Siłownia/Sala Treningowa

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Admin on Sob Gru 05, 2015 12:33 pm

First topic message reminder :

Sala treningowa wyposażona w najnowszy sprzęt do treningu. Przychodzi tutaj mnóstwo ludzi, od najmłodszych aż po samych starców. Każdy Saiyanin, niezależnie od wieku i płci, chce być w jak najlepszej formie. W końcu ich krew aż gotuje się do walki. Muszą być zawsze przygotowani.
W rogu sali znajduje się ring, na ścianach przywieszone są specjalne, bardziej wytrzymałe worki treningowe, a na podłodze pod ścianą poukładane hantle, oczywiście w kolejności od najlżejszych do najcięższych.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 346

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down


Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Guts on Pią Lis 03, 2017 11:47 pm

W worek leciały ciosy i kopnięcia. Nie miał ani chwili wytchnienia. W końcu jego oprawca uznał że czuje się zmęczony i przerwał te tortury. Usiadł na ławcę i otarł pot z czoła. Czuł się silniejszy. Zdecydowanie. Ale wiedział że nie może tak cały czas. Musi kiedyś odsapnąć i uzbierać siły. Odetchnął głęboko i zaraz po napełnieniu płuc powietrzem, wypuścił je, całkowicie się rozluźniając. Trening, choć nie największych lotów, był dla chłopaka całkiem efektywny. Uznał że po odpoczynku zrobi jeszcze jedną serię i poleci z Tomatto zdać raport, a potem uda się w swoją stronę. Do baru. Na zimny kufel i zdanie raportu drużynie. Ale przedewszystkim zimny kufel. Słońce grzało, a on sam trenował. Potrzebny mu był jakiś napitek. A najlepiej zimny. Położył się wzdłuż ławki i tym razem świadomie się zdrzemną.

KONIEC TRENINGU

_________________
Skróty:
avatar

Guts
Mistrz Gry/Time Patrol

Liczba postów : 191

Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Gość on Sob Lis 04, 2017 11:55 am

Czym jest sens życia? Dla innych założenie rodziny, ciągnąć od życia wszystko co możliwe, zbieranie kwiatków, spełnianie marzeń i takie tam. Każdy miał różnorodne cele oraz sens, dla którego się porusza. Tylko w przypadku Saiyan były te same cele. Każdy chciał być najsilniejszy, walczyć albo jedno i drugie. To jest bardzo ciekawa rasa, która chce w większości wojaczki oraz treningów. Pomidor o dziwo nie wyrwał się z tej ramy swojej rasy. Odziedziczył albo wyrobił sobie cechy, które charakteryzują każdego wojownika z ogonem. W tak młodym wieku chce walczyć, trenować oraz wypełnić zemstę na swoim ojcu. Jeżeli ma talent do tego wszystkiego, nawet ostatniej rzeczy o której wspomniałem. To dobrze robi, bo trzeba kuć żelazo póki gorące. Ale też w pewnym sensie się marnuje jego dzieciństwo. Żadnej błogiej i niewinnej zabawy czy też okresu. To dla wielu może być smutne, a nawet tragiczne. Ale nie dla niego. To jego sens życia i bez niego nawet by nie wiedział w co włożyć ręce. Ma gdzie dążyć, nie stoi w miejscu i próbuje dosiegnąć przysłowiowych "gwiazd".

Koniec Treningu.


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Gość on Pon Lis 06, 2017 8:37 am

-Dobra, czas na ostatnią serię ćwiczeń na dziś. Będę musiał ją bardzo dobrze rozplanować, jeżeli chce się zmieścić w czasie oraz efektywnie spożytkować czas tutaj.- Rzucił do siebie Pomidor pełen entuzjazmu, siedząc przy scienie i odpoczywając po poprzedniej serii. Przez to, że trenuje humor mu się poprawił. Najwyraźniej jest to spowodowane tym, że to go odpręża i wtedy może całkowicie się rozluźnić. Takie typowe dla saiyan. Wycieńczanie się do granic możliwości, wylewanie z siebie siódmych potów jest dla nich odpoczynkiem od zwykłej codzienności, która nawiedza każdą istotę w tym wszechświecie. Wracając do naszego osmiolatka, który właśnie wstawał na równe nogi. Uśmiechnął się szoroko do siebie, chcąc tak ukazać swoje zadowolaonie tym wszystkim. I postanowił dalej ćwiczyć, tak jak ma to w naturze, która ciągle mu mówi, że ma trenować i iść do przodu ze swoją siłą. Do tego nie zapomniał, że musi się odpłacić komuś za to jak go poniżył, ale to po pewnych formalnościach, które musi wykonać w koszarach saiyańsakiej armii.

Start Treningu.


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Aymi on Wto Lis 07, 2017 11:18 am

Eien no MG Modo

Sala treningowa z siłownią była dziś niemal cała zapełniona. Wojownicy trenowali, by utrzymać się w dobrej kondycji lub po prostu by jakoś zabić nadmiar wolnego czasu. Jednym bardziej zależało na sile, innym mniej, jednak każdy rwałby się do walki w razie potrzeby. Taki był zew saiyańskiej krwi.
Do sali wszedł młody chłopak o postrzępionej fryzurze, na oko miał może z szesnaście, siedemnaście lat. Rozejrzał się on po wnętrzu, jakby kogoś szukał, aż wreszcie jego wzrok odnalazł nieco starszego wyglądem jegomościa. Młodziak prześlizgiwał się między kolejnymi ławkami i sprzętami, zbliżając do rosłego saiyanina, po drodze omal nie potykając się o nogi jakiegoś szczyla. Kto tu właściwie wpuścił dzieci? No ale! Miał tu coś do załatwienia, a to było ważniejsze.
- Ty jesteś Retsu? - spytał, gdy wreszcie dotarł do odpowiedniej osoby. Gdy uzyskał potwierdzenie, kiwnął głową i kontynuował: - Masz się zgłosić w koszarach. Ktoś chce się z tobą widzieć. Nie znam szczegółów, po prostu przekazuję informację.
Wykonawszy swoje zadanie, skinął wojownkowi na pożegnanie, po czym odwrócił się na pięcie i ruszył w stronę wyjścia. Musiał jeszcze znaleźć kilka osób i przekazać im wieści, w końcu dziś to na niego spadła rola gońca. Przechodząc obok młodego Tomatto, zatrzymał się na moment.
- Te, konusie! idź ty lepiej wracaj do piaskownicy, a nie dorosłego udajesz. - rzucił w jego stronę, wywołując tym chichoty wśród reszty towarzystwa. - Taki szczyl to żaden wojownik.
Machnął ręką i zniknął za drzwiami, nawet nie czekając na reakcję dzieciaka.

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

avatar

Aymi
Mistrz Gry

Liczba postów : 594

Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Retsu on Wto Lis 07, 2017 5:31 pm

Retsu nie spodziewał się, że ktoś go tutaj zaczepi, tym bardziej, że to on szukał kogoś, więc czemu ktoś miałby szukać jego? Na zawołanie jego imienia tylko się obojętnie odwrócił, bez jakieś większej euforii czy zainteresowania, dla potwierdzenia kiwnął głową.
- Ta, bo scoutery się zepsuły? Dzięki, już tam idę. - Skwitował chłopak wzruszając ramionami. W tym miejscu nieco rozjaśniło mu się w długo nie używanym pudełku na mózg, i zaczął myśleć, że może to Lotus poszukiwał jego osoby, bo dowiedział się w jakiś sposób, że Retsu go szuka? Jeśli tak by było to świetnie. W tym momencie zauważył ćwiczące dziecko o którym mówił nieznany mu osobnik. Podszedł do niego czym prędzej, i widząc jak z wielkim zapałem trenuje, spokojnie rzekł:
- Tutaj dzieciaki ćwiczą od najmłodszych lat, taka nasza saiyańska natura. Olej tego gońca, zazdrości bo ma papierową robotę i pewnie jest słabszy niż mój gil z nosa. Trenuj młody, trenuj. - Jeśli dzieciak nic nie odpowiedział, ruszył w kierunku koszar.

z/t koszary
avatar

Retsu

Liczba postów : 82

Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Gość on Wto Lis 07, 2017 6:48 pm

Pomidorek uderzał już ostatkiem tchu w worek treningowy. Zbliżał się już do końca swojej serii ćwiczeń. Wszystko szło bardzo spokojnie, dopóki nie wpadła pewien posłaniec. Niby nic wielkiego. Można było go ignorować, jak powietrze, oraz zajmować się końcówką swoich ćwiczeń. No ale nie udało się, bo zaczepił młodziaka. Obraził go, a potem popchnął resztę sali, by się z niego naśmiewała. Gdyby był starszy i bardziej opanowany, to by to zostawił, ale jest dość wybuchowy.
-Co kurwo powiedziałeś?! Bym cie rozwalił jedną ręką!- Ryknął w jego stronę. Chciał już za nim leciec, ale wyszedł z sali treningowej. Ale chichoty nadal były, wiec skierował swój gniew na resztę.
-Zamknąć mordy! Bo wam zajebię!- Naprężył swe dziecinne muskuły i czekać, aż ktoś mu się odszczeka, by miał pretekst do uderzenia.
I ktoś pierwszy zareagował na jego okrzyki. Saiyan z bródką do niego ruszył. Małpka zwróciła się w jego całym ciałem, z gniewem w oczach, był gotowy na konfrontację z łobuzem. Tylko ten człowiek nie okazał się prześladowcą, co zbiło naszego Bohatera z tropu. Chciał go pocieszyć? Najwyraźniej, dać słowa otuchy i by się nie przejmował takim prowokacją.
-Taaaa...- Rzucił zimne spojrzenie po całej sali. Uspokoił się nagle, a to za pomocą tego nieznajomego Saiyana.
-Dzięki. Będę trenował choćby nie wiadomo co. I tak pewnie jestem tutaj jednym z silniejszych. Jestem Tomatto.- Podał mu rękę. Zachowywał się jakby gadał z równym sobie. Poziomem mocy, oraz nawet wiekiem, tak to śmiesznie wyglądało.
-Mniejsza oto. Już dzisiaj potrenowałem. Czas zebrać się do koszar, zdać raport i wrócić do tych przybyszów z kosmosu, którzy chcą energię, a potem nam chyba pomogą zniszczyć Tsufulian.- To rzucił najwyraźniej do siebie na głos, oraz ruszył w stronę wyjścia, a potem do koszar.

Koniec Treningu - Z/t do koszar.


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Guts on Nie Lis 19, 2017 10:38 am

Chłopak wstał, przeciągnął się i rozejrzał wokół. Drzemka potrwała trochę dłużej niż zamierzał. Tomatto już nigdzie nie było. No nic. Wstał, porozciągał ciało, zrobił kilka pompek dla rozgrzewki i ruszył do dalszego treningu. Podszedł do wolnego worka treningowego i rozpoczął serię szybkich ciosów, i kopnięć. Z treningu, na trening coraz lepiej mu szło. Jego ciosy były szybsze, silniejsze, lepiej wymierzone. Nie przerywając uderzeń, rozmyślał o tym co by teraz porobić. Oczywiście nie zapomniał o zdaniu raportu drużynie. Zaraz po tej serii wyruszy w stronę baru. Spodziewał się że tam zastanie całą drużynę albo chociaż jej większą część. A potem co? Może nauczy się jakieś techniki? Widział ludzi którzy posiadali całkiem niezłe zdolności, może się do nich zgłosi i poprosi o naukę? Albo pójdzie na misję? W końcu Tsufulianie jeszcze nie zostali wyplenieni. No nic, zakończy trening i nad tym pomyśli

START TRENINGU

_________________
Skróty:
avatar

Guts
Mistrz Gry/Time Patrol

Liczba postów : 191

Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Guts on Pon Lis 20, 2017 4:23 pm

Strużki potu powoli spływały mu po ciele. Wprowadził jeszcze kilka ciosów i przestał. Uznał że już ma dość. Wstrzyma się teraz z treningami. Otarł pot i skierował się do wyjścia. Gardło miał wyschnięte, potrzebował się czegoś napić i doskonale wiedział gdzie takie coś znaleźć. Skieruje się do baru. Upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. W końcu, pewnie w barze zasiadują jego przyjaciele, a zarazem drużyna. Ciekawiło go co porabia Tomatto. Wyszedł kiedy Guts drzemał. Pewnie poszedł złożyć raport i zająć się kolejną misją. Na pewno jeszcze się spotkają. Ciężko przeoczyć takiego porywczego dzieciaka. Ogoniastemu też przydałaby się jakaś misja, od tak, dla rozciągnięcia zesztywniałych kości. Od dawna jego drużyna nie przyjmowała żadnych zleceń. Głównie ze względu na to że Tsufulianie jakoś przycichli i nie atakują niczego, tylko się ukrywają. Ale może "góra" zna jakieś placówki w których te tchórze mieszkają. Przydałoby się trochę zmniejszyć ich szeregi. Chłopak wyszedł z budynku, zaczerpnął oddechu, wzbił się w przestworza i ruszył w kierunku celu który sobie obrał.

KONIEC TRENINGU

_________________
Skróty:
avatar

Guts
Mistrz Gry/Time Patrol

Liczba postów : 191

Powrót do góry Go down

Re: Siłownia/Sala Treningowa

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach