Go down
Guts
Guts
Liczba postów : 462

Rozwój Gutsa Empty Rozwój Gutsa

on Nie Wrz 24, 2017 7:34 pm
DANE OSOBOWE:


 • Aktualny wiek: 24 lata
 • Aktualny wygląd: Guts ciągle posiada gładką, delikatnie opaloną twarz bez żadnych blizn, którą często wykrzywia w grymasie złości lub irytacji. Posiada sprawne oczy o kolorze czerni i normalnej grubości brwi nad nimi. Może się też poszczycić małym, ostro zakończonym nosem. Całościowo prezentuje się raczej przeciętnie.
  Włosy chłopaka są tego samego koloru, co jego oczy. Jego fryzura składa się z uniesionych włosów i dwóch kosmyków opadających na czoło i minimalnie sięgających oczu Saiyanina. Zazwyczaj znajdują się po prawej stronie, lecz często zmieniają swoje ułożenie w zależności od wiatru.
  Ogoniasty jest dobrze zbudowanym mężczyzną ważącym około 90 kilogramów i mierzącym 185 centymetrów. Obecnie, poza bielizną typową dla każdego Saiyanina, z której wychodzi brązowy ogon, nosi ciemnoszare workowate spodnie, które luźno ciągną się aż do połowy piszczeli, które Guts obwiązał bandażami, by nogawki nie przeszkadzały mu podczas poruszania się. To wszystko kończą czarne wiązane buty z białymi podeszwami.
  Góra stroju chłopaka zaczyna się od czarnego, ciasnego podkoszulka od kombinezonu bez rękawów, który otacza całą szyję i kark. Następnie na to wszystko narzucony jest biały, bocznie zapinany płaszcz sięgający kostek z ochraniaczami na barki, wysokim kołnierzykiem, który zawsze jest "złamany" i pasem. Do tego posiada głębokie kieszenie. Tak prezentuje się obecny wygląd Saiyanina
 • Aktualny charakter: Po śmierci swoich przyjaciół Guts dąży do spełnienia swoich zachcianek kosztem osób, które go otaczają. Ciężko u niego zdobyć pełne zaufanie, a tym bardziej ciężko zrobić sobie z niego przyjaciela. Desperacko chwyta się każdej okazji, która miałaby mu przywrócić osoby, które były dla niego jak rodzina. Wątpi w swoją siłę i ciągle stara się udoskonalać, by sytuacje, które go krzywdzą, zdarzały się jak najrzadziej. Jego jedynym motorkiem, dzięki któremu się jeszcze nie poddał, jest nadzieja na wskrzeszenie przyjaciół.
  Łatwo się denerwuje i woli trzymać się samemu, bo wszystkich innych uważa tylko za przeszkody, które starają się jak najbardziej utrudnić mu życie. Nie lubi być nazywany zdrajcą lub uciekinierem, bo te słowa kojarzą mu się bezpośrednio z wydarzeniami na Vegecie, które chciałby cofnąć za wszelką cenę.
  Ma nadzieję na to, że gdy wszystko mu się powiedzie, to jego rodzina wybaczy mu ucieczkę z planety i zostawienie ich na pewną śmierć.


TECHNIKI:


 • Flight - Technika pozwalająca użytkownikowi latać.
 • Instant Transmision - Technika, dzięki której użytkownik może się teleportować do różnych skupisk mocy. Koszt: 20ki za osobę.
 • Ki Blast - Technika, która umożliwia użytkownikowi wystrzeliwanie pocisków zrobionych z energii Ki. Koszt to 20ki za jeden pocisk, a obrażenia równają się statystyce energii.
 • Ki Barrier - Technika, dzięki której użytkownik jest w stanie stworzyć barierę, która jest tak wytrzymała jak włożone w nią Ki pomnożone przez 2, a jej podstawowy koszt użycia wynosi 100ki.


UMIEJĘTNOŚCI:


 • Zenkai - Wrodzona umiejętność każdego przedstawiciela rasy Saiyan. Posiadacze tej zdolności podnoszą się z krytycznego stanu zdrowia silniejsi.
 • Wykrywanie Ki - Umiejętność pozwalająca użytkownikowi wykrywać, rozpoznawać i porównywać Ki innych postaci. Poziom 1.


TRANSFORMACJE:


 • Oozaru - Podstawowa transformacja Saiyan pozwalająca osiągnąć im formę ogromnego goryla. Siła, wytrzymałość i energia x2.
 • Super Saiyan - Pierwsza transformacja z linii "Super Saiyan" charakteryzująca się uniesieniem włosów i zmianą ich koloru na złoty. To samo dzieje się z aurą. Siła, szybkość i wytrzymałość x2,5. Energia x2.

  • Mastered Super Saiyan - Jest to ulepszenie podstawowej transformacji Saiyan. Każdy koszt tej formy wynosi 0
MISJE/SAGI/EVENTY:


 • Jedna z misji Drużyny Magu - Guts wraz z drużyną dostaje zlecenie od tajemniczego człowieka z baru. Całe zadanie polegało na zinfiltrowaniu placówki Tsufulianów i zabraniu pewnych ważnych planów.

  • Ważne informacje: Brak.
  • Poznane postacie: Brak.


 • Dołączenie do Time Patrol - Guts zostaje wręcz porwany i przetransportowany do Królestwa Kaioshinów, w którym to poznaje Kaioshinkę Czasu, Trunksa, jak i innych potencjalnych członków Time Patrol, do którego zostaje zwerbowany, aby wspomóc w walce z Time Breakers.

  • Ważne informacje: Guts poznaje kilka nowych ras w tym samych bogów, a potem zostaje zwerbowany do Time Patrol. Dowiaduje się o tym, że Scoutery nie wykrywają boskiej Ki.
  • Poznane postacie: Haricottto (Gracz), Laptor (Były Gracz), Shin (Były Gracz), Shiro (Gracz), Jirri (Były Gracz), Nekomi (Były Gracz), Honoberuto (Były Gracz), Shisui (Były Gracz), Tensa (Były Gracz), Beatroo (Były Gracz), Iwaru (Były Gracz), Trunks (NPC), Kaioshinka Czasu (NPC), Mira (NPC), Towa (NPC)


 • Saga, akt I - Na Vegecie pojawiają się obce statki i nowo poznany znajomy Gutsa, wraz z kilkoma innymi Saiyaninami ma zbadać, dlaczego się tu pojawiły i w ostateczności się ich pozbyć. Guts towarzyszy drużynie i toczy pojedynek 2v1 z kapitanem obcego statku.

  • Ważne informacje: Vegeta zostaje zniszczona, Guts wraz z Kenzuranem uciekają na Ziemię.
  • Poznane postacie: Tomatto (Były Gracz), Kenzuran (Gracz), Kido (NPC)


 • Zdobycie Super Saiyanina - Kido prowokuje Gutsa, co prowadzi do tego, że chłopak przeżywa załamanie i zaczyna kwestionować swoje działania, obwinia siebie za śmierć przyjaciół i uznaje, że nie jest prawdziwym Saiyaninem.

  • Ważne informacje: Guts traci nadzieję na to, że jego przyjaciele jeszcze żyją, przeżywa załamanie i zmienia swoje podejście do życia i innych.
  • Poznane postacie: Brak


 • Saga, akt II - Guts, po wielu treningach i kilkukrotnym zwiększeniu swojej mocy, wyrusza na spotkanie z Belialem wraz z Kenzuranem. Na miejscu spotyka grupkę mieszkańców Ziemi, którzy również są gotowi do walki z demonem. Dzięki planowaniu Kenzurana i jego niespodziewanemu atakowi udaje się pokonać oprawcę kosztem życia Kido.

  • Ważne informacje: Belial zostaje zabity, Kido umiera bohaterską śmiercią, Guts traci kolejnego przyjaciela, co prowadzi do kolejnego rozbicia jego psychiki i do zdradzenia Kenzurana wraz z opuszczeniem Ziemi z Anticalem.
  • Poznane postacie: Aymi (Graczka), Ryu (Były Gracz), Jirri (Były Gracz), Antical (Były Gracz)


 • Wydarzenia po ucieczce - Guts i Antical po opuszczeniu Ziemi trafiają na dziwną planetę z ogromnymi grzybami. Aymi, która została porwana, zostaje zabita przez drugiego z Saiyan, a następnie ich dwuosobowa grupka spotyka dziwny gang, który ostatecznie zostaje rozgromiony przez Gutsa i jego nową towarzyszkę z Patrolu - Note. Dziewczyna prosi Saiyanina o pomoc, na co ten się zgadza. W międzyczasie Antical wraca do Zaświatów i Guts zdobywa swoją pierwszą Smoczą Kulę, a także kolejnego pasożyta. Dwójka bohaterów wraca na Ziemię, gdzie mierzą się z przeciwnikiem, którego Guts spotkał już kiedyś. Ostatecznie wygrywają, co skutkuje zdobyciem drugiej Kuli.

  • Ważne informacje: Guts zdobywa dwie Smocze Kule, jak i kilka ważnych informacji dotyczących ich i planety Ziemi. Popada też w coraz większą desperację przez to, że Kule straciły swoją moc, co może zaowocować tym, że Saiyanin straci swoją jedyną okazję na odzyskanie przyjaciół. Przy okazji zyskuje dwie nowe techniki.
  • Poznane postacie: Note (NPC)
RELACJE:

Z POSTACIAMI:

Przyjacielskie:


 • Tomatto - Młody Saiyanin, który dopiero wchodzi w okres dojrzewania, bardzo zaimponował Ogoniastemu swą prawdziwie Saiyańską dumą i zdeterminowaniem, którego próżno szukać u większości członków tej rasy. Niestety, jest też zbyt zaślepiony samym sobą i z tego, co Guts zauważył, to nie potrafi koordynować swych ruchów tak, aby nie przeszkadzać swym towarzyszom.
 • Kido (NPC) - Tsufulianin na samym początku ich znajomości pokazał się od bardzo złej strony, gdy próbował zabić Gutsa, a potem zniszczył jego ulubiony bar. Rozjuszony Saiyanin zaatakował go i przez swą głupotę stał się nosicielem pasożyta. Po ucieczce z Vegety ich relacja się znacznie ociepliła i wygląda na to, że jego były przeciwnik stał się dla niego bardzo ważną osobą, choć obydwaj tego nie okazują za bardzo.
 • Kurisa - Pierwsza osoba, jaką poznał na Ziemi, która akurat nie chciała go zabić. No i pierwsza, która go uderzyła od czasu wybuchu Vegety. Warto dodać, że jest to dziewczyna... No, powiedzmy, że ważna w jego krótkim pobycie na Ziemi. Jak dobrze, że nie jest facetem, prawda? :3

Neutralne:


 • Antical - Saiyanin z dziwną mocą i ulepszonym poziomem Super Saiyanina. On i Guts przystali na tymczasowy sojusz, dzięki któremu obaj mieli zdobyć magiczne artefakty - Smocze Kule - i spełnić swoje życzenia. Ogoniasty poznał Anticala jako bezwzględnego i morderczego wojownika, którego należy się wystrzegać i nie wolno mu zaufać w żadnej sprawie.
 • Kenzuran - Jego towarzysz od czasu wybuchu Vegety. Jest prostym żołnierzem, lecz wydaje się całkiem silny. Na początku zdawał się być dość strachliwy przed śmiercią, lecz potem okazało się, że nie przeszkadza mu to, że jego przeciwnik może być silniejszy. Dziwnie składa zdania, ale Ogoniasty się już przyzwyczaił.

Wrogie:


  Brak


Z GRUPAMI:

Przyjacielskie:


 • Drużyna Magu (NPC) - Team, do którego Ogoniasty został przydzielony, był dla niego bardzo ważny. Traktował ich, jak członków rodziny. To byli jego najlepsi przyjaciele, z którymi spędził dużą część swego życia, więc ich prawdopodobna śmierć go bardzo zasmuciła. Z każdym z nich miał bardzo bliskie relacje i nie myślał, że może ich stracić w tak brutalny sposób. To wydarzenie go bardzo zmieniło, jeśli chodzi o podejście do życia. Cała drużyna jest uznana przez Gutsa za zaginioną. Drużyna Magu była zbieraniną Niskoklasowców o imionach: Magu (Szef drużyny), Kana i Tok.

Neutralne:


 • Time Patrol (NPC/Gracze) - Cóż... W dużym skrócie, to nawiązali współpracę z Saiyaninem, jak i kilkoma innymi rasami, a potem słuch po nich zaginął. Guts mimo tego, że jest członkiem tego ugrupowania, to traktuje ich neutralnie i obecnie czeka na jakąkolwiek misję przez nich zleconą.

Wrogie:


 • Time Breakers (NPC/Gracze) - Wroga organizacja, która niszczy czas. Saiyanin należy do grupy, która walczy z takmi, jak oni, co od razu plasuje ich na czarnej liście chłopaka. Nie wie o nich zbyt wiele, ale poznał kilku członków, którzy zwali się Towa i Mira.


WIEDZA GUTSA:

Znane rasy:


 • Saiyanin
 • Tsufulianin
 • Shinjin
 • Half-Saiyanin
 • Changeling
 • Ziemianin
 • Majin
 • Demon

Wiedza o rasach:

Wiedza o Saiyanach:


 • Wie o poziomie Super Saiyanina
 • Wie o poziomie Oozaru
 • Wie o hierarchii na Vegecie
 • Wie, że Vegeta już nie istnieje
 • Wie o sposobach działania Saiyańskich żołnierzy
 • Wie o istnieniu mieszańców

Wiedza o Tsufulianach:


 • Wie o ich umiejętności wejścia w czyjeś ciało i kontroli nad nim
 • Wie, że byli pierwszymi mieszkańcami Vegety
 • Wie, że ich wojska są słabsze od Saiyańskich wojowników

Wiedza o Ziemianach:


 • Wie, że ich poziom mocy waha się od bardzo niskiego pułapu do naprawdę potężnych pokładów energii
 • Wie o okupacji RR

Wiedza o kosmosie:


 • Wie o Time Patrol i Time Breakers
 • Wie o wielu różnych planetach

Wiedza o przedmiotach:


 • Wie o Smoczych Kulach; o tym, że mają twórcę i że zmieniają się w kamień na rok po wypowiedzeniu życzeń
 • Wie o Scouterach
 • Wie o statkach kosmicznych i ma podstawową wiedzę, jak prowadzić takie statki


OSIĄGNIĘCIA:

Fabularne:


 • Profesjonalista - Zdobądź pierwszą umiejętność
 • Trening cię wzmocni - Napisz 5 treningów
 • Będę dobry - Pomóż graczowi
 • Otwarty na znajomości - Poznaj 3 postacie graczy
 • Inne rasy - Poznaj 50% dostępnych ras na forum
 • Transformacja! - Zdobądź pierwszą transformację
 • Eventowicz - Weź udział w wydarzeniu fabularnym
 • Uczeń - Naucz się jednej techniki poza startowymi

Niefabularne:


 • Wytrwały - Spędź na forum pół roku
 • Rocznica - Spędź na forum rok
 • Pisarz - Napisz minimum 50 postów
 • Lewitujące Pióro - Napisz ponad 100 postów
 • Pracowitość - Zdobądź 5 osiągnięć
 • Lojalność - Spędź na forum 2 lata
 • Olać fabułę! - Weź udział w niefabularnym wydarzeniu
 • Zbieracz - Zbierz wszystkie znajdźki podczas odpowiedniego wydarzeniaOstatnio zmieniony przez Guts dnia Nie Wrz 08, 2019 4:55 pm, w całości zmieniany 39 razy

_________________
Skróty:

Transformacje:

Podstawowa forma:
Rozwój Gutsa UZwBMgDRozwój Gutsa HXCYlBh

Super Saiyanin:
Rozwój Gutsa IGwod81Rozwój Gutsa CmWQOmR

Super Saiyanin 2:
Rozwój Gutsa RgsR62a

Aymi
Aymi
Liczba postów : 936

Rozwój Gutsa Empty Re: Rozwój Gutsa

on Pon Gru 11, 2017 7:56 pm

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach