Go down
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Plebiscyt Empty Plebiscyt

on Pią Lip 21, 2017 7:10 pm
Witam,

Już wczoraj wpadłem na ten pomysł. Osoby, które były wtedy na chacie wiedzą na czym polegał, jednak przedstawię go również tutaj, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię. Generalnie, cała idea polega na tym, że Mistrzowie gry czytając forum, czy też prowadząc komuś przygodę zapisują sobie posty, które według nich są godne uwagi. Następnie, raz w miesiącu spośród tych postów, każdy MG wybiera 2, które biorą udział w głosowaniu na post miesiąca. Na post dodany przez danego MG mogą głosować wszyscy, oprócz tego MG, który go wstawił. Autor zwycięskiego posta otrzymuje 2pkt do statystyk. Myślę, że wszystko zostało w miarę klarownie opisane.

Pozdrawiam, Antical

PS. Nie chodzi o najśmieszniejszy post. Chodzi o post, który jest najciekawszy treścią, tudzież wywołuje największe pokłady uczuć (Nie chcemy, żeby Sitar dostawał darmowe 2pkt co miesiąc).
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 327
http://www.strawpoll.me/12564308

Plebiscyt Empty Re: Plebiscyt

on Pią Lip 21, 2017 8:01 pm
Mnie się właściwie pomysł nie podoba. Wybitne posty i tak są nagradzane dodatkowymi punktami, a taki wyścig szczurów dodaje niepotrzebną presję współzawodnictwa w zwykłym pisaniu. Ale zobaczmy, jakie zdanie będzie miała reszta, może w praktyce wyjdzie to lepiej niż na "papierze".
avatar
Gość
Gość

Plebiscyt Empty Re: Plebiscyt

on Pią Lip 21, 2017 9:41 pm
Jestem na nie.

EDIT:
Miałem napisać jakieś argumenty, więc oczywiście je podam. A więc, pomysł mi się po prostu nie podoba, czytam go i mi się nie podoba, z jakiego powodu? Nie mam pojęcia, ale może dlatego, że nie mam zamiaru porównywać jednego posta z drugim, bo tak.
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Plebiscyt Empty Re: Plebiscyt

on Pią Lip 21, 2017 10:57 pm
Jak najbardziej szanuję obydwie powyższe wypowiedzi. Pozwolę sobie odnieść się do obydwu.

- Shiro mylisz wyścig szczurów z motywacją. 2 pkt to wcale nie tak dużo, a otrzymuje je tylko jedna osoba. Presja współzawodnictwa? No tak, zapomniałem, że gramy na forum teletubisiów.

- LaptorA tak serio. Myślę, że jak ktoś złapię wenę to ten pomysł pozwoli mu tylko lepiej ją rozwinąć. Tutaj nie ma współzawodnictwa i wbrew pozorom nie ma również dodatkowej pracy dla MG.
Podoba Ci się post? Kopiujesz link, albo po prostu go pamiętasz i kopiujesz link w dzień plebiscytu. Myślę, że to niewielki wysiłek, a ciekawe urozmaicenie.

Pozdrawiam, Antical
Sponsored content

Plebiscyt Empty Re: Plebiscyt

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach