Aran

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Aran

Pisanie by Aran on Sob Cze 24, 2017 3:19 pm

First topic message reminder :

Imię: Aran
Rasa: Changeling
Klasa: Wojownik
Wygląd: Aran jest z rodu Aikaru podobnie jak jego ojciec. Aran zaledwie mierzy 1 metr i 50 cm i waży 50 kg. Jego skóra jest koloru niebieskiego. Ma czarne oczy, cienkie usta i prosty nos. Na szyi ma amulet swojego ojca. Ma białe naramienniki i zielone nagolenniki. Jest niezbyt umięśniony, ale można zauważyć średnie mięśnie na ramionach. Zakłada swoje fioletowe gi uplatany zielonym pasem na niezbyt muskularny korpus. Ma zieloną głowę bez żadnych rogów, ma niebieski mózg zajmujący przestrzeń od czoła aż do politycy. Ma paskowany ogon o kolorze niebiesko-zielonym. Jego gi ma dziurę na jego smukły ogon.
Charakter: Aran ma nietypowy charakter. Jest on wyjątkowym changelingiem, albowiem nie jest on złoczyńcą. Wydaje się być... trochę energiczny. Ma bujną wyobraźnię i bardzo lubi przygody, niż zwykłe changelingi. Brak mu nawet przerwy w życiu codziennym. Wciąż wymyślał różne pomysły na rzeczy, żeby ktoś się zajął, ale... do innych changelingów jakoś nie trafia. Myślą, że to jest nudne, żmudne i marnują czas. Jednak rzeczy, które robi, są ciekawe, szybkie i cudowne. W walce skupia się, jak pokonać danego przeciwnika. Nie brakuje mu kultury. Jednak changeling chciał mieć jedno marzenie- zostać żołnierzem armii Friezy.
Historia:
Ojciec Arana wstał z łóżka. A Aran spał jak zabity...
Wstawaj! - usłyszał. Ojciec groźnie spojrzał na młodego changa.
Czas na trening! - ryknał po raz kolejny, tym razem rzucając nim o ścianę. Aran pozbierał się szybko. Zdawał sobie sprawę, że ojciec nie żartuje. Natychmiast podniósł się z ziemi i stanął na baczność.
Tak jest! - powiedział.
I ruszyli... Treningi ze swoim ojcem przynosiły mu sporą satysfakcję. Jego ojciec czuł, że Aran rośnie w siłę. Był bardzo zadowolony. Doskonale pamiętał swój pierwszy strzał ki... strzał, którym trafił staruszka. Wyrzeczenia, poświęcenia, codzienne udoskonalanie swojego ciała, tylko po to, by kiedyś zostać jednym z żołnierzy armii wielkiego imperatora Friezy. Kiedyś i ja jego prześcignę - myślał, wymieniając ciosy ze swym rodzicielem. Aran wiedział, że ze swoją aktualną siłą nie ma z nim żadnych szans. Od zawsze czekał na jego dzień w którym Aran wygra. Na razie tylko walczył normalnie... Świadomość, że kiedyś nadejdzie dzień zwycięstwa, dodawała mu niezwykłych sił...

2 lata później...

Teraz nadszedł twój czas, żebyś zapisał się do armii Friezy- rzekł ojciec Arana, ledwo łapiąc oddech po jego strzale ki. Młody Changeling uśmiechnął się lekko. Dziękuję ci ojcze za te treningi. - powiedział. Wzleciał w powietrze. Zmierzał w kierunku koszar, w kierunku swego przeznaczenia.
Aran:Dzień dobry, chciałbym się zapisać do armii Friezy.
Rekruter:Uhm, zobaczmy.
Zapadła cisza. Rekruter przeglądał książkę i chciał wiedzieć, czy jest miejsce na żołnierza czy nie.
Rekruter:A! Jest miejsce! Proszę podpisać kontrakt na to, że jesteś żołnierzem armii.
Aran:Ok, gdzie mam się podpisać?
Rekruter:Podpisz tu, tu i tu. Tak więc, witamy w armii... e.. jak się nazywasz?
Aran:Nazywam się Aran rodu Aikaru.
Rekruter: Więc, Aranie, masz tutaj przepustkę i przyjdź do sali treningowej.
Aran: (Tak! Nareszcie jestem żołnierzem!)
I tak spełniło się marzenie- został żołnierzem armii.
Techniki:
Ki Blast
Flight
[u]Planeta/Miejsce zamieszkania: No.79

Ostatnio zmieniony przez Aran dnia Sob Lip 29, 2017 4:15 pm, w całości zmieniany 42 razy

Aran

Liczba postów : 7

Powrót do góry Go down

Re: Aran

Pisanie by Aran on Wto Cze 27, 2017 7:31 pm

A w ogóle jak są zrobione misje? Jakie są? Myślałem, żeby zrobić coś ciekawego, ale jakoś nie potrafię.

Aran

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jirri on Sro Cze 28, 2017 12:40 pm

Koleś, najprostsza sprawa. Napewno nie ratowanie jakiejś staruszki i szukanie naszyjnika. Cholera, misja dla żołnierza to najprostsza rzecz - zabij dezerterów, infiltruj cośtam. Ja się na serio zastanawiam, czy ty nas tu poważnie traktujesz.

Jirri
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 313

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aran on Sro Cze 28, 2017 6:34 pm

Ok, dzięki, już wiem jak zrobić tą kartę. Trzeba pójść do koszar, zrobić misję typu zabicie dezerterów, czy czegoś tam infiltrowanie. Tylko gdzie znajdują się koszary? Naprawdę o tym wszystkim nie wiem NIC!

Aran

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shin on Sro Cze 28, 2017 7:35 pm

Aran. Z tego co widzę porady w postach nic ci nie dadzą, więc jeśli chcesz od MG jakąś pomoc, zapraszam na nasz ChatBox. Znajdziesz go na samym dole naszej strony głównej.

Shin

Liczba postów : 401

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Sro Cze 28, 2017 8:42 pm

Tak jak wspomniał Shin, najlepiej wejść na chat. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy każdą wątpliwość Smile.

Pozdrawiam, Antical

Antical
Kicked over 9000!

Liczba postów : 161

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jirri on Sro Cze 28, 2017 8:59 pm

Antek, obawiam się, że nie powinieneś tu pisać.

Jirri
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 313

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aran on Czw Cze 29, 2017 6:18 pm

Tylko nie wiem jak ten dziadowski chatbox znaleźć! Zrozumiałem co napisał mi Ryu, ale nic nie wiem!

Aran

Powrót do góry Go down

Pisanie by Haricotto on Pią Cze 30, 2017 3:10 pm

Aran, nasz chatbox znajduje się na samym dole strony.

Haricotto
Admin/Time Patrol
Admin/Time Patrol

Liczba postów : 930

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aran on Pią Cze 30, 2017 4:11 pm

Ok, już wiem.

Aran

Powrót do góry Go down

Pisanie by Aran on Sro Lip 12, 2017 7:42 pm

wiecie ja czytałem opis Jirriego, przerobiłem wygląd i charakter. Nawet przerobiłem historię i zrobiłem tak, że ojciec Arana żyje. I wiem, historia jest kiepska i krótka (17 linijek?).

Aran

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Czw Lip 20, 2017 2:54 pm

Cóż, nadal nie zastosowałeś się do wskazówek żadnego gracza, tym bardziej, że dostałeś gotowe opisy od różnych użytkowników. Pozdrawiam ^.^

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1078

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry