Degradacja Shina

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Degradacja Shina

Pisanie by Antical on Pią Lip 14, 2017 5:10 pm

Wnoszę o zdjęcie tytułu Game Mastera użytkownikowi "Shin". Swoją prośbę motywuję tym, iż wymieniona wcześniej persona woli żreć u rodziny niż być nolifem na naszym cudownym forum. Liczę na poparcie zarówno ze strony administracji, jak i graczy, oraz samego zainteresowanego.

Pozdrawiam, Antical.

Antical
Kicked over 9000!

Liczba postów : 216

Powrót do góry Go down

Re: Degradacja Shina

Pisanie by Shin on Pią Lip 14, 2017 5:15 pm

Zgłaszam sprzeciw, owszem, żre u siostry póki ją na to stać, ale nie nołlife przez brak czasu and niedziałający net na Lapku. Dwa razy dawałem net z telefonu, ale pakiet mi się zaraz skończy, a internecik jednak lubię.

Ps: Lacitna Śmierdzi Konfidentem. I jeszcze na niego czas marnuje, a już na mnie ryj drą. Tfu.

Shin

Liczba postów : 395

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Lip 14, 2017 5:17 pm

Chciałbym również dodać, że wspomniany w pierwszym poście "GM" Shin obraża innych użytkowników forum. Jak widać w jego poście, napisał mój nick od tyłu i powiedział, że śmierdzę jak On sam. Wydaje mi się, że decyzja powinna być oczywista...

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shiro on Pią Lip 14, 2017 5:34 pm

Całym sercem, całą duszą i ze wszystkich sił swoich stoję murem za tą propozycją. Nasz współużytkownik Antical wykazał się niezwykle odważną inicjatywą podjęcia tej jakże ryzykownej interwencji w niemalże anarchiczny galimatias panujący na naszej wspaniałej stronie. Podane przez powyższego kolegę argumenty są nie do przebicia i jednoznacznie potwierdzają niekompetencję owego Mg do pełnienia wyznaczonego stanowiska. Toteż niniejszym oczekuję odsunięcia pana Oskara Dylaka, znanego bliżej pod nickiem Shin, od funkcji Mistrza Gry w ciągu najbliższych dwudziestu czterech godzin.

Pozdrawiam, Shiro.

Shiro
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 288

http://www.strawpoll.me/12564308

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Lip 14, 2017 5:44 pm

Niekompetencję, oraz potwierdzenie mych słów wizualizuję poniższym zrzutem ekranu.

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honoberuto on Pią Lip 14, 2017 5:55 pm

Panowie Bracia, Sarmacjo szlachetna i jej ludu!
Propozycya Wielmożnego Wojewody Chatowskiego, pana Antykała Kiktołwernajntałzenda, duszy mej łechcić nie raczy czym i na sympatyję mą licho zasłużył sobie, co wyrozumieć należy: wcale.
Wielmożny pan na Leniówisku, a mój drogi brat Schün von Schruikan, co prawdy jest bliskie, skorym do obowiązków swych mistrzowskich wykonywania w istocie nie jest. Zali jednak argumentum ten wart cośkolwiek? Przeczę, panowie bracia, przeczę! Bowiem prawo mam do tego i bronienia się zainteresowanego a oskarżonego krzyż unieść postanowiłem. Aże ius kłamu mi nie zadaje, veto powiadam przy pełni odpowiedzialności, k gloryi Rzeczypospolitej Enaderjuniwerskiej.

(-) Hubert Szablarczyk - Hrychowicz herbu Godziemba, pan na Łucku.

Honoberuto
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 442

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Lip 14, 2017 6:14 pm

Jak chyba każdy, zdrowo myślący człowiek potrafi zauważyć Pan Honoberuto, brak argumentów, które świadczyć mogłyby na stronę oskarżonego w tymże temacie Shina, usiłuje ukryć piękną, staropolską mową. Myślę, że każdy z nas tutaj zebranych winien jest gardzić tym fałszywym zachowaniem. Honoberuto obraził mnie jednak. Przekręcenie mego imienia i nazwanie mnie "Antykałem" po pierwsze - jest bezczelne, a po drugie - nie trafione, ponieważ bardzo lubię kupę. Wnoszę za tym o jak już wcześniej zostało wspomniane - degradację Shina ze stanowiska MG, oraz karne punkty dla użytkownika "Homoberuto".

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honoberuto on Pią Lip 14, 2017 7:53 pm

Waść obaczyć raczy: Nie byłem ja skory do argumentów podawania, albowiem nic w całym bożym świecie w stanie nie jest Pana Brata naszego obronić. Nic prócz prawa veta naszego, z którego korzystać pragniemy, bowiem taka konieczność zaszła.

Honoberuto
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Lip 14, 2017 8:00 pm

Nie ma weta, WINNY

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Honoberuto on Pią Lip 14, 2017 8:13 pm

Zaśby winny! Veto, mospanowie, veto, na Admina, na Pospolitą Enaderjuniwerską Rzecz!

Honoberuto
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zun on Pią Lip 14, 2017 10:04 pm

Veto. Shin na prezydenta, Antical do piachu. Tak właśnie mówię.

I nie, nie przekupiłem Hona w żaden sposób.

Hono, te dodatnie punkty ci potem wyślę, buziaczki.

Zun

Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Sob Lip 15, 2017 12:21 pm

Od momentu w którym prawda wyszła na jaw, jestem nieustannie atakowany przez bandytę, zwanego również Shinem. Kolejny dowód "kompetencji" oskarżonego:

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Zun on Sob Lip 15, 2017 12:24 pm

Jarek, ty to jesteś dobry aktor. 10/10 gra aktorska, 9/10 temat sztuki. ;***

Zun

Liczba postów : 8

Powrót do góry Go down

Pisanie by Shin on Sob Lip 15, 2017 12:28 pm

CAŁA PRAWDA https://imgur.com/a/mSG26

ZAPOMNIAŁEŚ CHYBA ŻE JESTEM NAJWIĘKSZYM ŚMIECIEM JAKIEGO ŚWIAT WIDZIAŁ XDDDDDD

Shin

Liczba postów : 395

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Sob Lip 15, 2017 12:34 pm

Użytkownik Shin wykazał się właśnie czysto politycznym zagraniem. Pokazał nam wszystkim tu zebranym spreparowanego screen shota. Myślę, że jego zachowanie zasługuje nie tylko na potępienie, ale również na wyciągnięcie o wiele dalej idących konsekwencji. Postuluję zatem nie tylko o odebranie tytuły MG. Wnoszę o usunięcie konta "Shin" bez możliwości powrotu.

Pozdrawiam, Antical.

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Gość on Sob Lip 15, 2017 4:34 pm

czemu tak?

Gość
Gość

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Sob Lip 15, 2017 9:31 pm

Po wysłuchaniu każdej ze stron a również świadków, wraz z ławą przysięgłych ogłaszam co następuje:

Wszelkie zarzuty wobec Shina zostają oddalone, a przewód sądowy zamknięty.

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1184

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry