Nowa, cudowna gra mobilna!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Nowa, cudowna gra mobilna!

Pisanie by Laptor on Sob Lip 22, 2017 9:49 pm

Arena of Saiyan to świetna gra na androida, którą odnalazłem dzisiaj. Na raz wbiłem 35lvl i zeżarło mi całą baterię na działce haha. Nazwa jakaś taka... Do dupy w sumie bo po prostu zrobili pewnie pod ludzi, 60% fanów kocha saiyan, więc nazwa ma zachęcić. Gra fabularna w której tworzy się 4 osobowe grupy z każdej postaci w DBZ i DB (Jest Bulma, Goku, Raditz i praktycznie każdy, nawet ssj4 czy Beerus), dodatkowo jest napisane kto z kim współgra przez co dostajemy bonus ataku postaci. Przykładowo jeśli w jednym teamie z Goku będzie Young Gohan, Bulma, Piccolo i Frieza to dostaniemy +40% DMG i +40% HP. Jeśli w jednym teamie z Jeicem będzie Ginyu, Reecome, Burter, Guldo to mamy tak samo. Generalnie jest tak: 4 osoby w teamie + Backup + parę osób jako "partner", dzięki któremu również możemy otrzymać bonusy (osoby wypisane mogą być w teamie lub w dziale "partner".

Rozgrywka to fabuła DB i DBZ, od przybycia Raditza, zapewne po wydarzenia z Beerusem (póki co). Podczas gry zdobywamy zeni, za które ulepszamy postacie, upgradujemy przedmioty, kupujemy różne itemsy, zdobywamy też przedmioty podzielone na kategorię, można ulepszać itemy poprzez stackowanie, można upgradować postać na 2 sposoby: LVL oraz Stackować z takimi specjalnymi itemami, których od chuya i zdobywa postać dzięki temu LVL upgrejdu, dzięki czemu odblokowujemy kolejne skille postaci. Różne postacie są podzielone na różne smocze kule (im więcej przy postaci smoczych kul tym potężniejsza postać), ale postacie zdobywa się losowo: W trakcie gry zdobywamy smocze kule jako itemy, które możemy wymienić w specjalnym sklepie "Summon" i tak wybrać, czy kule wykorzystujemy do odblokowania losowej postaci albo ubrania dla postaci. Są klany, są turnieje dla graczy, rankingi, nagrody, eventy, osiągnięcia dające mnóstwo diamentów, jest coś takiego jak "adventure" gdzie mamy 32 pkt i mamy obrazek lecącego Goku na kinto, gdy naciśniemy "GO" zdobywamy expa i zeni + itemy, są questy, jest coś takiego jak DUNGEON to fajny tryb, który pozwala zdobyć ciekawsze itemy i więcej diamentów i zeni, odblokować postacie. Aha i tryb fabularny podzielony jest na własne "sagi" w każdej sadze jest 10 walk z NPC, podczas każdej z nich zdobywamy do 3 gwiazdek (jeśli nikt nie zginie z naszego teamu) a gwiazdki służą do tego, że jak mamy 10/30 gwiazdek otwieramy skrzynie z nagrodą, 20/30 lepszą skrzynię i 30/30 złotą (zazwyczaj z częściami postaci, lepsze postacie potrzebują znalezienie 80 fragmentów postaci).

Sama gra jest cudowna, muzyka może nie powala, jednak grafika postaci, animacja, efekty ... No po prostu grajcie! Nick mam tam taki jak tutaj. Można pomyśleć o klanie jakby się parę osób zdecydowało, ale najpierw pograjcie i zobaczcie, czy się nie znudzi.

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1184

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Nowa, cudowna gra mobilna!

Pisanie by Guts on Wto Lip 25, 2017 2:33 am

Grałem i muszę powiedzieć że mnie również wciągneło. Przyjemna gierka. Polecam. Można mnie tam znaleźć pod nickiem Quiet

Guts
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 48

Powrót do góry Go down

Re: Nowa, cudowna gra mobilna!

Pisanie by Shin on Wto Lip 25, 2017 3:02 pm

Hmm. Wygląda... Interesująco i przystępnie.
Nawet polecam. Gram jako Shinmasu <3

Shin

Liczba postów : 395

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry