Bar "Supa Saiya"

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Bar "Supa Saiya"

Pisanie by Admin on Pią Gru 04, 2015 9:40 am

First topic message reminder :

Knajpka, w której można zjeść do syta za niewielką cenę. Przychodzi tutaj mnóstwo wojowników i praktycznie każdy zostaje tu tak długo, jak to tylko możliwe. Tłuste jadło i piwo to coś, co należy się takim wojom po robocie. Niekiedy zdarza się, że jest ogromny ruch i nie ma już miejsc siedzących.
Za barem stoją młode Saiyanki, które obsługują (podają tylko jadło i picie, wy zboczeńcy!) klientów.

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 300

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Re: Bar "Supa Saiya"

Pisanie by Tensa on Pon Gru 19, 2016 11:49 pm

-Mogłabym się przejść, ale w obecnym stanie chyba lot, był lepszym wyborem. Oby barman przekazał mi nieco wiadomości na temat tego leku, raczej nie wezmę go nie wiedząc co to.-dziewczyna rozmyślała nad wykorzystaniem leku na własną rękę, jednak bez odpowiednich informacji, nie mogła zrobić zbyt wiele. Droga nie trwała długo, na własne szczęście Halfka mieszkała blisko rynku na którym znajdował się bar. Nie myślała wiele. Była w złym stanie, a czekała ją jeszcze odbudowa domu. Nie miała gdzie się zatrzymać. Pewnym krokiem weszła do baru i podeszła do barmana. -Przepraszam, że wcześniej. Możemy porozmawiać na górze?- powiedziała. Była niemalże pewna, iż barman się zgodzi. Gdy tylko weszli na górę, dziewczyna podała mu pudełko. -Nie sądziłam, że będzie to takie trudne. Nie licząc utraty domu, utarczki z tsufulem, i otarcia się o śmierć, udało się. Nie wiesz, gdzie mogłabym na jakiś czas się zatrzymać?- powiedziała, czekając na odpowiedź barmana. Nie miała zamiaru po raz kolejny go kokietować, była zbyt zmęczona i obolała, aby się tym zająć.

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 418

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Wto Gru 20, 2016 12:07 am

MG

Tensa obejrzała się dookoła w ruinach lecz nie dostrzegła nikogo, mogła również użyć scoutera lecz tego nie zrobiła. Następnie udała się do barmana tak jak ja prosił Panbukin. Jednak! Oszukała rząd Vegety, zabrała jedną kapsułkę leku i ukryła dla siebie. Czy myślała, że barman nie zauważy? Gdy tylko weszła barman skinął głową i od razu poszedł pierwszy na górę, Tensa jakieś 20 sekund za nim. Gdy dziewczyna przemówiła ten nie został obojętny i zaraz jej odpowiedział:
-Chwila chwila spokojnie, wiem już, że wiesz kim jestem i co robię... Ale o co chodzi, co z domem, co z Kuzgu, dał ci tą paczkę? Co się wydarzyło? Zdaj raport. - Facet był lekko poddenerwowany, nie widział nic co się wydarzyło, do tego saiyanka nie wracała zbyt długo jak na taką prostą misje.

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1070

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Wto Gru 20, 2016 12:15 am

Dziewczyna z lekkim opóźnieniem weszła na górę, mężczyzna który zlecił jej zadanie był rozgorączkowany, potrzebował informacji. Na pewno więcej niż miał ich do tej pory ilość jego pytań, okazała się przytłaczająca. Z jego wypowiedzi dziewczyna zrozumiała, że musi zdać raport. Tym razem jednak miało skończyć się bez niepotrzebnych walk.-No więc na spokojnie i po kolei.- powiedziała uspokajając oddech.-Chwilę po tym jak opuściłam ten pokój udałam się od ruin. Kiedy tam dotarłam scouter wykrył dwie energie. Jedna na poziomie zbliżonym do mojego, a druga dwa razy większa. Udałam się do bliższej, tej która była mniejsza. Okazało się, że to tsufulianin. Zareagował agresywnie, jednak po chwili podał się za Kuzgu i dał mi paczkę, sądziłam, że możesz zajmować się czymś nielegalnym. Kazał zanieść mi ją do magazynu. Druga energia przeszukiwała ruiny, sądziłam, że może próbować mnie zatrzymać. Jak się okazało był to prawdziwy Kuzgu. Znalazł mnie w domu. Udało mu się otworzyć paczkę od tsufula. Okazało się, że była to bomba, która uszkodziła nas i zrównała mój dom z ziemią. Kuzgu przekazał mi paczkę leków i kazał ją niezwłocznie dostarczyć. To chyba tyle.- powiedziała, czekając na to co królewski szpieg ma jej do powiedzenia.

Myśli|Mówi
~ Zła
Przydatne Linki:

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Wto Gru 20, 2016 12:29 am

Facet nalał sobie drinka usiadł za biurku i cos zapisał. Następnie wyjął z szuflady scouter i położył na biurku patrzeć na ciebie pytają o i zagadkowe.
-Ładny raport, ale nie dodałaś, że to Ty podsunęłaś mu informacje o tym kogo szukasz, i że nie sprawdziłaś kim jest rzeczywiście... - powiedział i uśmiechnął się, następnie wstał i zabrał od ciebie kapsulki, otworzył na biurku i znowu się uśmiechnął.
-Rozumiem więc... Więc przebadamy ten lek, ma podobno leczyć bardzo dużo obrażeń u wojowników po zażyciu do ustnie lecz by to potwierdzić trzeba będzie to zbadać... Czy jest jeszcze coś co chciałabyś mi powiedzieć? - Dodał po czym podszedł do okna dając ci znać, że masz wyjść jeśli usłyszał odpowiedz przecząco lub nie.

----
Odpisz po odpowiedzi jeszcze jak wychodzisz itp i będzie to koniec przygody.

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Wto Gru 20, 2016 12:39 am

Mężczyzna postanowił nalać sobie drinka i napisać coś zasiadłszy za biurkiem. Wyjął scouter, położył go na biurku i spojrzał zagadkowo na dziewczynę. -Stres związany z obecnością potęgi takiej jak Kuzgu potrafi zdziałać swoje.-powiedziała przybierając niewinny uśmiech. Mężczyzna wziął kapsułki, i otworzył pudełko na biurku znów się uśmiechnąwszy. -Coś dodać... hmm... lepiej zabezpieczyć się na przyszłość, przynajmniej minimalnie.- pomyślała. Dziewczyna wzięła głębszy wdech i przyjęła pozę jakby coś ją krępowało. -Właściwie to jedną rzecz. Kiedy Kuzgu odleciał, a ja ruszyłam do baru, potknęłam się w ruinach domu. Upuściłam pudełko, a ono otworzyło się. Co prawda pozbierałam kapsułki, ale mogą być zabrudzone, lub w jakiś sposób uszkodzone. Przepraszam.- powiedziała. Manipulowała głosem w taki sposób, jak gdyby zaraz miała iść na ścięcie. -Czyli, nie mam się gdzie zatrzymać, ani mieszkać? Cholera, może będę mogła chociaż jakoś to uprzątnąć.- pomyślała schodząc piętro niżej.

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Wto Gru 20, 2016 12:58 am

MG

Kiedy dziewczyna zeszła na dół nie zobaczyła nikogo z gości a było ich całkiem sporo. Przy barze siedziało natomiast dwóch żołnierzy saiyan kosmita w zbrojach i scouterami. Jeden był kosmitą o zielonej skórze, grzebienie na czole i zębami jak wąż. Drugi to saiyan z afro żółtym lecz nie jakimś przystrzyżona, jego włosy były dzikie. Zaraz za halfką pojawił się barman, nawet nie zauważyła go, po prostu poczuła jak zdejmuje jej scouter i tak ogarnęła, że jest za nią.
-Przykro mi to mówić, ale będziesz musiała pójść z panami do królewskiego wiezienia na czas wyjaśnienia całej sprawy. Panbukin dał ci 5 kapsułek, Ty oddajesz 4 a powiedziałaś, że pozbieralaś wszystkie, musiałaś wiedzieć ile ich jest i ile zbierasz bo Panbukin powiedział, że otworzył je przy tobie. Jeśli powiesz gdzie jest ta kapsułka zostaniesz wypuszczona, lub nie... Zobaczymy. Jeśli jednak postanowisz ja sobie zachować to cóż... Śmiało zrób mi ta przyjemność i zostań w więzieniu dla kapsułki która leczy połowę obrażeń u wojownika jednorazowo. Dawno nikogo nie aresztowałem. Podczas gdy barman mówił, żołnierze podeszli do ciebie z dwóch stron. Prawdopodobnie byli twojej siły, może mniejszej? Lecz było ich dwóch no i szpieg królewski. Tensa stanęła przed trudną decyzją. Co zrobi? Zachowa sobie lek, który może się przydać czy nie?

--------
Więzienie oznacza zawieszenie postaci fabularnie na x dni realnych, Hari wiedział o konsekwencjach by nie bylo, że ja to na bieżąco wymyślam sobie xd wie też na ile dni była by ów kara jeśli wybierzesz zachowanie leku. Zdradzić mogę tylko, że nie będzie to miesiąc czy nawet tydzień xD ~ Decyzję pociągają konsekwencje Laptor 2016

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Tensa on Wto Gru 20, 2016 8:29 pm

Tensa zeszła po schodach, pusta sala wywołała u niej nie małe zdziwienie, wiedziała, że nie zwiastuje to niczego dobrego. Halfak zwróciła uwagę na dwóch żołnierzy przy barze. -Cholera, co tu się dzieje? Jedyne co przychodzi mi do głowy to ta schowana kapsułka. Cholera... Warto zaryzykować. To lekarstwo może być przydatne. W razie czego jakoś uda mi się z tego wyłgać. Albo i nie. Nagroda jest warta tego ryzyka.- Szybko analizowała sytuację. Wiedziała, że nie ma wiele czasu, musiała zgrywać głupią, mogło to w jakiś sposób zwiększyć jej szansę na zmniejszenie kary która mogła ją czekać. Jednak jej niepewność nie trwała długo. Dwójka żołnierzy postanowiła zagęścić atmosferę zbliżając się do niej. Co gorsza za nią pojawił się barman, co zauważyła, gdy ten zdejmował jej scouter. Barman wyjawił jej całą sytuację nie miała wiele do powiedzenia. Musiała grać. -W pośpiechu mogłam o jakiejś zapomnieć, skoro nie mam innego wyboru, nie mam zamiaru stawiać oporu. Oby to nieporozumienie szybko się wyjaśniło.- powiedziała. Wyciągnęła ręce w taki sposób, aby cały czas było widoczne i umożliwić założenie jej kajdan. -Oby się opłaciło.- była to jej ostatnia myśl przed aresztowaniem.

Myśli|Mówi
~ Zła
Przydatne Linki:

Tensa
Time Patrol
Time Patrol

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Wto Gru 20, 2016 9:21 pm

MG

Cóż, faktycznie niewiele pomogło jej tłumaczenie się w tej całej sytuacji. Oczywistym było, że jej dom legł w gruzach i nikt za nią nie będzie odbudowywać tego miejsca. Był to spory plus bo fiolka powinna znajdować się w miejscu w którym ją ukryła. Kajdanki zostały jej założone, jeden ze strażników nacisnął guzik i zaczęły się świecić, były one energetyczne i pochłaniający siłę i energię. Żołnierze będąc po obu stronach dziewczyny poszli z nią do podziemnego więzienia w zamku królewskich gdzie została wsadzona do pierwszej lepszej celi, okratowanej a nie zamurowane. Nie posiadała ona żadnego otwory na górze, zarządca otworzył drzwi i je zamknął bez słowa. Było jednak jasne, że po prostu ma oczekiwać na rozwinięcie się sytuacji w jej sprawie, było tam loko, prycza, kibel i umywalka. Wszystko nawet czyste.

Tensa z/t Podziemne więzienie

Laptor
Mistrz Gry

Powrót do góry Go down

Pisanie by Guts on Sro Lip 12, 2017 3:24 pm

Chłopak w biało-zielonym Gi zatrzymał się przed wejściem do baru. Dawno nie był w tym miejscu. Splunął na ziemię i wszedł do środka. Już przy wejściu dało się czuć woń alkoholu. Rozejrzał się w poszukiwaniu stolika. Bar był wypełniony Saiyaninami i odnalezienie pustego stolika sprawiło mu nie małą trudność. W końcu znalazł jeden, mały w rogu. Ruszył w jego stronę. Zanim do niego dotarł zaczepił kelnerkę i poprosił ją o piwo. Wskazał do którego stolika ma je dostarczyć i ruszył dalej. Usiadł i spokojnie czekał aż będzie mógł zwilżyć usta. Nudziło mu się. Szukał jakiegoś zajęcia. Może ktoś będzie chciał zatrudnić wojownika. Albo będzie szukał drużyny do ochrony czegoś ważnego. Wystarczy siedzieć i czekać. Zlecenia same przyjdą. Na razie siedział, sączył piwo i oglądał ludzi wchodzących i wychodzących z baru. Zastanawiał się czy gdyby opuścił drużynę, byliby na niego wściekli. Pewnie tak, chociaż nigdy nie wiadomo. Ostatnio coraz częściej się nad tym zastanawiał. Na byciu "samotnym wilkiem". Opuściłby Vegetę i został najemnikiem na jakiejś innej planecie.

Guts
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 32

Powrót do góry Go down

Pisanie by Jirri on Pią Lip 14, 2017 5:53 pm

MG

Saiyanin wszedł do baru. Typowe nie? Tacy pseudowojownicy często tu przesiadują, zwłaszcza takie nieroby, co to siadają tylko przy stoliku, doją piwsko i udają, że coś robią, czekając, aż ktoś stwierdzi, że pijaczyna z baru byłby idealną osobą na misję dla profesjonalnego żołnierza. Kelnerka dość szybko przyniosła mu alkohol do jego stolika w kącie. Tak więc Guts mógł sobie popić w oczekiwaniu na jakiegoś idiotę, który zdecydowałby się go zatrudnić. Jak przyszedł do baru wczesnym popołudniem, tak czekał do późnego wieczora, długo bowiem nikt nie przychodził. Wreszcie jednak ktoś przyszedł. I to nie byle kto. Sama kelnerka przyszła, wcisnęła mu rachunek i kazała "wypierdalać, bo zaraz zamyka". Niewątpliwie znała się na obsłudze klienta jak mało kto. Tak czy siak, Guts zmuszony był opuścić bar, w którym jedynie stracił mnóstwo czasu. Gdy tylko wyszedł, podszedł jednak do niego jakiś Saiyanin, dużo starszy od niego, z czarną brodą. Obok niego stał bardzo podobny, możliwe że bliźniak, tylko że ładnie ogolony.
- No siemka młody. Szukasz przygody?
Czyżby wreszcie ktoś miał go w jakimś celu zatrudnić?

Jirri
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 315

Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry