Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Gość
Gość

Orbita

on Pią Sie 18, 2017 1:20 pm
Orbita Candy Landu. To właśnie tutaj znajdują się satelity, które każdego dnia okrążają planetę i ostrzegają dane służby o obiektach zbliżających się do niej.
Gość
Gość

Re: Orbita

on Nie Paź 29, 2017 8:44 pm
Dwa nieduże krążowniki właśnie weszły w orbitę różowej planety Candy Land. O to przybyli po długim zniknięciu, nie było ich kilka tygodni. Laptor, Laira oraz klon Laptora.
*Ciekawe jak Braco poradził sobie z tymi żołnierzami, mam nadzieję, że ich odpowiednio wychował. Cholera, musiał radzić sobie sam, bez Lairy. Nawet jakby planeta została zaatakowana pod moją nieobecność, albo panowałby bunt, moja obecność zmieni wszystko.* Rozmyślał podczas podróży w kierunku swojego zamku.
- Jesteśmy w domu. - Powiedział do swojej kobiety, jednakże tak naprawdę nie mógł doczekać się momentu, w którym dorwie się do babeczek Lairy, tak wiele czasu minęło od ich ostatniego zbliżenia, potrzebowali chwili dla siebie, to z pewnością.

_____
Post krótki, ale należy go traktować jako pierwszą część, w końcu za sekundę i tak lądujemy.

z/t http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t612-siedziba-majina
Gość
Gość

Re: Orbita

on Wto Lis 07, 2017 9:59 pm
Changelingowo - podobne statki w liczbie dwóch jednocześnie zamknęły włazy i powoli poczęły unosić się ku górze, jednocześnie chowając nóżki, które pomagały przy lądowaniu. W środku było czysto, nie walały się już wszędzie glony, wodorosty czy inne śmiecie, które był wynikiem użytkowania statków przez obcą cywilizację, zapewne podwodną. Laptor od razu usiadł w fotelu dowódcy, co na pewno również uczynił Bronco. Spojrzał w kierunku ogromnego kosmosu, który przerażał wyłącznie pod względem tego, ile miałaby trwać podróż statkami do odpowiedniej planety...
Wyruszyły ku nowej przygodzie, która mogła trwać odpowiednio  długo by Laptor się zirytował i wrócił z tym co będzie miał. Majin nie grzeszył cierpliwością, dlatego miał nadzieję na szybkie sukcesy. Jego plan był prosty, miał zamiar znaleźć sporą ilość nowych żołnierzy. Usiadł wygodnie na fotelu i spojrzał czy mechanicy pracują nad zablokowanym działkiem. Podparł brodę dłonią i tak sobie lecieli...
avatar
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1454

Re: Orbita

on Pią Lis 10, 2017 2:24 pm
MG

Czas mijał, a statek kosmiczny leniwie przebijał się przez kosmiczną przestrzeń. Za oknem wszystko wyglądało tak, jakby zastygło w czasie. Nie zmieniało swojego położenia, a dopiero po dłuższym, żmudnym przelocie, można było się zorientować, że wcześniej widziana gwiazda zmieniła swoje położenie ledwie o kilka stopni. To pokazywało, jak ogromnym miejscem był Wszechświat. W dodatku, ciągle się rozrastał, co było interesujące samo w sobie. Jak to się działo? Jak działał Wszechświat? Tyle pytań, a odpowiedzi brak.

Po dłuższej chwili, przed statkiem ukazała się planeta. Wyglądała jak rubin, mieniąc się na czerwono. Z każdą chwilą była coraz większa. W końcu statek wszedł w jej atmosferę.

z/t -> Planeta Vegeta

_________________
Gość
Gość

Re: Orbita

on Sro Sty 24, 2018 5:41 pm
Orbita słodkiej planety znalazła się w zasięgu wzroku wszystkich osób, którzy akurat znajdowali się na pokładzie głównym, gdzie znajduje się panel sterujący. Mogli oglądać, przez szyby to co dzieje się na zewnątrz, a na zewnątrz ukazała się różowawa, okrągła planeta, wielkością przypominając Vegete, prawdopodobnie. Laptor uśmiechnął się, nie na powrót na planetę, a na myśl o tym, co myślą saiyanie, bezwzględni barbarzyńcy, musząc pozostać na planecie Vegeta. Miał zamiar zwolnić z wykonywanymi ćwiczeniami, by przejść do ich zakończenia. Trenował jeszcze chwilę w swoim pokoju, medytował używając umiejętności latania i toczył psychiczną bitwę z różnymi istotami.
Pojawiając się na mostku kapitańskim od razu rzekł do znajdujących się tutaj osób, o ile w ogóle były:
- Przygotujcie się do lądowania. - Po czym z założonymi rękoma na piersi podszedł do okna i wpatrywał się w nie jakiś czas, był ciekawy, czy saiyanie pod jego nieobecność nie dogadali się, w końcu wypchnięcie Laptora przez szybę, było bardzo dobrym pomysłem, dlatego śledził ruch ki każdego z nich.

Koniec
avatar
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 424

Re: Orbita

on Pon Sty 29, 2018 9:24 pm
Wyprowadził cios, który posłał jednego ze sługów na deski po czym stwierdził - Koniec... - zaczęli zwalniać i dało odczuć się, iż pole grawitacyjne planety na którą zmierzali zaczyna oddziaływać na kosmiczny okręt. Podleciał do okna i spojrzał przez nie. Co to kurwa, pierdolona, jebana psia mać, do chuja jest???!!! - pomyślał, kiedy jego oczom ukazała się różowa, niczym landrynka wielka kula. Zaraz zwymiotuje... - dodał w myślach, mając jeszcze nikłą nadzieje, że odcień, który widzi to jakiegoś rodzaju śmiercionośny kwas, w który będzie mógł wrzucać nieposłusznych żołnierzy. ZBIÓRKA!!!! - krzyknął z całych sił. Zaraz po wylądowaniu udam się na krótką rozmowę do majina. Kiedy wrócę macie być gotowi na trening. Przygotujcie się na ciężki wpierdol... Kiedy mnie nie ma, macie słuchać ich... - rzekł, odwracając się do swoich sługów - Jeśli któryś z nich będzie pod moją nieobecność nieposłuszny, po prostu złamcie mu rękę, czy nogę...

KONIEC TRENINGU
Gość
Gość

Re: Orbita

on Pon Sty 29, 2018 9:42 pm
Statkiem lekko zakołysało, gdy przemierzał najgorętszą z atmosfer planety, lekkie turbulencje i przeciążenia nie wpływały praktycznie na nic, chyba, że ktoś miał chorobę i nie mógł tak latać. Jednakże, statki sunęły po bezkresnym niebie z wielką szybkością, i już po chwili znajdowały się w zasięgu wzroku tych, którzy zostali na planecie CL. Statki zmierzały do punktu lądowania, czyli do siedziby majina, która wyglądała jak zamek. Wielki zamek z dziedzińcem, który to właśnie miał odpowiednio dużo miejsca na przyjęcie statków kosmicznych. Wylądowali, a włazy się otworzyły.
Wszystkich zebranych przywitała mniejsza wersja Laptora.
- Mój klon zabierze wszystkich, i pokaże miejsce, gdzie będziecie żyli. Poza zamkiem oczywiście.
- Generale, zaraz po zaprowadzeniu ich do wioski, od razu zaprowadzić na plac treningowy. Mają być posłuszni moim rozkazom i mojej ideologi.

Sam zaś zaczekał, aż wszyscy opuszczą miejsce jego posiadłości główną bramą, i miał zamiar zabrać się za drugi trening.
Klon zaś przesłuchiwał ludzi, którzy znali się na budowie/byli robolami i tak dalej. Jeżeli takowych znalazł, od razu rozkazał im zamiast placu treningowego, miejsce lądowaniu dwóch statków kosmicznych. W miejscu lądowania statków miał znajdować się otwierany właz/otwierana ziemia cukrowa a pod nią miejsce lądowania na dziesięć podobnej wielkości statków, czyli taki podziemny port lotniskowy. Podziemny port lotniskowy z dwoma wyjściami, jedno wyjścia na obecnym placu lądowania statków... Zebrane materiały, narzędzia, metal i inne rzeczy ze wszystkich wypraw Majina na pewno nadadzą się do tej roboty...

z/t http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t612-siedziba-majina
Gość
Gość

Re: Orbita

on Sro Maj 30, 2018 10:36 pm
A więc ruszyli. Start planety był dość gwałtowny, dobrze, że Laptor siedział na fotelu dowódcy.
*Gdyby nie ta głupota małpy, uwolniłbym mu usta. Byleby to szybko zakończyć i nie musieć oglądać jego ryja.*
Statek kosmiczny dotarł do orbity planety CL. Przykładowe koordynaty, wklepane na szybko, mogły okazać się błędne. Statek mógł dotrzeć do niczego, lub do gwiazdy, zamiast planety... Majin był jednak optymistycznie nastawiony, miał zamiar czym prędzej wrócić na swoją planetę. W głowie pojawił mu się pomysł, aby odwiedzić wszystkie planety, które odwiedził w ciągu ostatniego roku, które oszczędził w zamian za oddanie Majinowi. Teraz był czas, aby ściągnąć z tych planet swego rodzaju haracz. Był to czas, w którym Laptor miał zamiar nałożyć sankcje, na każdą planetę, którą odwiedzi i odwiedzi. Sankcję, mającą na celu co roczne przesyłanie określonej ilości wojowników na Candy Land, wraz z udostępnieniem całej technologii danej planety. Miał zamiar poszerzać swoje wpływy, budować armię i strach, wśród wszystkich we wszechświecie. Chciał, aby wszyscy wiedzieli, że mimo dużej władzy, bardziej niż zapędy imperialistyczne, Laptora cechuje surowość, i zabawa cudzym życiem.
Gość
Gość

Re: Orbita

on Sob Cze 02, 2018 4:25 pm
Podróż kosmiczna była najnudniejszą rzeczą, którą Majin mógł sobie wyobrazić. To czekanie aż cokolwiek ukaże się na horyzoncie... Aż coś pokaże się na radarze. Godziny czekania, czasami również dni. Patrzenie na przemijające światła gwiazd, księżyce, komety, czy meteoryty i inne skamieliny. Cierpliwość nie była mocną stroną Laptora, toteż, gdy tylko wyruszał w podróż, zachowywał się co najmniej dziwnie. Jeżeli nie trenował, zwyczajnie włóczył nerwowo się po statku... Trening powoli dobiegał końca, tyle godzin ćwiczeń na pewno nieco polepszyło ogólną motorykę jego ciała. Zbliżali się do Candy Landu. Laptor miał już zaplanowaną długą podróż, jednakże nie będzie ona przeznaczona dla niego.
*Gdy tylko dotrę z powrotem na tę planetę, czym prędzej wyślę swojego klona, wraz z dziesięcioma żołnierzami armii, aby odwiedził każdą planetę, którą sam odwiedziłem(!), podczas mojej wędrówki po kosmosie, aby poznać najbliższą okolicę Candy Landu... Tak, to będzie dobry ruch.*

Koniec treningu statystyk.

z/t Siedziba Majina.

_____________________________
(!) - podróż Laptora po planetach zaczyna się od 2 rozdzielnika tekstu słowami "Kilka tygodni podróży i w końcu natrafił na zamieszkaną, żółtawą planetę". Ogólnie Laptor odwiedził 4 planety.
avatar
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 644

Re: Orbita

on Sob Lip 21, 2018 1:23 am
Eien no MG Modo
~Gumiaste Zawiłości~

Istoty żywe posiadają wolną wolę i możliwość wyboru. Każda decyzja niesie za sobą konsekwencje i kształtuje inną ścieżkę przyszłości. Czasem jedna drobna rzecz potrafi diametralnie zmienić kierunek, w jakim poruszać się będzie dana jednostka. Majin imieniem Laptor stanął przed wyborem. Mógł polecieć na lądowisko i osobiście sprawdzić, co takiego przywieziono mu jako daninę technologiczną, bądź też zbadać niezidentyfikowany obiekt, który pojawił się na orbicie. Dla niego sprawa była oczywista, co by się jednak stało, gdyby dokonał innego wyboru?
Decyzja zapadła i majin postanowił zostawić sprawę żołnierzy i pozyskanych technoligii w rękach swojego klona, sam zaś udał się na orbitę. Tam też natrafił na obiekt będący statkiem kosmicznym. Nie był zbyt duży, stanowił raczej myśliwiec niż transportowiec, o czym mógł świadczyć jego szpiczasty kształt. Pojazd mógł zapewne osiągać dość spore prędkości, a jego niewielki na tle cukrowej planety rozmiar stanowił dodatkową zaletę. Barwy czerni i czerwieni na kadłubie być może stanowiły element kamuflażu, tego jednak Szary wiedzieć nie mógł. Czyżby to był jakiś szpieg?
Spoiler:
Statek utrzymywał się tuż nad granicą atmosfery i zdawał się mieć wyłączone silniki. To właśnie w jego wnętrzu znajdowało się źródło energii, które wcześniej wyczuł. Pojedyncza istota będąca zarówno pilotem, jak i czymś nieznanym. Kimś nieznanym. Czy jednak warto nawiązywać kontakt? Wszak obcy może przynieść za sobą zagrożenie, które należałoby zdusić w zarodku. Nie było wiadomo, w jakim celu ów statek się tu znalazł. Jednego Laptor mógł być pewien - myśliwiec otoczony był swego rodzaju barierą energetyczną, którą dało się wyczuć. A przynajmniej on to potrafił. Co jednak postanowi zrobić? Zaatakuje czy nawiąże kontakt?


Ostatnio zmieniony przez Aymi dnia Nie Lip 22, 2018 12:44 am, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Gość
Gość

Re: Orbita

on Sob Lip 21, 2018 10:49 am
Nie wiedział kim byli najeźdźcy. Jednakże znajdowali się oni niebezpiecznie blisko planety Candy Land, wręcz naruszając przestrzeń orbitalną planety. Była to planeta nietykalna, nikt nie miał prawa tu wlecieć i wylecieć bez zgody Majina. Jednakże zachowanie ów "gości" naruszyło wszelkie zasady, i Szary postanowił zwyczajnie zniszczyć myśliwiec. Wyciszył swoją energię po czym podleciał jak najbliżej się dało, z zachowaniem 15 metrowej zasady bezpieczeństwa. Podleciał od boku statku. Nie był pewny, czy radar wykrył jego obecność, czy może udało mu się ją ukryć. Widział jednak zgaszone silniki, których start wymagał z pewnością przynajmniej paru sekund. Paru sekund, podczas których Laptor mógł oblecieć połowę swojej planety. Wystawił swą dłoń w kierunku statku i użył dwa razy techniki Evil Impact z odstępem dwóch sekund. Pierwsza energetyczna kula, przesiąknięta złem, miała zniszczyć barierę dookoła statku, natomiast druga sam obiekt. Gdyby okazało się, że dwie techniki dopiero przebiły barierę, Laptor wystrzeliwuje trzecią, w statek. Tuż przed użyciem techniki, Szary uwalnia całą, maksymalną moc i wsadza 400 ki dodatkowo w pierwszy pocisk. Kimkolwiek byli nieproszeni goście, musieli ponieść konsekwencje swojego lekkomyślnego zachowania.
avatar
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 644

Re: Orbita

on Nie Lip 22, 2018 1:23 am
Eien no MG Modo
~Gumiaste Zawiłości~

Myśliwiec tkwił w jednym miejscu otoczony barierą ochronną. Ciężko było tu mówić o najeźdźcach, gdy wewnątrz znajdowała się tylko jedna osoba, w końcu Laptor wyczuł pojedynczą energię. Nie zmieniało to jednak faktu, że statek znajdował się niebezpiecznie blisko planety. Planety, w obręb której nikt nie miał prawa zbliżyć się bez wyraźnego pozwolenia ze strony majina. Czy jednak każdy znał tę zasadę?
Szary zbliżył się do statku, zachowując odpowiednią odległość, nie miała ona jednak większego znaczenia. Czy został wykryty mimo zamaskowania własnej energii? Nie wiadomo. Mimo wszystko wcześniej leciał do tego miejsca, mając obniżony poziom mocy, co mogły wyczuć ewentualne skanery znajdujące się na obcym pokładzie. Nic jednak nie było pewne, majin wiedział tylko to, co był w stanie dostrzec. Zgaszone silniki potrzebowałyby dłuższej chwili na odpalenie i reakcję, kilka drobnych sekund dawała otaczająca statek bariera, jednak z mocą, jaką posiadał, nie stanowiła ona zbyt dużej przeszkody. A tym właśnie był myśliwiec - przeszkodą.
Wystawiona ręka, skok mocy i kula energii wystrzelona wiązką uderzyła w barierę okalającą statek. Na osłonie pojawiły się wyraźne pęknięcia, jednak dopiero drugi atak zniszczył ją całkowicie, pozostawiając obiekt i jego pasażera bezbronnymi. Trzecia wiązka pofrunęła w eter, mając na celu zniszczenie statku. Tuż przed jego eksplozją coś zdawało się wyskoczyć ze środka, a siła wybuchu odrzuciła to coś tak, że wpadło ostro w atmosferę i zaczęło spadać. Wszystko wskazywało na to, że wyląduje w okolicach rzeki...

[z/t] -> Rzeka

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Sponsored content

Re: Orbita

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach