Go down
Cheri
Cheri
Liczba postów : 111

Kwatera Cheri Empty Kwatera Cheri

on Sro Sie 02, 2017 12:02 am
Prywatna kwatera przydzielona Cheri. Miejsce gdzie spędzać może czas kiedy nie znajduje się na poligonie, sali treningowej, czy nie wykonuje żadnej misji. Samo mieszkanie nie jest duże, jednak znajduje się w nim wszystko co potrzebne, a nawet kilka zbędnych rzeczy.


Korytarz:
Krótki korytarz który wita każdego po przekroczeniu progu jej mieszkania. Przy wejściu na lewo znajduje się szafka na buty, z której nasza bohaterka korzysta niezbyt często, a po prawej znajdują się haczyki z zawieszonymi różnymi kurtkami i płaszczami głównie w kolorach czerni i różu. Całość pomieszczenia wyłożona jest brązowymi płytkami czemu? Tego nie wie nawet właścicielka mieszkania po prostu tak było jak je dostała i tak zostało.


Salon:
Pomieszczenie znajdujące się na końcu korytarza. Największy z pokoi znajdujące się w mieszkaniu. Podłoga wyłożona płytkami, na których znajduje się dywan... puchowy i różowy. Po prawej w rogu znajduje się kanapa również w różowym kolorze, na której zasiada loża złożona z pluszaków i poduszek. Zaraz przed nią znajduje się białego koloru przeszklona ława, a naprzeciw niewielki telewizor. Na końcu pomieszczenia znajduje się wejście na niewielki balkon.


Kuchnia:
Nieduże pomieszczenie na prawo od salonu. Aneks kuchenny i lodówka przy jednej ścianie, a na przeciw szafki. Nie ma co się rozwodzić, całość pomieszczenia jest wyłożona płytkami.


Sypialnia:
Cheri
Cheri
Liczba postów : 111

Kwatera Cheri Empty Re: Kwatera Cheri

on Czw Sie 03, 2017 1:53 pm
Wracała do mieszkania, droga z sali treningowej nie była daleka, w końcu jej mieszkanie znajdowało się niemalże na samym poligonie. Po drodze obserwowała nocne niebo myśląc o tym jakie rozkazy czekają na nią kolejnego dnia. Nagle z zamyślenia wyrwało ją szczekanie. Spojrzała w kierunku wydawanego dźwięku. Mały nieco zaniedbany pies stał obok drogi. 
-Słodziak, nie bój się. - powiedziała zbliżając się do warczącego malucha. Widać było, że piesek jest przestraszony. Powoli zbliżyła się i wzięła malucha na ręce. Ujrzała obróżkę znajdującą się na jego szyi.

-Funke? Śmieszne masz imię, wezmę Cię do domu i będziesz jak nowy.- Powiedziała kierując swoje kroki w kierunku mieszkania. Weszła do środka z pieskiem na rękach i położyła go na podłodze. Wyjęła lizaka z kuchennej szafki i spojrzała na pieska.
-Chodź do łazienki, zaraz cię ogarniemy. - powiedziała śmiejąc się wesoło.

[start treningu 03/08/2017 12:27]
Cheri
Cheri
Liczba postów : 111

Kwatera Cheri Empty Re: Kwatera Cheri

on Pią Sie 04, 2017 9:59 pm
Mały piesek chyba zaczął czuć się dobrze w kwaterze młodej szeregowej. Zaczął merdać ogonkiem i wesoło poszczekiwać. Wisienka wyszła z łazienki i skierowała swoje kroki do kuchni. W lodówce miała jakieś mięso które po rozdrobnieniu posłużyło jako karma dla psa.
-Dobry piesek. - powiedziała głaskając jedzące zwierzątko. Kiedy maluch już się najadł nasza bohaterka wzięła go na ręce.
-Chodź piesku umyjemy Cię- mówiła wnosząc psa do łazienki. Co prawda nie miała żadnych specyfików do pielęgnacji zwierzęcia, ale uznała, że te bardziej "ludzkie" również będą nadawać się do doprowadzenia pieska do stanu w którym będzie prezentować się jak nowo narodzony. Wysuszyła psa i razem z nim udała się do sypialni.
-Hmm.... wiem. - powiedziała do siebie po krótkim zamyśleniu. Z salonu przyniosła poduszki i koc. Na łóżku ułożyła z niego legowisko i poszła bawić się z psem.

[koniec treningu 04/08/2017 12:27]
avatar
Gość
Gość

Kwatera Cheri Empty Re: Kwatera Cheri

on Wto Sie 08, 2017 8:45 pm
MG

Cheri zaadaptowała sobie pieska, a właściwie przygarnęła. Nawet nie wiedziała, że okropny Honoberuto zwyczajnie dał się zabić, byle tylko trafić do zaświatów i zostawić biedną psinę. Uradowana jedzeniem, wdzięczna właścicielce, od razu skakała i lizała po nogach, jednakże nie długo to trwało, bowiem jej scouter już za moment zapikał.
- Kapral Cheri, zgłosić się do dowództwa, laboratorium, sektor D pokój 9. - Głos ucichł, a Cheri wiedziała doskonale co trzeba zrobić.

z/t http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t217-laboratorium
Sponsored content

Kwatera Cheri Empty Re: Kwatera Cheri

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach