Cheri

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Cheri

Pisanie by Cheri on Sro Lip 26, 2017 6:14 pm

Dane weryfikacyjne komisji:
Imię:  Cherī
Wiek:  17
Rasa: Changeling

Charakterystyka żołnierza:
Wygląd:  Obiekt należy do rasy changelingów. Posiada cechy charakterystyczne należące do przedstawicieli ras podległych dymorfizmowi płciowemu. Cechy te przyjmują postać wypukłej klatki piersiowej, szerokość barków mniejsza niż u standardowego przedstawiciela rasy, rozstaw bioder uznano za zbyt szeroki, jednak nie wpływający na możliwość pełnienia służby. Podczas oględzin ogona jak i kończyn nie stwierdzono innych różnic. Skóra przybrała barwę białą z fioletowym przebarwieniem na twarzy ciągnącym się od pancerza do szyi, symetrycznie po obu stronach głowy. Naturalny pancerz wytworzony przez organizm posiada barwę jasno różową. Kryształy znajdujące się w ciele są ciemniejsze niż pancerz, prawdopodobnie jest to czerwień, lub jakiś inny odcień różu, jednak właściwe określenie barwy zależy od oświetlenia i obserwującego. Innych nietypowych zmian nie stwierdzono. 

Charakter:
W sprawie awansu szeregowej Cheri zobowiązany do udzielenia informacji zeznał co następuje: 
Szergowa Cheri podczas służby wykazała się wysoką dyscypliną. Bez oznak sprzeciwu czy zbędnych pytań wykonywała wydane jej rozkazy. Począwszy od standardowych czynności do wykonania rozkazu egzekucji na innym z członków oddziału. Stosunki z resztą przydzielonego mi oddziału uznać można za poprawne, może nawet dobre. Wydawała się odnosić do nich w sposób przyjazny. Podczas zaleconych sparingów jej działania wskazywały na wykorzystywanie pełni swojej siły, co zaowocowało rozległymi ranami. Podczas dokonywania egzekucji powiedziała, cytując: "Słaby żołnierz jest hańbą swojego dowódcy i całej armii, ty swoim poziomem przynosisz ujmę całej rasie". Koniec cytatu. Szeregowa głosi tezę o wyższości rasy changelingów, jak i dobro armii uznaje za najważniejsze dla siebie. Podczas przebiegu służby nie stwierdzono żadnych przeciwwskazań...

W związku ze złożeniem prośby o awans przesłuchano również osoby związane prywatnie z wnioskującą:
-Cheri? Ta młódka która nam pomagała, miła dziewczyna. Uczynna no i zawsze uśmiechnięta, uwielbiało dowiadywać się nowych rzeczy, zwłaszcza o wojsku. Sama chciała być żołnierzem, przynieść nam chwałę.
(Zapatrzona w armię, przekonania nie stoją na przeszkodzie wykonaniu rozkazu)
-Młoda pomagająca kombatantom? Pamiętam ją, często przychodziła do sklepu, była urocza, ale wydawała się taka głupiutka. Gdyby mogła wykupiła by wszystkie słodycze. Zwłaszcza różowe, miała jakiegoś fioła na ich punkcie.
(Prawdopodobny zalążek choroby psychicznej, niedojrzała)
-Pamiętam, dostała rozkaz pomóc kombatantom. Gardziła nimi mówiła, że jeśli zwykły śmieć sprawił, że nie mogą służyć armii przynoszą hańbę rasie, że utrzymanie ich to błąd.
(Gardzi słabymi, uważa inne rasy za "niższe").

Biogram:
Dane sprzed rozpoczęcia szkolenia: 
 Podczas urodzenia moc określono no poziomie 400 jednostek. Wynik porównywalny do rozpoczynających służbę w randze szeregowego. Jednostkę należy obserwować i poddać weryfikacji przed rozpoczęciem służby. Stwierdzono powiązania z wojskiem od lat najmłodszych. Przydzielona do pomocy weteranom i kombatantom odnosiła się do nich w sposób przyjazny. Dane wywiadowcze stwierdzają jednak stosunek negatywny, wykazywała ona pogardę, uznała kalekich żołnierzy za przynoszących wstyd całej rasie. W jej mniemaniu ujmą było pozwolenie na dokonanie dekapitacji, bądź dopuszczenie do doprowadzenia  do uszczerbku na zdrowiu uniemożliwiającego dalszą służbę przez rasy określane przez nią mianem "niższych". Wykazywała zainteresowanie służbą wojskową, powód nie stwierdzony, korzystała ona z szerokiej wiedzy kombatantów w celu dokonania samowolnego szkolenia. W czasie po za szkoleniami i wykonywaniem zaleconych obowiązków jednostka dokonywała spożycia dużej ilości produktów o wysokiej zawartości cukru. Stwierdzono częsty zakup przedmiotów o barwie różowej. (prawdopodobnie zalążek choroby psychicznej).

Przebieg służby: 
Lat 12, stwierdzono dobrowolne zgłoszenie się do czynnej służby wojskowej. Jednostka wykazuje duży potencjał, moc na poziomie 500 jednostek kwalifikuje ją do rangi starszego szeregowego. Z powodu młodego wieku skierowana została na podstawowe szkolenie w celu weryfikacji możliwości bojowych. W trakcie szkolenia stwierdzono wysoką samodyscyplinę i karność. Rozkazy wykonywane były bez zbędnych pytań, ani oznak sprzeciwu. Żołnierz na pytania związane z dobrowolnością zgłoszenia głosił tezę jakoby chciała przynieść chwałę swojej rasie, a swoją osobą wspomóc dumną armię lorda Freezera. (prawdopodobnie jednostka wykazuje wierności i armii, a nie przywódcy samemu w sobie.)Jednostka w trybie normalnym przebyła pełne szkolenie. Postanowiono wysłać jednostkę na szkolenie dodatkowe do momentu osiągnięcia wieku uprawniającego do podjęcia służby.
Lat 14, stwierdzono zakończenie szkolenia dodatkowego. Jednostka osiągnęła jedna z największych wyników podczas testów. (z powodu wieku testy powtórzono, wynik jednak pozostał niezmienny, nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości w procesie.) Zauważono wzrost poziomu bojowego, w przeciągu dwóch lat podniósł się o 100 jednostek. Aktualny poziom określono na 600 jednostek. Stwierdzony skok mocy zbliża żołnierza do granicznego poziomu przeciętnego. Komisja stwierdza przeniesienie jednostki do korpusu szeregowego w celu dalszego szkolenia. (rozwój psychiczny przebiega prawidłowo)
Lat 16, po odbyciu dwuletniej służby w randze szeregowego jednostka wnosi o awans do stopnia starszego szeregowego. Podczas przebiegu służby dotychczasowej nie stwierdzono przeciwwskazań. Poziom bojowy określono na 650 jednostek. Żołnierz osiągną niemalże przeciętną wartość graniczną. (mimo nieosiągnięcia wieku zobowiązującego do służby obowiązkowej.)Żołnierz pomimo upływu czterech lat od rozpoczęcia szkolenia wciąż trzyma się tezy o wyższości rasy changelingów i potędze armii. (czas spędzony na przepustce jednostka wciąż spędza na spożyciu produktów wysokocukrowych. Rozwój choroby psychicznej prawdopodobnie zatrzymany na początku służby)
-Komisja stwierdza brak nieprawidłowości, w zgodzie z prawem wojskowym Szeregowy Cheri od dziś dostępuje rangi Starszego szeregowego.

Charakterystyka bojowa:
avatar

Cheri

Liczba postów : 111

Powrót do góry Go down

Re: Cheri

Pisanie by Shin on Sro Lip 26, 2017 10:16 pm

Akcept

Co tu dużo mówić, ostatnio tak dobrze się bawiłem przy czytaniu KP Aymi. Bylebyś szybko znalazł Avek i założył wszyściutkie potrzebne tematy pod nową koleżaneczkę.
avatar

Shin

Liczba postów : 396

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach