Dom Halle

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Dom Halle

Pisanie by Halle on Sro Sie 09, 2017 8:15 pm

(tu będzie sensowny opis domu Halle, kiedy wreszcie zbiorę wenę)
avatar

Halle

Liczba postów : 10

Powrót do góry Go down

Re: Dom Halle

Pisanie by Ryu on Sro Sie 09, 2017 10:37 pm

Gdy tylko rudowłosa znalazła się na plecach naszego Ryu mówiąc mu gdzie ma się udać, ten wzniósł się powoli kilkanaście metrów nad ziemię. Gdy już był wystarczająco wysoko zaczął powoli lecieć przed siebie. Leciał dość powoli w obawie przed tym aby przypadkiem Halle nie spadła. Oczywiście był na tyle szybki by podlecieć do niej i ją złapać, ale po co? Przecież można było w spokoju i bezpiecznie dotrzeć do celu. Lecieli póki co w całkowitej ciszy. Ziemianin nie miał pomysłu jaki temat poruszyć, miał pustkę w głowie. Przecież nie będą tak lecieć w ciszy w nieskończoność. Przez parę minut wytężał umysł, tylko po to by znaleźć jakiś temat do rozmowy.
- Wszystko w porządku? – Przekręcił głowę w stronę dziewczyny która to znajdowała się na plecach –Z pewnością to twój pierwszy raz gdy widziałaś na oczy ludzi potrafiących latać. W zasadzie to o wiele łatwiejsze niż ci się wydaje.
Tu uśmiechnął się nieco, odwracając wzrok.
- Kiedyś uważałem że to niemożliwe aby ludzie mogli latać jak ptaki pośród chmur. Jednakże mój wujek uświadomił mnie że tak wcale nie jest. Zawdzięczam mu wiele rzeczy. To on nauczył mnie miedzy innymi sztuk walki.
Tu przerwał i zaczął wspominać stare czasy. Kiedy to mężczyzna uczył go jak latać oraz wystrzeliwać energię.  Na początku w ogóle mu to nie wychodziło. Stał kilka dobrych minut jak kołek próbując skupić energię i unieść się o te kilka centymetrów. Nic nie pomagało. Dopiero potem mężczyzna polecił swemu podopiecznemu wyobrazić to sobie w celu ułatwienia mu tego zadania. Rzeczywiście, kilka chwil takiego wyobrażania sobie przyniosło wyczekiwane rezultaty. Tak samo było z pociskami ki. Dopiero po wyobrażeniu sobie kuli która formuje się w dłoni naszego wojownika, ona sama się pojawiła. Teraz był na o wiele wyższym poziomie. Tak, zdecydowanie. Kilka minut później na horyzoncie zaczęły się pojawiać pierwsze budynki. To oznaczało iż już za niedługo będą na miejscu.
- Gdy będziemy przelatywać nad miastem spróbuj wypatrzeć swój dom.
Rzucił, a w momencie w którym Halle wskazała mu jej miejsce zamieszkania, ten obniżył lot i zaczął się kierować ku wybranemu kierunku, aby ostatecznie wylądować na ziemi ze swoją pasażerką.
avatar

Ryu

Liczba postów : 156

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach