Go down
avatar
Gość
Gość

Czcigodny Midoro  Empty Czcigodny Midoro

Wto Lip 04, 2017 12:51 am
Imię: Midoro
Wiek: 44
Rasa: Kaioshin
Wygląd: Młodzieniec uchodzi za ładnego i przystojnego nawet w boskich kręgach. Rysy twarzy mimo iż dopiero się kształtują już wywołują westchnienia kilku jego rówieśniczek. Do tego dochodzą srebrno białe włosy jak u większości osób tej rasy. Fryzura również nie wyróżnia się niczym specjalnym gdyż są to szpiczaste włosy, odrobinę dłuższe z tyłu i lekką grzywką z gołymi bokami. Midoro nosi typowe stroje bogów w kolorach bieli i lekkiego błękitu. W uszach znajdują się pomarańczowe kolczyki które pewnego dnia może zostaną zastąpione zielonymi odpowiednikami o wielkiej mocy.
Charakter: Midoro jest bardzo ambitnym bogiem. Mimo młodego wieku planuję kiedyś objąć posadę opiekuna którejś części wszechświata lub nawet zostać samym Dai Kaio. Oczywiście póki co jest młody a jak na taką osobę przystało czasem zdarza oddać mu się oddać przyjemnością pozostawiając obowiązki na potem. Jest bystry i szybko pojmuję nową wiedzę którą chłonie niczym gąbka. Nie ważny jest temat lecz sam fakt poszerzania wiedzy. Jako Bóg musi w końcu dużo wiedzieć. Nie zapomina jednak o treningu fizycznym choć wolał by walczyć dopiero w ostateczności. W stosunku do innych bogów jest miły i koleżeński lecz umie się już zachować w obecności ważniejszych person. Jednym słowem dobry, miły Bóg.
Historia: Chłopak jak na każdego shinjina przystało został zrodzony z owocu drzewa Kajiu które pewnego dnia postanowiło spaść na ziemię. Jego osobą szybko zainteresowała się dama która byłą zaledwie rok starsza od niego. Na imię miała Sonia i od wczesnych lat trzymali się razem. Wspólnie się bawili, spędzali czas, rozmawiali, wymieniali spostrzeżeniami czy też później naukami. Chłopak rósł i uczył się życia od starszych sobie bogów. Poznawał tajniki mocy, sztuk walki, wiedzę o innych rasach zamieszkujących wszechświat, zasadach panujących w świecie bogów, pozycji ważnych person i tak dalej i tak dalej. Po czterdziestu latach gier i zabaw ze swoją przyjaciółką doszło między nimi do bardzo poważnej rozmowy. Oboje zadecydowali, że czas sielanki należy odłożyć na bok i zacząć być szanującymi się bogami. Rozpoczęli konkurencyjny wyścig kto jako pierwszy zyska opiekę nad którąś częścią wszechświata. Od tego momentu Midoro zaczął czerpać radość i satysfakcję z każdej nowo zdobytej wiedzy, zwłaszcza jeśli Sonia jej nie posiadła. Tak rozpoczyna się przygoda młodego boga ku wielkości.
Techniki: Bukujutsu, Ki Blast, Kai kai



Planeta/Miejsce zamieszkania: Królestwo Kaioshin


Ostatnio zmieniony przez Midoro dnia Wto Sie 22, 2017 11:40 am, w całości zmieniany 4 razy
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Czcigodny Midoro  Empty Re: Czcigodny Midoro

Wto Lip 04, 2017 6:51 pm
Już teraz pomogę ci co do wieku-Taki ja czy Shiro (No, jak jeszcze byłem Kaioshinem) Mieliśmy jako młodzi Bogowie ponad 50. No, Shiro to w ogóle 70 sobie walnął.
avatar
Gość
Gość

Czcigodny Midoro  Empty Re: Czcigodny Midoro

Wto Lip 04, 2017 8:09 pm
Shiro juz mi pisal. Poczytalem wiki etc i juz mam wszystko ogarniete tylko musze do domu wrocic xd
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Czcigodny Midoro  Empty Re: Czcigodny Midoro

Wto Lip 04, 2017 11:07 pm
O Jeżu Najukochańszy co to za staty w KP, teraz dopiero zauważyłem. Precz mi z tym! Chowam ci je w Hide dobry Kaioshinie.
avatar
Gość
Gość

Czcigodny Midoro  Empty Re: Czcigodny Midoro

Pon Sie 21, 2017 9:53 pm
Zmień, że to nie kolczyki potara, tylko ich imitacja, jako, że nie jesteś Kaioshinem, tylko uczniem.
avatar
Gość
Gość

Czcigodny Midoro  Empty Re: Czcigodny Midoro

Wto Sie 22, 2017 1:30 pm
Akceptacja
Sponsored content

Czcigodny Midoro  Empty Re: Czcigodny Midoro

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach