wszystkie strony, no bo cóż na Vegecie raczej ciężko o grzebień czy fryzjera. Na dole prawego policzka ma bliznę po ataku na jedną z dzikich planet. Drugą bliznę ma na plecach. Zazwyczaj ubiera się w czarny kostium, na który zakłada standardowy pancerz i tylko na specjalne okazje jak jakieś apele przed królem dopina pelerynę.
Charakter: Zawsze chłodny, bezwzględny i zaślepiony wizją nieśmiertelności. Poszukujący siły, zemsty i możliwości wiecznego życia za wszelką cenę, jednak arogancja i poczucie wyższości sprawia iż staje się niepoważny. Niektórzy ludzie z którymi wcześniej współpracował twierdzili iż postradał zmysły jednak tak nie było. Jego charakter jest niczym labirynt z tysiącami wejść i tylko z jednym wyjściem. Przybierając swoje prawdziwe ja, robi się spokojniejszy i bardziej poważny, ale wciąż ma zwyczaj żartować i lekceważyć ludzi wokół siebie. Pomimo obecnych ograniczeń w walce jest on bardzo arogancki. Obraża nawet najsilniejszych przeciwników. Swoich sprzymierzeńców traktuje jak narzędzia. Mimo arogancji, często chwali swoich wrogów mimo wszystko szybko wraca do swojej egoistycznej osobowości. Fuji wykazuje wielkie zdolności w manipulowaniu innymi, czego następstwem jest to, iż ci zwykle dla niego pracują.Wydaje się mieć nieco skręcone perspektywy w odniesieniu do tego, często unikając odpowiedzialności, twierdząc, że jego podwładni działali dobrowolnie, kiedy tak naprawdę byli przymuszani lub manipulowani przez niego. Fuji wydaje się cieszyć, siadając i wykorzystując swój czas na różne rzeczy, szczególnie trening.
Historia: Fuji jest jedynym dzieckiem wojowników średniej klasy. Rodzice nigdy nie mieli dla niego czasu gdyż podbijanie coraz to nowych terenów było dla nich o wiele ciekawszym zajęciem niż wychowywanie syna. Przez taki obrót spraw chłopiec musiał nie dość że dosyć szybko dorosnąć, to jeszcze potrafić zająć się sobą mimo młodego wieku. Na początku było mu trudno i często głodował nawet po kilka dni jednak wtedy wyostrzył się jego charakter. Uformował się już za dzieciaka i jest niezmienny od kilku lat. To właśnie przez rodziców nauczył się wykorzystywać ludzi, nawet tych silniejszych od siebie samego. Lata mijały, a Fuji był coraz lepszy w manipulacji. W końcu też dołączył do żołnierzy tak samo jak i jego rodzice. Na początku nie był zadowolony z takiego obrotu spraw, chciał być z dala od nich, a co do czego to widział ich praktycznie przez całe swoje szkolenie. Po kolejnych kilku miesiącach przyszła pora na misję, która odbyła się na małej planecie zamieszkanej przez modliszki/mutanty. To właśnie tam zdobył swoje dwie blizny i zdał sobie sprawę że musi o wiele więcej trenować jeśli chce uzyskać taki poziom mocy by nie musieć być zależnym od nikogo.
Techniki:
Ki Blast
Flight
Planeta/Miejsce zamieszkania: Vegeta


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Fuji

Pisanie by Shin on Nie Cze 04, 2017 2:01 pm

Wygląd-Może być
Charatker- ++++++++
Historia-Do zaakceptowania.
AKCEPTACJA KP

Wyślij staty do MG, załóż odpowiednie tematy i daj do nich linki w podpisie. (Trening i Rozwój.)
avatar

Shin

Liczba postów : 396

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach