Rocznica Forum, Tenkaichi Budokai i Time Skip

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rocznica Forum, Tenkaichi Budokai i Time Skip

Pisanie by Admin on Pon Lip 31, 2017 11:58 am

Witajcie! Przygotowaliśmy dla was garść informacji. Zapraszmy do lektury!

~Rocznica Forum Dragon Ball: Another Universe PBF~

Od powstania forum minęło sporo czasu. Najstarsi Kaioshinowie nawet nie pamiętają, kiedy tak naprawdę rozpoczął się proces tworzenia Dragon Ball: Another Universe PBF. Wiele razy stawiani byliśmy pod ścianą, zastanawiając się, czy to akurat odpowiedni kierunek do obrania. Niemniej jednak, pomimo wielu ciężkich chwil, w których pojawiało się zwątpienie, udało się stworzyć coś, z czego radość czerpią ludzie do dziś. Wiele osób przewinęło się przez nasz wirtualny świat. Niektórzy są z nami od samego początku, za co należą im się szczerze podziękowania, inni zaś dołączyli stosunkowo niedawno. Jakby nie było, jedni i drudzy są mile widziani na forum, ponieważ to wy tworzycie ten świat i to dla was został stworzony na pierwszym miejscu. Mówiąc krótko - bez was nie ma nas. Gdyby nie wy, to forum zostałoby zapomniane i porzucone w czeluściach internetu.

Wracając jednak do meritum, dosłownie rok temu, w czerwcu 2016 roku pojawił się pierwszy fabularny post, otwierający rozgrywkę na tym PBFie. Z tej okazji obchodzimy Pierwszą Rocznicę Forum!
Z tego miejsca chcielibyśmy życzyć wam, graczom, jak i nam samym, wszystkiego najlepszego i żeby nasze forumowe marzenia ziściły się prędzej niż później!


~Pierwszy Turniej Tenkaichi Budokai~

To nie koniec dobrych informacji!

Pierwszy forumowy Tenkaichi Budokai dobiegł końca! Trwał nieco dłużej, niż na początku się tego spodziewaliśmy, jednakże dostarczył dodatkowej zabawy, która nijak nie kolidowała z właściwą, kanoniczną przygodą fabularną.

Zwycięzcą Juniorów została Aymi! Gratulujemy zwycięstwa i życzymy ich jak najwięcej w przyszłości. Przypomnę tylko, że Aymi jest naszą forumową maskotką. I nie, nie z tego względu wygrała Turniej. To czysty zbieg okoliczności! Serio!

Zwycięzcą Seniorów został... Shiro! Shinjin, który okazał się być lepszy niż Saiyanie i Changelingowie! Gratulujemy zwycięstwa, oby tak dalej!


Nagrody w postaci punktów zostaną rozdane już niedługo, zaraz po tym, jak oficjalnie ogłoszony zostanie...

~Time Skip~

Niedługo zegar fabularny zostanie przestawiony do przodu o... cały rok! To stosunkowo niewiele czasu, jednakże w rok może wydarzyć się naprawdę wiele. Z tej okazji obowiązkiem graczy będzie napisanie krótkiego opowiadania (tydzień czasu, maksymalnie 3 strony w Wordzie, pisanych czcionką Times New Roman w rozmiarze 12), które przedstawiać będzie przygody postaci z minionego roku. Zostanie utworzony specjalny dział, do którego wrzucane zostaną wszystkie opowiadania.
Trunks i Czasochodzik zgodzili się nam pomóc. Tylko szybko! Zanim dopadnie nas Bóg Zniszczenia Beerus i ukarze za manipulację czasem!


Time Skip nie obejdzie się bez punktów (oraz specjalnych rzeczy dla mechaników), które przyznane zostaną do rozdania w statystyki. Zostaną one podane razem z nagrodą za udział w Tenkaichi Budokai. Dodatkowo, podczas Time Skipu, postacie będą mogły się nauczyć:
- 1 techniki, 1 umiejętności,
lub
- 2 technik, 0 umiejętności.
Wybór należy do graczy.

To już niedługo! Wytrzymajcie jeszcze chwilkę.
Ganbare, minna~!
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 322

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Rocznica Forum, Tenkaichi Budokai i Time Skip

Pisanie by Admin on Wto Sie 01, 2017 1:38 pm

Update dot. Time Skipu~

Czas na napisanie opowiadań: 01.08.2017 - 08.08.2017
Opowiadania należy wrzucać do TEGO działu.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 322

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach