Polana

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Polana

Pisanie by Admin on Pią Wrz 22, 2017 12:29 pm

First topic message reminder :

Ogromny teren, który pokryty jest zieloną trawą. Nie ma tutaj nic, poza pojedynczymi drzewami to tu, to tam. Gdzieniegdzie znajdują się także pola uprawne, które nie są eksploatowane odkąd organizowane na wyspie są Turnieje o Najlepszego Pod Słońcem. Przez teren płynie rzeka, dodając od siebie szum swoich fal, które są wręcz kojące dla ucha. W połączeniu z symfonią graną przez koniki polne i przez wokal latających ptaków, można się tu odprężyć jak nigdzie indziej. Idealne miejsce na odpoczynek po długim, ciężkim dniu pracy.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 321

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down


Re: Polana

Pisanie by Ryu on Pią Sty 12, 2018 11:23 pm

Ryu był zaskoczony, zawstydzony i przerażony słowami Iwaru. Po prostu stał z wyciągniętym palcem wskazującym w jego kierunku i go wyzywał od zboczeńców, a ten drugi tylko się uśmiechał tak jakby był dumny z siebie. W zachowaniu ucznia Haricotto nie było niczego dziwnego, ponieważ tylko i wyłącznie osoby zboczone były zdolne do wypowiadania rzeczy tego typu na głos. Wzrok naszego Ziemianina, który przepełniony był strachem powędrował na Aymi. Ta w zasadzie nawet nie wiedziała, kim jest ''zboczeniec’’.  Z deszczu pod rynnę.
- P-Później ci powiem, Aymi.
W zasadzie, po co to powiedział? Czemu? Co go podkusiło? Czy był tak przerażony, że już nie myślał nad tym, co mówił? Przecież od tamtego momentu rudowłosa będzie wracać do tego tematu, aby Ziemianin jej to wytłumaczył, co nie za bardzo mu odpowiadało. Wolał unikać takich tematów. Brunet miał nadzieję, że dziewczyna jednak zapomni o tym i nie będzie męczyła go takimi pytaniami. Potem doszło do próby zaatakowania osiemnastolatka przez Kurisu, która została powstrzymana przez ogoniastą przyjaciółkę Ziemianina. Ta pierwsza zaczęła wykrzykiwać, iż Aymi nie była w żadnym stopniu Saiyanką. Oczywiście, że nią była. Posiadała ogon? Posiadała. Potrafiła się transformować w złotowłosą wojowniczkę? Potrafiła. To, że była mieszańcem nie znaczyło o tym, iż nie mogła siebie określać mianem Saiyanki. Jego wzrok powędrował momentalnie na Kurisu.
- Kurisu, przestań! Uspokój się!– spojrzał momentalnie na córkę swego mistrza – Aymi, nie słuchaj jej, jesteś Saiyanką!
Próby załatwienie sprawy samymi słowami nic nie dały, wyglądało na to, iż walka była nieunikniona. Jedna z przedstawicielek płci przeciwnej natychmiast zniknęła z pola widzenia Ryu, a po chwili znalazła się w ramionach rudowłosej. Wyglądało na to, że ta pierwsza musiała zemdleć z powodu wyczerpania. Przemiana w Super Saiyana była bardzo ciężka do utrzymania, więc musiało się to tak skończyć po dłuższym przebywaniu w niej przez kogoś kto musiał robić to pierwszy raz. Po chwili zwróciła się do niego ogoniasta wojowniczka, która najwidoczniej musiała się przestraszyć tego, co się stało i uznała, iż zwyczajnie zabiła nową znajomą Ryu. Młodzieniec przykucnął przy niej kładąc swą lewą dłoń na jej prawym ramieniu. Na jego twarzy zagościł delikatny uśmiech. Pokiwał głową przecząco mając zamknięte oczy. Nagle obok nich pojawili się Jirri oraz Zboczeniec, którzy zaczęli tłumaczyć Aymi, że Kurisu żyje.
- Jirri i Iwaru mają rację, nic jej nie jest. Musi po prostu nieco odpocząć.  
Odwrócił się w stronę czarnego kosmity, który miał rację. Nie można było odpoczywać, należało trenować, ponieważ istniało zagrożenie, iż najeźdźcy wrócą. Na szczęście Ryu wypił tę magiczną wodę, więc był dzięki niej znacznie silniejszy, jednakże czy to coś dało? Czy był na tyle silny, aby móc się mierzyć z nimi? Żadni ryboludzie go nie pokonają. Nie pokona go ktoś, kto zagroził jego planecie. Jeżeli znów się pojawiliby to nie zamierzałby uciekać, stawiłby im czoło. Przysiągł, że będzie chronił swój dom, tak więc zamierzał zrobić. Stanie się silniejszy, jeszcze silniejszy niż był w tamtym momencie. Parę sekund później Jirri odleciał kierując się na wyspę staruszka Kame. Wojak w białym gi pomachał mu na pożegnanie.
- Do zobaczenia, Jirri!
Ziemianina zaciekawiły jego słowa mówiące o tym, że już niedługo będzie w stanie wspomóc mistrza Haricotto. Czyżby szykowała się kolejna transformacja tego czarnego przybysza z kosmosu? Być może…  Po chwili nastąpiło coś czego nikt się nie spodziewał. Nastąpił wybuch energii, który dotknął także bruneta. Nie był w stanie nic zrobić, wszystko wydarzyło się dosłownie w mgnieniu oka. Nawet nie zdążył wydać z siebie żadnego odgłosu. W momencie, w którym całe otoczenie się uspokoiło można było dostrzec leżącego na ziemi Ziemianina. Znajdował się on w kraterze, który musiał powstać po wcześniej wspomnianym wybuchu energii. Był cały poobijany. Czuł ogromny ból, który dochodził z każdej części jego ciała. Był nieznośny, okropny, jednakże był on niczym w porównaniu do tego, co ostatnio przeżył. Początkowo nie był w stanie się podnieść, lecz parę chwil później udało mu się to. Z trudem, ale jednak. Po środku krateru dostrzegł dwa leżące ciała. Postanowił sprawdzić kto dokładnie się tam znajdował… Być może nie powinien był tego robić? Mógłby oszczędzić sobie tego co zobaczył…

Angry Aura


Usłyszał czyjś śmiech, należał on do mistrza Haricotto, o dziwo źródło dźwięku dochodziło z miejsca, w którym znajdowała się para ciał. Podszedł nieco bliżej i zatrzymał się. Jego powieki rozszerzyły się najbardziej jak tylko mogły, a usta jego otworzyły się…
- Nie… Nie…
Jedno z ciał należało prawdopodobnie do jednego z ryboludzi, był do nich podobny. Drugim z leżących tam był właśnie Saiyanin na twarzy, którego gościł uśmiech. Całe jego ciało było zwęglone, nie poruszał się. Chłopak nie mógł w to uwierzyć, nie chciał. Nie chciał wierzyć w to, co zobaczył. Nie chciał wierzyć w to, że jego mentor właśnie umarł. Chciał wierzyć, że to wszystko jest jednym wielkim koszmarem, z którego za chwilę się obudzi. Nawet nie dopuszczał do siebie myśli, iż może być całkowicie inaczej. Zaczął iść powolnym krokiem w stronę jego ciała.
- Sensei…
Stał teraz nad nim i spoglądał na niego.
- Mistrzu, to nie pora na wygłupy… chodźmy stąd… proszę…
Upadł na kolana. Dotknął jego ręki, ale ta była tylko i wyłącznie popiołem, całe jego ciało było najzwyklejszym w świecie prochem. Do Ryu zaczęło docierać, co tu właśnie się stało. Zaczął rozumieć, że ten Sakanin musiał być odpowiedzialnym za tę eksplozję. Zaś Ryu właśnie stracił ważną, bardzo ważną dla jego serca osobę. Dlaczego? Dlaczego tak musiało się stać? Dlaczego mistrz Haricotto? Tyle razem przeżyli, Ryu tyle dzięki niemu osiągnął. Saiyanin był dobrą osobą, dlaczego musiał umrzeć? Dlaczego kolejna osoba, która znalazła specjalne miejsce w sercu naszego bohatera musiała odejść? Do jego głowy zaczynały napływać wspomnienia związane z jego nauczycielem… Widział ich pierwsze spotkanie, znajdowali się wtedy na polanie. Kolejnym obrazem, jaki ujrzał był jego trening Fali Uderzeniowej Kame pod okiem Haricotto. Ujrzał jak razem ze swym mistrzem stawiali czoła kuli energii, która została posłana przez androida. Widział wszystko. Widział wszystko, co przeżyli dotychczas razem. A teraz był tutaj, klęcząc obok ciała Saiyanina. Nawet nie mógł go pochować ze względu na to, że z ciała Haricotto został tylko proch. Jedyne co mógł to patrzeć. Zaczął płakać, z każdą sekundą coraz więcej łez wypływało z jego obydwojga oczy. Spływały po jego policzkach. Chłopak zaczął ciężko dyszeć, jego tętno przyspieszyło, odczuwał uścisk na gardle tak jakby ktoś je zaczął zwyczajnie w świecie powoli miażdżyć. Cały drżał, nie potrafił uspokoić swego ciała. Nie potrafił się odnaleźć w tej sytuacji, nie wiedział, co miał zrobić. Jednakże już po chwili uczucie bezradności przemieniło się w uczucie gniewu… Nie, nie gniewu… Nienawiści. Czystej nienawiści. Uczucie to było kierowane w stronę Sakan, osób, które odebrały mu mistrza Haricotto. Osób, które nie miały żadnego prawa, aby to zrobić. Nikt im nie pozwolił tego zrobić. Żadna osoba nie miała prawa, aby mu go odebrać. Nigdy im tego nie wybaczy, zapłacą mu za to. Zniszczy ich wszystkich. Zniszczy ich za to, że ośmielili się najechać tę planetę i zabić Haricotto. Zabije ich, wyrżnie ich wszystkich, wymarzę ich całą rasę, dla żadnego nie będzie miał litości.
- Zapłacą mi za to… Zapłacą mi…
Nie czuł niczego poza nienawiścią kierowaną w ich stronę.
- Zniszczę ich… Zmiażdżę każdego z nich…
Zaczął wzbierać się wiatr, poruszał delikatnie gałęziami drzew oraz trawą. Wojak zaczął zaciskać pięści najmocniej jak tylko mógł, zaciskał zęby dalej ciężko dysząc, a przy okazji nie przestając płakać. Uderzył prawą pięścią w ziemię niszcząc ją nieco.
- Sensei…
Wymierzył kolejne uderzenie.
- Sensei…
Uderzył po raz trzeci.
- Sensei!
Zaczął bić obiema rękoma w ziemię. Wkładał w to jak największą siłę, chciał odnaleźć coś, co dałoby mu ulgę. Na nic się to jednak zdało. W trakcie tego jego moc zaczęła stopniowo rosnąć, jednakże on nie zwracał na to uwagi. Wiatr wzmagał się. Pojedyncze kamyczki, które z pewnością znajdowały się w kraterze zaczęły unosić się ku górze. Nagle i niespodziewanie obok lewej nogi naszego bohatera coś błysnęło, pojawiło się i od razu zniknęło.  Mięśnie zaczęły rosnąć, a krew przepływała jeszcze szybciej, jak nigdy wcześniej. W końcu ciało wojownika nie wytrzymało nadwyżki energii, która zgromadziła się wewnątrz i po chwili wystrzeliła ona w postaci białej aury. Obtaczała ciało naszego wojownika, poruszając i unosząc jego gi delikatnie ku górze. Jej wysokość można było określić na kilkanaście dobrych metrów. Wokół ciała osiemnastolatka zaczęły się pojawiać czerwone błyskawice.
- Nie wybaczę im… Nigdy im nie wybaczę…
Po chwili aura zaczęła odrywać się od ciała bruneta i rozpoczęła formowanie się w jakiś kształt, formę. Wszystko odbywało się kilka metrów nad kraterem. Na samym początku uformowały się cztery olbrzymie, potężne kończyny. Każda z nich posiadała trzy palce zakończone ostrymi jak brzytwa pazurami. Następnie pokazała się para majestatycznych skrzydeł. Można było zauważyć, że w niektórych miejscach były one delikatnie postrzępione. Wyłonił się długi ogon zakończony ostrym kolcem. Ukazał się potężny tułów, a tuż po nim głowa, na której znajdowała się para rogów znajdująca się na jej tyle. Gałki oczne były zastąpione przez czerwone światła. Przed wszystkimi pojawił się smok wytworzony z białej aury, a wymiary jego można było określić na jakieś piętnaście metrów. Lewitował on w powietrzu nad naszym bohaterem. Zaczął powoli opadać ku ziemi, wbijając w nią głęboko swe pazury. Otworzył swą paszczę ukazując kilka ostrych zębów. Wyciągnął głowę wysoko ku górzę. W tym właśnie momencie rozległ się potężny i przerażający ryk, który z pewnością rozniósł się dużym echem w okolicy. Ryk ten należał do smoka. Chłopak cały czas uderzał pięściami w ziemię, nawet nie zauważył, co się właśnie działo. Nie zwracał na nic uwagi. Całkowicie odciął się od rzeczywistości. Uniósł ręce wysoko ku górze, a smok zabłysł jasnym czerwonym światłem.
- HARICOTTO-SENSEEEEEI!!!!!
Wykonał ostatnie uderzenie, a po nim nastąpiła potężna eksplozja biało-czerwonej energii. Podmuch wiatru odrzucił wszystko i wszystkich, którzy znajdowali się w pobliżu. Krater zaś znacznie się powiększył, a smok zniknął. W środku krateru znajdowała się tylko jedna osoba oczy mająca zamknięte. Kim była to osoba? Był nim klęczący wojownik, a jego ciało było obtoczone przez aurę koloru mleka, a tej towarzyszyły wyładowania elektryczne koloru krwi. Chłopak wstał, garbił się. Nie był już tą samą osobą, jego świadomość zatraciła się, a władzę nad jego ciałem oraz umysłem przejął tajemniczy instynkt. Otworzył oczy, te zaś nie przypominały wcześniejszych.Źrenice zmieniły kształt na bardziej pionowy, tęczówki zanikły, a kolor białek przybrał barwę pomarańczową. Pozostawał w bezruchu.

_____
Angry Aura - Akceptacja


Ostatnio zmieniony przez Ryu dnia Pią Sty 19, 2018 4:46 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar

Ryu

Liczba postów : 218

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Kurisa on Sob Sty 13, 2018 1:23 pm

Kurisa straciła wszystkie siły ledwo utrzymując jeszcze przez chwilę swoją świadomość. Upadłaby na ziemię, gdyby nie to, że została złapana przez swoją przeciwniczkę. Po ledwo wypowiedzianych słowach ostatecznie straciła przytomność. Nastała ciemność, cisza. Przestała już czuć cokolwiek.

Mimo to, że na zewnątrz zemdlała, to jednak w jej głowie nadal coś się działo. Nie była chociaż do końca świadoma tego, co się dzieje. Wokół niej panowała ciemność, a w głowie słyszała dziwne szepty wielu ludzi, a może raczej saiyan, z których nie mogła nic zrozumieć. Rozglądała się, ale nic nie było widać. Totalna ciemność. Kiedy odpływała to zawsze w jej głowie pojawiał się obraz lasu, a teraz nic. Kompletnie nic, jak wtedy, gdy zaczęła zmieniać się w super wojownika. W pewnym momencie poczuła bardzo silny impuls, który prawdopodobnie musiał pochodzić z zewnątrz, chociaż teraz o tym jeszcze nie myślała. W jej głowie zaczął narastać pisk, który ją ogłuszał. Złapała się za głowę i chciała wydrzeć się z całych sił, ale w tym momencie nie było niczego słyszeć poza piskiem. Zaczął on stopniowo zniekształcać się. Złapała się za głowę i próbowała dalej krzyczeć. Miała już dosyć. Czuła, jakby do jej uszu wchodziły skolopendry, które zagłuszały nie tylko otoczenie, ale też i jej myśli. Sprawiało jej to ból, nie tylko fizyczny. Upadła na kolana i próbowała się podtrzymywać, aby się nie przewrócić. Drugą ręką trzymała się za swoją głowę. Zaczęła odchodzić od zmysłów. Jej źrenice zniknęły, a przed oczami miała różne obrazy, które zmieniały się co kilka sekund. Widziała komórki w powiększeniu mikroskopijnym, igły, strzykawki, notatki zapisane na papierach. Słyszała cichy dźwięk przelewającej się wody. Czuła ból, jakby całe jej ciało się deformowało. Rozumiała, że przeżywa to drugi raz. To był proces jej powstawania, prawda? Widziała dziwne liczby, cyfry, kody, które najeżdżały na siebie i przewijały się na okrągło. W jej głowie zaczęły rozchodzić się głosy.
- Nie możemy sobie pozwolić na niesubordynację, Panie Takaziwa. Proszę się zająć swoją pracą.
- Ale... nie możemy przecież tego tak zostawić? To jest zbyt wielki projekt.
- Zapewniam Pana, że wszystkim się zajmiemy.
Po chwili zaczęła słyszeć kolejny dialog.
- Projekt N7 jest mocno niestabilny. Nawet jeśli uda nam się go stworzyć, to nie mamy takiej siły, aby mieć nad nim kontrolę!
- Zamknij się, Takaziwa. To już nie jest twój projekt. Nasza współpraca właśnie się zakończyła.
Wtedy usłyszała niewyraźny głos, jakby jeden zabił właśnie drugiego. Zaczęło do niej dochodzić jak wiele cierpienia i poświęceń wykorzystano do jej powstania. Czy było warto?
- Obiekt N7 jest bronią, nie osobą! Proszę nie nawiązywać z nim żadnych rozmów ani relacji!
Czuła się jak wyrzutek, potwór. Kim ona właściwie jest? W pewnym momencie jakby nagle wszystko puściło. Poczuła ulgę, swobodę. Straciła grunt pod nogami i zaczęła spadać w nicość. O niczym już nie myślała. Roniła tylko łzy opadając bezwładnie. Koszmar już się skończył? Taką miała w tej chwili nadzieję.

Przymknęła oczy. Po ponownym ich otwarciu ujrzała widok, który nie był już ciemną nicością. Była zamknięta w dziwnej klatce spięta cała dziwnymi łańcuchami. Rzucało ją na prawo i lewo. Czuła się, jakby leciała jakimś statkiem. To nie jest rzeczywistość. Czy to sen?... - Zadała sobie pytanie. W pewnym momencie wielka klapa pod nią otworzyła się, a ona wyleciała z pomieszczenia razem z klatką. Spadała przez pewien czas i rąbnęła w ziemię. Trochę się poobijała, ale nie czuła już bólu. Czuła się dosyć dziwnie, bo dawno nie miała żadnego snu. Zaczęła śnić, ale już nie pamiętała po co się śni i w jaki cel mają sny. Klatka się otworzyła, a ona wyszła na powierzchnię. Gdy zobaczyła ten widok, jej oczy momentalnie powiększyły się. Miała przed sobą czerwony, górzysty horyzont z czerwonym niebem. W tle było słychać wybuchy, krzyki, wrzaski, strzały. Czy to... Vegeta? Z jej ciała zrzuciły się kajdany, a zaraz podbiegł do niej jakiś saiyański żołnierz, który wręczył jej kosmiczny blaster.
- Nie mamy czasu! Changelingowie atakują! Biegnij i zabij tych skurczybyków! Wojna właśnie się rozpoczęła.
Po szybkim zdaniu żołnierz pobiegł dalej. Saiyanka rozglądała się wokół siebie. Widziała kratery, biegnących żołnierzy jak również i tych rannych, leżących i wykrwawiających się. Przed nią nagle pojawił się widok nacierających changelingów. Wszędzie strzały, wybuchy, istny chaos. Kurisa zaś upuściła na ziemię blaster i upadła na kolana brudząc je w krwi poległych żołnierzy. Zakryła swoje uszy uchylając głowę nisko do ziemi. Z jej oczu zaczęły wyłaniać się łzy.
- Nie chcę już walczyć. Chcę do domu.

Na zewnątrz nic nie robiła. Leżała dalej nie ruszając się tak, jak ją położyła wcześniej druga saiyanka. Wybuchy pewnie sprawiły, że Kurisa odleciała gdzieś na bok i przykryła się pod stertą piasku, jeśli w tym momencie nikt jej nie pilnował. Spała jak zabita i nic jej w tej chwili nie obudzi. Jednak jeśli ktoś przy niej był, to mógł zobaczyć, że z jej oczu spływają powoli łzy, a ona przez sen szepcząc wypowiedziała pod nosem trzy słowa.
- ... chcę... do domu...
avatar

Kurisa

Liczba postów : 98

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Iwaru on Pon Sty 15, 2018 9:03 am

Można powiedzieć, że nie wszystko jednak potoczyło się po myśli naszych bohaterów. Znaczy generalnie... Iwaru czuł smutek, ale nie popadał w furię tak jak Ryu. Haricotto był jego sojusznikiem, ale nie widywali się zbyt często. Nie było więc między nimi jakiejś głębszej więzi. Co innego Mistrz Hari i jego uczeń Ryu. Takie coś mogło stworzyć więzi. Ale od początku. Iwaru otrzymał rozkaz od Bulmy. Zatem zaczął iść w kierunku tego co zostawili kosmici. Zamierzał wsiąść na ten motor czy inne pojazd i polecieć. A nawet jeśliby nie umiał tym sterować, to przecież zawsze mógł ponieść sam ładunek. A jeśli i to by było dla Iwaru za ciężkie, to chociaż jedną rzecz, a resztę zniszczyć. Tak, by Pani Bulma poznała tą technologię i była zdolna ją odtworzyć. W każdym bądź razie, tak właśnie Iwaru planował. Jednak swoje plany musiał odłożyć, bowiem stało się coś co wymagało uwagi. Wielki wybuch. Odrzucenie. Iwaru się pozbierał. W epicentrum wybuchu dwie postacie... Wróg, którego Iwaru ani trochę nie żałował, oraz Haricotto. Ten potężny wojownik, który mógłby być dobrym kumplem...
- Cholera...
Iwaru zaklął. Niczego innego ślina na język nie przynosiła. Iwaru bardzo chciał spełnić rozkaz Bulmy, ale nie potrafił jakoś zostawić towarzyszy samych z tym problemem. Postanowił się więc doradzić błękitnowłosej kobiety:
- Pani Bulmo... Nagły wypadek. Wróg wysadził w powietrze jednego z naszych sojuszników. Mam wracać czy zabezpieczać teren?
Oczywiście Iwaru wiedział, że i tak zrobi jak on będzie uważał za słuszne i Bulma nie powinna mu tego mieć za złe. Wiedział też, że jest dużo słabszy od Hariego, który właśnie zginął. Dlatego ta misja zmieniła się w coś niesamowicie niebezpiecznego... Ciekawe kiedy Iwaru zostanie wysadzony bądź zginie w inny sposób... Ale Android się nie bał śmierci i miał zamiar wziąć udział w walce. Jednak przydałby mu się odpoczynek.
avatar

Iwaru
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 143

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t318-iwaru-syn-keijiego

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Jirri on Pon Sty 15, 2018 9:56 pm

Gdy tylko Jirri pojawił się na polanie, od razu zauważył aurę wojownika, który stał pośrodku krateru. Nie był wcale gruby, nie był to więc ten Sakana-jin. Nie wiadomo jednak też, czy faktycznie to ten, jest zabójcą. Aymi-chan była niedaleko krateru, Mr. LGBT nadal nieprzytomne. Gdzie jest Ryu-san? Czy on także umarł? Co mogło mu się stać? Jirri wylądował i pobiegł szybko w stronę krateru. Minął Aymi-chan i transseksualistę i stanął na skraju dziury w ziemi. Z tej odległości nadal trudno było rozpoznać wojownika. Jego aura wyglądała na bardzo potężną, porównywalną z jego. Miała kolor biały, zupełnie jak mleko. Biały kolor co chwilę był przeszywany przez czerwone wyładowania elektryczne. Wojownik stał zgarbiony i wyglądał, jakby nie zdawał sobie sprawy z niczyjej obecności. Jakby był w jakimś transie, niemalże medytacji, która odcięła go od świata rzeczywistego. Jaszczur zjechał po ścianie krateru i podszedł powoli nieco bliżej, nadal trzymał jednak względnie bezpieczną odległość. Gotów był do obrony. Wtedy właśnie rozpoznał wojownika.
- Ryu-san?
Wszystko jasne. To oczywiste, że Ryu-san nie mógł zabić swojego sensei. Najpewniej był świadkiem jego śmierci, co wyzwoliło w nim gniew i nową moc, zupełnie jak u Supa Saiya-jin.
- Ryu-san, wiem już, co się stało. Haricotto-san nie żyje, ale możemy go przywrócić. Wystarczy tylko, że...
Przerwał, gdy zobaczył oczy Ziemianina. Nie wyglądały zwyczajnie. Były pomarańczowe, a źrenica pionowa. Zupełnie jak u jakiegoś węża, czy kota. Jirri szybko przyjął pozycję obronną.
- Ryu-san, jeśli mnie słyszysz, odpowiedz.
Na to jednak nie wyglądało. Najwyraźniej biedny Ziemianin w nienawiści stracił zmysły. Czyli jednak naprawdę pojawiło się nowe zagrożenie.
avatar

Jirri
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 397

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Aymi on Wto Sty 16, 2018 11:54 pm

"Kim jesteś? Bo na pewno nie saiyanką" - jedno zdanie odbijające się ciągłym echem w jej głowie. Bo jeśli jakiś saiyanin mówi, że nią nie jest, to chyba ma ku temu jakiś powód, prawda? I nawet słowa przyjaciela przestawały mieć w tej kwestii jakiekolwiek znaczenie. Moment, chwila, jeden atak, po którym dziewczyna opadła w jej ramiona. W pierwszej chwili górę wzięła panika, bo co, jeśli uderzyła za mocno i teraz dopiero widać efekt? A jednak Jaszczur zapewniał ją, że to przez zmęczenie, choć plątał się w słowach. A ten nazwany zboczeńcem dawał jej procentową gwarancję, że Kurisu żyje, choć mimo nauk Aiko matematyka nadal była dla nią swego rodzaju abstrakcją, a co dopiero szacowanie czyjegoś życia.
Jirri mówił coś dalej, że powinni trenować, bo takich jak Sakana-jin może być więcej, jednak myśli Ay krążyły znów wokół tego jednego stwierdzenia negującego jej pochodzenie. A przecież o tym, że ma w sobie saiyańską krew, powiedział jej ojciec. Spojrzała w górę, gdzie Hari właśnie dezaktywował złotą formę, powoli kierując się ku ziemi. Jej myśli szalały jak ocean podczas sztormu. Zastanawiała się, czy ten mężczyzna mógł ją okłamać. Ale skoro była jego córką to...
A może sama siebie okłamywała przez ten cały czas? W końcu... czy Haricotto kiedykolwiek nazwał ją córką? Ona nazywała go ojcem niemal od początku, od tamtego zdarzenia przed domkiem Kame. Może już wtedy się myliła? Nie, to z pewnością nie tak! Miała ojca, przyjaciela, tę odrobinę szczęścia po tylu latach samotności. Dlaczego miałaby to wszystko niszczyć? Ale... może powinna spytać? W końcu to tylko pytanie, a mogło rozwiać jej wątpliwości...
Uderzenie serca, jej wzrok utkwiony w opadającej ku ziemi postaci. Jego cichy, zmęczony śmiech, delikatny uśmiech na twarzy jakby chciał powiedzieć: "A jednak się udało". Postawił stopę na ziemi, a jej źrenice nagle się rozwarły. Coś chwyciło go za kostkę i wciągnęło pod powierzchnię.
- Nie! - tylko tyle zdążyło wyrwać się z jej ust, nim nastąpiła eksplozja, która odrzuciła ją nieco w tył. Kurz zaczął opadać, odsłaniając wielki krater. Szaroniebieskie tęczówki zadrżały, w oczach pojawiły się łzy. To się nie mogło dziać, nie znowu.
Wstała chwiejnie, na drżących nogach kierując się w stronę pobojowiska. Zatrzymała się nad krawędzią, nie mając odwagi iść dalej. I tak wiedziała, co zobaczy. Dwa ciała, zabójcy i ofiary, zgliszcza. Dlaczego? Dlaczego znów straciła kogoś, kogo pokochała? Przecież wróciła, żeby walczyć! Ale najpierw uciekłaś, pamiętasz? Taka była prawda, taka była rzeczywistość. Wiele lat temu uciekła na prośbę matki i ją straciła. A teraz... po ucieczce z Papayi mimo powrotu traciła ojca. Tu już nie były ważne jej wątpliwości, Haricotto był dla niej ojcem, nawet jeśli sam nigdy tego nie potwierdził. A ona skazała go na śmierć, mimo że obiecała sobie już nigdy więcej nie uciekać. Fatum ją dopadło, dopadło jej najbliższych.
Nadchodzi Belial.
Jeden szept wystarczył, żeby wzbudzić w niej gniew. Blast poleciał w stronę spopielanego ciała Sakanianina, a za nim powędrowały jej pięści, mimo że nie zmieniało to już nic. Uderzała wściekle, a z jej gardła wyrywał się krzyk rozpaczy. Bo tylko rozpacz jej została. Zawisła cała drżąca nad prochami wroga, pozwalając łzom znaleźć ujście. To wszystko było tylko i wyłącznie jej winą. To jej ucieczka do tego doprowadziła. Ona była tu jedynym winowajcą.
Tuż obok nad spopielonym ciałem swego mistrza klęczał chłopak, uderzając pięściami w ziemię. Czuła narastającą w nim złość, szalejącą aurę. Gdyby tylko wiedział, że to przez nią... Zapewne by ją znienawidził...
Nagle energia bruneta zgęstniała i wystrzeliła w górę, tworząc wielkiego skrzydlatego gada. Smoka. Sam jego widok, przeraźliwy ryk sprawiał, że wszystkie jej wewnętrzne instynkty alarmowały, jednogłośnie nawołując: "Uciekaj!", a jednak nie mogła tego zrobić. Ryu był ostatnią bliską jej osobą. Gdyby teraz uciekła jak wcześniej, skazałaby go na zagładę. Straciłaby i jego, a na to nie mogła pozwolić. Nie mogła stracić Ryu. Widziała, jak biała aura wsiąka w ciało chłopaka wraz z ostatnim uderzeniem pięści o ziemię, z ostatnim rozpaczliwym wołaniem imienia mistrza. Potem znów eksplodowała.
Aymi chciała krzyknąć, by ktoś złapał Kurisu, nie zdążyłaby nawet. Sama została zepchnięta na skraj krateru. Patrzyła z trwogą na przyjaciela spowitego mleczną aurą, na której pojawiały się krwiste wyładowania energii. Nawet nie spostrzegła powrotu czarnego Jaszczura, który teraz zbliżał się powoli do bruneta, coś do niego mówiąc. Ona jednak widziała dzikość w tym nieludzkim teraz spojrzeniu chłopaka.
- Ryu! - zawołała i wbrew wszelakim instynktom ruszyła do przodu na pełnej prędkości, zatrzymując się między Jirrim a przyjacielem. - Ryu, przepraszam! Wiem, że to boli! Nie chciałam tego!
W jej oczach lśniły łzy, zrobiła niepewny krok naprzód, choć ciało protestowało. Nie chciała, by do tego wszystkiego doszło. By przez nią ginęli najbliżsi. Ale każda wina wymaga kary. Przyszedł czas, by przyjęła własną.
- Ryu, jeśli... jeśli musisz się na kimś wyżyć to... To stoję przed tobą! - zakończyła początkowo niepewne zdanie wręcz z wyzwaniem. Dezaktywowała moc super saiyanina, robiąc kolejne kroki naprzód. - Wyżyj się na mnie, bo to wszystko moja wina!
Zacisnęła pięści, nadal drżała z trwogi, lecz nie miała zamiaru się wycofywać. Cokolwiek zrobi teraz Ryu... Zamknęła oczy.
- Przepraszam... tato... - wyszeptała jeszcze, oczekując pierwszego ciosu. Być może dla niej ostatniego, ale to nie miało już znaczenia. Niech się dzieje.

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

avatar

Aymi
Mistrz Gry

Liczba postów : 331

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Laptor on Pią Sty 19, 2018 4:24 pm

MG - SAGA


Dotknięta ręka mistrza Ryu zaczęła się sypać, by po chwili miejsce dotknięcia, które się zapadło, rozprzestrzeniło swą kruchość po całym ciele, aż w końcu w miejscu, w którym leżało "ciało" był sam popiół. W momencie przemiany, Ryu był już zupełnie innym człowiekiem. Jego ciało otoczone było przez szalejącą niczym huragan aurę, która wędrowała ku górze, całe jego ubranie mocno chepotało na wietrze, unosząc się nieco w górę, a dziecinna twarz wojownika przybrała bardzo poważny wygląd. To nie był już Ryu, to nie był już człowiek...
- Iwaru, natychmiast do bazy! - Krzyknęła Bulma przez komunikator.
Jirri zaczął mówić do Ryu, o tym, że można przywrócić życie jego przyjacielowi, jednakże szybko zorientował się, że czeka go walka. Przygotował się na najgorsze... Wtedy przed nim znalazła się Aymi, która z ogromnym bólem stwierdziła, że Ryu ma wyładować swoją wściekłość na niej...
Co się wydarzy teraz?

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1319

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Ryu on Pią Sty 19, 2018 7:38 pm

Serce Ryu było przepełnione smutkiem, rozpaczą, lecz przede wszystkim nienawiścią. Nienawiścią, która sprawiła, iż jego racjonalne myślenie zatraciło się. Przestał działać jak człowiek, stał się zwierzęciem, bestią. Bestią działającą pod wpływem instynktu. Nadal nie poruszał się, a ręce jego zwisały bezwładnie wzdłuż ciała. Wyglądało na to, że nie docierały do niego żadne słowa tak jakby był zwyczajnie głuchy. Kątem lewego oka dostrzegł dwie postacie, których nie był w stanie rozpoznać. Były dla niego całkowicie nieznajome. Poczuł, iż znajduje się w niebezpieczeństwie i natychmiast odskoczył do tyłu. Lądując upadł na dłonie jak i stopy. Spojrzał na nich, a z jego obydwojga oczu nie dało się wyczytać nic poza zwykłym szałem. Teraz mógł się im nieco lepiej przyjrzeć. Pierwszą osobą z ów wcześniej wspomnianej dwójki była jakaś kobieta o długich i rudych włosach. Posiadała ogon takiej samej barwy jak jej włosy. Druga osoba wyglądała całkowicie inaczej. Prawdopodobnie był mężczyzną. Posiadał kilka rogów na głowie, a na plecach dzierżył miecz. On także posiadał ogon. Chłopak czuł, że na niego musiał uważać najbardziej. Wydawał się bardzo niebezpieczny dla naszego bohatera. Z pewnością chciał wykorzystać swoją broń, aby zaatakować Ziemianina, jednakże póki, co Ryu pozostawał w bezpiecznej odległości od niego. Bestia okazała swe zęby i po chwili z jej gardła wydarł się samotny smoczy ryk kierowany ku tamtej dwójce. Chciał, żeby go pozostawili samego. Byli dla niego zagrożeniem. Tamta nieznajoma dziewczyna zbliżyła się do chłopaka, a ten odruchowo machnął swą prawą ręką. Chciał dać jej do zrozumienia, że powinna odejść. Nagle przed oczyma bruneta pojawił się obraz przedstawiający uśmiechniętego Saiyanina imieniem Haricotto. Z oczu młodzieńca zaczęły wypływać łzy. Biała aura powiększyła się jeszcze bardziej. Kły znajdujące się na szczęce zaczęły stopniowo rosnąć wydłużając się o kilka centymetrów. W tym samym czasie z paznokciami u dłoni jak i stóp zaczęło dziać się to samo. Powstały pazury. Całemu temu zdarzeniu towarzyszył ból. Brunet zaciskał zęby najmocniej jak mógł starając się wytrzymać. Wyglądało na to, że całkowita przemiana dobiegła końca. Ryu zadarł głowę do góry i ryknął ponownie tak jakby tuż obok znajdowało się mistyczne stworzenie – smok. Jego wzrok powędrował na kobietę, która podeszła zdecydowanie za blisko. Zbyt blisko. Nie poruszała się, jednakże instynkt podpowiadał naszemu bohaterowi, iż ona tylko czekała na odpowiedni moment do ataku. Postanowił dłużej nie czekać, w każdym momencie mógł umrzeć, jednakże ona nie wydawała się dla Ziemianina zbyt dużym zagrożeniem. Bardziej obawiał się tego drugiego.

Po chwili ruszył wybijając się dłońmi i stopami w kierunku nieznajomej. Gdy się przy niej już znalazł wyciągnął swą prawą dłoń w celu złapania jej twarzy, a następnie wykonał obrót i wyrzucił ją poza krater. Nie tracąc ani sekundy rzucił się w kierunku tego drugiego. Podbiegł do niego z rękoma rozłożonymi na boki, aby ostatecznie złapać swymi dłońmi za jego najdłuższe rogi. Zamierzał się podciągnąć dzięki nim, aby sprzedać mu podwójne kopnięcie kolanami w żuchwę. Potem podbiega za jego plecy w celu złapania jego ogona i wyrzucenia go w ścianę krateru.

Jeżeli to się nie udało to chłopak zwyczajnie w świecie odskakuje do tyłu i podskakuje w lewy bok przeciwnika lądując na dłoniach i stopach, aby rzucić się na niego z zamiarem uderzenia go trzy razy. Raz w głowę, a pozostałe dwa razy w brzuch. Wykonuje podskok i kopie go w głowę lewą nogą. Łapie go za rogi, unosi nad siebie i wykonuje potężny zamach mający na celu rzucenie przeciwnika w ścianę krateru.

Gdyby przeciwnik chciał zaatakować ręką w głowę/tors Ryu to ten wykonuje unik w lewy bok.
W przypadku, którym oponent zechciałby zaatakować nogą w głowę/tors bruneta to ten drugi pada na ziemię niczym pies, a następnie wybija się w powietrze i kontynuuje atak, jeżeli został przerwany.

Jeżeli chciałby atakować ogonem od boku lub góry to chłopak odbiega do tyłu w celu znalezienia się poza jego zasięgiem i podskakuje do niego kontynuując ofensywę.  

Jeśli nieznajomy chciałby użyć jakiegoś promienia, pocisku energetycznego lub czegokolwiek innego to chłopak wykonuje unik w prawy bok.


Ostatnio zmieniony przez Ryu dnia Nie Sty 21, 2018 12:36 am, w całości zmieniany 2 razy
avatar

Ryu

Liczba postów : 218

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Kurisa on Pią Sty 19, 2018 8:18 pm

Nieprzyjemny obraz wojny po chwili minął, dziwne napięcie przeminęło, zrobiło się cicho i spokojnie. Obraz w jej oczach zaczął się zniekształcać, a po chwili widziała jasne, błękitne niebo, na którym leniwie rozlewały się białe chmury. Rozejrzała się wokół i zdała sobie sprawę z tego, że znajduje się na jakiejś polanie ciągnącej się aż po sam horyzont. To nie była Papaya, to było pewne. Wstała na proste nogi próbując się wyprostować. Chciała się uspokoić, więc uniosła swoją głowę do góry przymykając swoje oczy i zaczęła brać głębokie oddechy. Brakowało jej tej chwili spokoju, kiedy nagle coś ją przerwało. Poczuła czyjąś obecność za swoimi plecami, po czym poczuła ucisk na swojej szyi. Próbowała zabrać rękę tajemniczej osobie i wyrwać się, ponieważ zaczęła się dusić, ale to było na marne.
- Wiesz kim jestem? - Usłyszała zapytanie oraz poczuła nieprzyjemny uśmiech kierowany w jej stronę. Dobrze wiedziała kim on jest.
- ... A... ghh... thh... - Chciała wypowiedzieć imię na ''A'', ale nie mogła. Nie wiedziała tylko do końca dlaczego. Czy miała jakąś zaćmę w swojej pamięci? Czy może było to spowodowane stresem oraz tym, że nie mogła złapać powietrza?
- W sumie mam lepsze pytanie. Wiesz, kim Ty jesteś? - Nie mogła już dłużej wytrzymać ze wstrzymywaniem powietrza, ale tajemnicza osoba nagle puściła, a Kurisa energicznie wyrwała się z jego chwytu i odskoczyła od niego na bezpieczną odległość łapiąc się za szyję i zachłystując się powietrzem. Widziała wtedy ogoniastego saiyanina w wojskowym pancerzu ze sterczącymi włosami uniesionymi ku górze. Jego kolor oczu był inny niż można było zauważyć u innych saiyan, ale nie był on w trakcie żadnej transformacji.
- Jesteś słabszą wersją mnie. Gdyby było inaczej, to rozmawialibyśmy ze sobą w innych okolicznościach. - Odpowiedział sam na zadane wcześniej przez siebie pytanie. Kurisa nie wiedziała jak rozmawiać z tą osobą i jak reagować na jej zachowanie, dlatego tylko się na niego wpatrywała próbując zachować ostrożność.
- Dlaczego chcesz ochraniać słabszych? Dlaczego nie dołączysz do silniejszych? Wróć do swojego prawdziwego domu, do Vegety. Pokażemy ci jak w pełni wykorzystywać saiyańskie ciało. Pokażemy ci potęgę, którą niewielu może okiełznać...
- Mój dom jest na Ziemi... wśród zwierząt. - Odpowiedziała mu stanowczo przerywając jego wypowiedź. Na jego twarzy pojawiło się zniesmaczenie. Zaczął powoli podchodzić do saiyanki, która wolnym krokiem oddalała się do tyłu.
- Nie możesz wiecznie przede mną uciekać. Jestem częścią ciebie i doskonale o tym wiesz. Nie pozbędziesz się mnie.
- Mylisz się. - Odpowiedziała stanowczo. Stanęła w miejscu i patrzyła się na niego ze złością. Miała go dosyć.
- Nie mam z tobą nic wspólnego. Moją jedyną rodziną jest Haricotto... i Kamesenin. Nie masz tutaj czego szukać. - Saiyanin wyraźnie zdenerwował się na ostatnie słowa saiyanki. Na jego twarzy pojawiła się nienawiść. Wydarł się w jej stronę, zamachnął się rękoma. Przemienił się w super saiyanina, ziemia pod jego nogami zaczęła pękać i załamywać się tworząc małe kratery pękające w stronę saiyanki.
- UDERZYŁAŚ SIĘ W GŁOWĘ?! WIDZĘ, ŻE CZAS CI PRZYPOMNIEĆ TWOJE PRAWDZIWE POCHODZENIE!

W rzeczywistości Kurisa nic nie robiła. Leżała dalej jak zabita. Spała.
avatar

Kurisa

Liczba postów : 98

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Jirri on Pią Sty 19, 2018 10:06 pm

Jirri przełknął lekko ślinę, wpatrywał się w niepohamowaną Moc. Bo nie był to już najwyraźniej Ryu-san. Była to niepohamowana Moc, zamknięta w ciele człowieka. Całkowicie pozbawiona jakiejkolwiek kontroli, dzika energia, gotowa do zniszczenia wszystkiego na swojej drodze. Moc odskoczyła i wylądowała na czterech kończynach. Podobnie jak Jirri, przybrała postawę obronną. Wyglądała inaczej, dziko, drapieżnie. Moc była dzikim zwierzęciem, kierowała się dzikim instynktem. Czy wszyscy członkowie tej rasy mają w sobie takie zwierzę? Czy odpowiednio duży gniew i moc są w stanie z każdego wyciągnąć tę dzikość? Ze skroni chagelinga spłynęła kropla potu, gdy nagle przed nim pojawiła się... Aymi-chan!
- Co robisz?! Aymi-chan, uciekaj!
O czym ona mówi? Co to znaczy "wyżyj się na mnie"? Przecież to nie jej wina... Znaczy, nie było go tutaj, nie wiedział, co się stało, ale z pewnością nie doprowadziłaby do śmierci przyjaciela specjalnie. Może była za słaba, by coś na to poradzić, ale to nie znaczy, że to jej wina. Zacisnął zęby, z jego skroni spłynęła kolejna kropla potu. Zacisnął pięść. W tym momencie z gardła Mocy wyrwał się potężny ryk. Ciało, które Moc przyjęła jako swoje, zaczęło się zmieniać. Zęby przekształcały się w kły. Paznokcie w pazury. Moc dostosowywała swoją formę, do zwierzęcej natury. Changeling spiął wszystkie swoje mięśnie. Wiedział, że zaraz rozpocznie się walka. Walka, której nie chce wygrać, ale której też nie może przegrać. Jeśli przegra, straci życie, Aymi-chan pewnie też. Jeśli wygra, życie straci Ryu-san, opętany przez Moc. Wiedział, że nie może walczyć mieczem. Przynajmniej nie teraz, gdy nie jest pewien, czy Moc ma nad nim przewagę. Możliwe, że później będzie do tego zmuszony. Póki co musi wykorzystać tradycyjną walkę wręcz. Brak kontroli Mocy miała swoje plusy i minusy. Plusem było to, że najpewniej jej ruchy będą nieprzemyślane, gorzej, że najpewniej ciężko będzie je przewidzieć. W tej sytuacji musi zaufać swoim umiejętnościom. Zacznie od defensywy. Musi zobaczyć, na co stać Moc. Później dopiero będzie mógł przejść do ofensywy.
Moc wystartowała...
Jirri wystartował...
Aymi-chan dzieliła ich. Jirri musiał uwierzyć w swoją szybkość. Jego planem, było złapać ją szybko obiema rękoma i obrócić się, uderzając Moc ogonem. Tu niestety najlepszą obroną był atak. Po tej akcji, wręcz wyrzuca Aymi-chan za siebie, chociaż nie tak mocno, by zrobić jej krzywdę, przecież tego nie chciał. Następnie obrót i szybki powrót do walki. Wykonuje póki co tylko bloki. W razie łapania, zbija dłonie przeciwnika, by ten nie mógł go za nic chwycić. W razie jakichkolwiek ciosów prostych, czy prostych kopnięć, zbija je lekko na bok, jednocześnie uchylając się w stronę przeciwną. Ciosy od boku blokuje zwyczajnie rękami, lub, jeśli jest w stanie, uchyla się. Jeśli zauważyłby, że ma bardzo dużą przewagę szybkości, przechodzi do uników na boki, przy ciosach prostych i do tyłu, przy ciosach od boku (sierpowych). Wówczas, gdy Moc uderzy pięścią, on po uniku natychmiast przybliża się i uderza własną pięścią w jej bok, po czym się odsuwa, najszybciej jak się da. Ręce cały czas w gardzie. Wykonuje taki atak tylko raz, poza tym tylko się broni. Tylko na jak długo to wystarczy? Wkrótce trzeba będzie zmienić taktykę.
avatar

Jirri
Time Patrol
Time Patrol

Liczba postów : 397

Powrót do góry Go down

Re: Polana

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach